
Wojtas_t [ Legionista ]
Outlook Express
Mam mały problem z przyjmowaniem załączników.Nie mogę ich zapisać.Jak mam to naprawić??
Zyklon [ Centurion ]
narzedzia---> opcje -----> zabezpieczenia -----> "wajcha" nie zezwalaj na zapisywanie.........

Wojtas_t [ Legionista ]
Dzięki za pomoc