GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Outlook Express

02.10.2004
11:50
smile
[1]

Wojtas_t [ Legionista ]

Outlook Express

Mam mały problem z przyjmowaniem załączników.Nie mogę ich zapisać.Jak mam to naprawić??

02.10.2004
11:54
[2]

Zyklon [ Centurion ]

narzedzia---> opcje -----> zabezpieczenia -----> "wajcha" nie zezwalaj na zapisywanie.........

02.10.2004
11:57
smile
[3]

Wojtas_t [ Legionista ]

Dzięki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.