GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przypominam o regulaminie forum ...

02.10.2004
10:56
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Przypominam o regulaminie forum ...

a szczególnie o punkcie:

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż czytelnicy postępujący zgodnie z regulaminem a dopisujący się do wątków łamiących regulamin również tracą punkty rankingu.

02.10.2004
11:03
smile
[2]

fifalk [ fifalkowiec ]

wiemy, wiemy :-)

ps. i zaraz sie pewnie rozpocznie klotnia - ranking potrzebny vs ranking zbedny

02.10.2004
11:06
smile
[3]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Ja zakochałem się w tym rankingu. Czegoś tak cudownego z życiu nie widziałem... Swoją drogą nie powinno się przypominać o jakichkolwiek punktach regulaminu. Czytanie go, to złota zasada użytkowania wszelakich for... Kto nie czyta, ten powinien za to beknąć.

02.10.2004
11:17
[4]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Gooz' ---> Samokrytyka - dobra rzecz. :D

02.10.2004
11:21
smile
[5]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Mephistopheles --> Jaka samokrytyka? Ja potępiam tych co regulaminu nie czytają... ;)

02.10.2004
11:26
smile
[6]

Coy2K [ Veteran ]

nie wystarczy czytać Gooz, trzeba sie jeszcze dostosowac :))

02.10.2004
11:34
smile
[7]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Już sobie ten wątek podwiesiłem :D.

All ----> A potem Soulcatcher skasuje ten wątek i wszyscy stracą

02.10.2004
11:37
smile
[8]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Soulcatcherze - tak sobie myślę - widziałem jak się dopisujesz do głupich wątków kiedyś - to znaczy napastliwych i chamskich w celach wychowawczych - na przykład kiedyś komuś napisałeś, że skontaktujesz się z adminem jego sieci itp... a Tobie nie giną punkty nawet jeśli wątek zostaje skasowany... czy my też czasem nie mamy prawa wychowywać młodzieży? :)

02.10.2004
11:43
[9]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Mazio --> Karanie ludzi za łamanie zasad też spełnia funkcję wychowawczą

02.10.2004
11:45
smile
[10]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

w takim razie - zostawiam sprawy losowi :)
niektórzy czasem zasługują na klapsa... w trosce o prestiż, image i odrobinę wolnego czasu - nie zawsze Ty to musisz robić ;)

02.10.2004
11:47
[11]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Mentor12 ---> Soulcatcher nie zakłada wątków niezgodnych z FAQ. :)

02.10.2004
11:52
smile
[12]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

nie dopisujcie sie sie do tego watku. to pulapka!!! :))

08.10.2004
18:43
[13]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


wzorzec ---> A jednajk nie.

Widać nie wszyscy to wiedzą, ja ten wątek sobie podwiesiłem :-)

08.10.2004
18:47
[14]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher--->Watki uznane przez admina/prefekta za lamiace regulamin,
moga, w odczuciu dopisujacego sie do niego uzytkownika, nie byc takowymi.
Trudno jest przewidziec z gory jaka wartosc dla admina spelnia dany watek.

Rgds

08.10.2004
18:52
smile
[15]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

FalconTm --> Trafiłeś w samo sedno. Stąd tylu niezadowolonych z rankingu...

... ale ja go uwielbiam :P

08.10.2004
18:56
[16]

stanson_ [ sta-N-son ]

... co zresztą widać po Twoich statystykach :-P

08.10.2004
18:58
smile
[17]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Po moich?

08.10.2004
19:00
smile
[18]

stanson_ [ sta-N-son ]

no raczej, masz -11 :))

08.10.2004
19:03
smile
[19]

Jerryzzz [ Senator ]

To fakt, czytajcie i sie stosujcie. Ja w jednym watku stracilem 13 pkt i naprawde teraz mi glupio :/

08.10.2004
19:04
smile
[20]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Kuźwa... znów -11. Cholera ktoś tym razem przegiął... Już omijam debilne wątki jak mogę, a tu jeb! Kurna...

08.10.2004
19:07
[21]

eJay [ Gladiator ]


Ja staram sie jakos omijac przerozne watki tego typu:)

08.10.2004
19:11
[22]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

Wiem ale przypomniec zawsze sobie można :)

08.10.2004
19:11
[23]

Jerryzzz [ Senator ]

Gooz' ---> Pamietasz watek o Cabela? ;)

08.10.2004
19:13
[24]

stanson_ [ sta-N-son ]

ten wątek to pułapka, zaraz Soul go skasuje i wszyscy dostaniemy po pupie :-)

08.10.2004
19:14
smile
[25]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]

Ja z tym jakos nie mam problemow ;p

08.10.2004
19:15
smile
[26]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Jerryzzz --> Tylko mi nie pisz, że ten wątek poleciał...

08.10.2004
22:59
[27]

Jerryzzz [ Senator ]


Gooz' ---> No niestety... Dostalem za niego -13 punktow w rankingu... :/

08.10.2004
23:02
smile
[28]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Do dupy taki interes. Ciekawy jestem co było nie tak z tym wątkiem...

08.10.2004
23:05
[29]

Jerryzzz [ Senator ]

Gooz' ---> Linkow zdaje mi sie nie publikowalismy... Nie przeklinalismy... A w dodatku donos zlozyl na nas Legionista... Bez komentarza...

08.10.2004
23:10
smile
[30]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Tito mnie kto był donsicielem, bardziej ciekawi mnie komu co przeszkadzało. Była mowa o tym, że grę można ściągnąć z internetu, ale do cholery jasnej... na tym forum jest od groma wątków, które traktują o ściaganiu z internetu. Wystarczy spojrzeć na seryjny wątek o BitTorrencie. Przecież tam nie rozmawiają o dupie maryny i kwiatkach w doniczkach, tylko o konkretnym piraceniu. Ostatnio też byłem świadkiem żałosnej interwencji któregoś z moderatorów. Usunęty został wątek, w którym ktoś prosił o przesłanie mp3 na mejla, a watki typu "jaka to melodia", "muzyka z reklam" nadal panoszą się na forum. A wiadomo jaki cel im przyświeca. Mnie się wydaje czy coś tu kutwa jest nie tak?

08.10.2004
23:29
smile
[31]

Jerryzzz [ Senator ]

Gooz' ---> A pomysl, jak ja sie teraz czuje z obcietymi 13 (!) punktami za JEDEN watek! MODERATORZY! Prosze wiec rowniesz o usunieciu watku seryjengo o Torrentach, tam wiele wiecej zlego sie dzieje niz w naszym poprzednim watku! Gooz' moze jakos to sie da jeszcze odkrecic? Mnie juz wkurzaja takie rzeczy... To juz abstrakcja, a nie forum...

08.10.2004
23:32
smile
[32]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Jerryzzz --> Ja się tym rankingiem zbytnio nie przejmuję, ale denerwuje mnie takie podejście... Albo wszyscy albo nikt, a nie jakieś "raz, dwa, trzy... dziś w rankingu punkcik stracisz Ty". Co do odkręcania, nic nie wskórasz... Chcesz zachować swoje +2, to zacznij pisać nigdzie indziej niż w karczmach.

08.10.2004
23:37
[33]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Jeryzz masyahu, jak legionista to jakiś gorszy czy co ?
jak wątek głupi to i junior niech zgłasza, wole mądrego juniora niz głupiego senatora.
ja tam mam +29 i ciesze sie z tego :)

a Gooz' szpanuje i pręży sie, prezenetuje swój ujemny z rozżaleniem jakby to było jego całym życiem. Gooz, staje mi przed oczami typowy koles z jakiegoś baru czy bigbradera: "ja jestem prawdziwy, pokazuje sama prawde, a w gole to nic mnie to nie obchodzi to moje zycie!"
żenujące :( szkoda.

08.10.2004
23:38
smile
[34]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja tez mam raknking gleboko w, powiedzmy ze, nosie, ale z deka zem sie wkurzyl jak zobaczylem dzis +2. A w karczmach tylko w jednej jestem stalym bywalcem... I nie mam zamiaru nie udzielac sie w innych watkach... No i tak w ogole wale ten ranking :D

08.10.2004
23:39
[35]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Gooz' "ja sie tam nie przejmuje" a skomlisz jak kundel na co drugim watku, wez juz lepiej nic nie pisz o tych punktach , bo zalosny jestes

08.10.2004
23:40
smile
[36]

Jerryzzz [ Senator ]

BIGos ---> Ja nie poweidzialem, ze gorszy... Po prostu odczulem to tak: przychodzi jakis zoltodziob i od razu biegnie do Soula zeby naskarzyc (nieslusznie zreszta). Nigdy nie mialem Legionistow za gorszych, bo sam pamietac bede, ze kiedys tez nim bylem...

08.10.2004
23:40
[37]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

przy okazji, Jeryzzz, lansujesz tą swoją wioskową karczmę jakby to był co najmniej burdel darmowy. myślę, ze wszyscy których ta karczemka interesuje już się tam udzielają. Powiedz, czy założenie seryjnego wątku na forum to twoje największe osiągnięcie życiowe? bo bronisz go jak zasadoznego drzewa, zbudowanego domu czy spłodzonego syna :)

08.10.2004
23:41
smile
[38]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Oj BIGos... a wydawałeś się być w porządku. Co do mojego ujemnego rankingu... owszem, prężę się i szpanuję by to ośmieszyć. I póki co dobrze mi idzie... :)

08.10.2004
23:42
smile
[39]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

pasożyt --> Bądź pozdrowiony bracie...

08.10.2004
23:42
[40]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Jeryzz - żółtodziób ?
stary, przy mnie to ty jesteś mała rybka :)
siedze na forum już dwa i pół roku i jakoś nie wydaje mi się, aby żółtodziób musiał najpierw przejśc jakąś inicjacje żeby się zakwaterować na forum.
nie pamiętam, żebyś TY przechodził takie 'otrzęsiny'
więc zawrzyj japeńkę.

08.10.2004
23:44
smile
[41]

Jerryzzz [ Senator ]

BIGos ---> Ojej, wioskowa... A gdzie jest miernik na forum "wioskowosci" watkow? Smieszysz mnie... Karczemka powiadasz? Zdrabnanie rzeczownikow tylko potwierdza fakt, twoje bezsilnosci, bo i tak nic naszej karczmie nie zrobisz... Amoje najwieksze osiagniecie zyciowe jeszcze przede mna... Masz cos jeszcze do poweidzenia? :)

08.10.2004
23:44
smile
[42]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Gooz -----> znamy się od lat :)))) Ale powyżej jedynego sprawiedliwego tego forum nie podskoczysz.
Zostaw to starszym...

08.10.2004
23:47
smile
[43]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

08.10.2004
23:48
[44]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Gooz, ja tam nic do ciebie nie mam, tylko to naprawde głupio wygląda :)
nie wiem, czy pamiętasz, ja tak, jak były tu wielkie imprezy z okazji banów dla różnych tam 'osobistości' kłótnie i kasacje wątków i wszystko kończyło się na 'admin zawsze ma racje'
i tak się będzie kończyć :)
jak łudzisz się, że jako czytelnik masz jakikolwiek wpływ na to forum to przestań :)
też czasem żałuje, że to towarzystwo siedi akurat NA TYM forum, wolałbym całe freajne widzieć gdzie indziej. No, ale są tutaj i nic nie poradzisz :) trzeba się stosować do zasad.
a takie ośmieszanie systemu rankignowego tlyko dlatego, że dostało się minusy za jakieś zatargi z adminem... cóż, trzeba się z tym liczyć :)
złota zasada - nigdy nie dyskutuj z adminem więcej niż musisz :)

Jeryzzz - hehe, ty to naprawde traktujesz jak ważne osiągnięcie :) "zazdrościsz" :) haha, powiedz koleś, czego można zazdrościć ? :)))) watku na forum ? :))) facet, czy ty masz jakieś życie, oprócz łażenia za panienkami i opisywania tego na forum ? :D
weź się przyjrzyj temu tak z boku, obiektywnie :) w ogóle wielkie 'pffffff' wędruje do ciebie z mojej strony, czuj się zaszczycony :)

08.10.2004
23:51
[45]

Jerryzzz [ Senator ]

BIGos ---> Czemu wziales slowo zazdroscisz w cudzyslow? Ja takiego nic nie powiedzialem...

08.10.2004
23:53
[46]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Jeryzzz - wale to co piszesz, odpowiadam na treści, które przekazujesz, nie na słowa, które piszesz.
poza tym, po co w ogóle odpisujesz?
moje wypowiedzi nie wymagają od ciebie nieczego innego, jak tylko zastosowania się do nich.
i możesz się zastosować, albo nie.
ale odpisywać mi nie musisz.

09.10.2004
00:16
smile
[47]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]


tyle razy mnie korciło żeby dopisać sie do jakiegos totalnie głupiego wątku ale jak narazie to sie trzymam(chyba)

09.10.2004
00:24
[48]

Lucky Luck [ Moderator ]

Możecie się oburzać na metody, ale jednak odnoszą one skutek. Ludzie powoli przestają dopisywać się do durnych wątków i takowe szybko spadają w czeluście forum.

09.10.2004
00:25
smile
[49]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


taaa ja na razie tylko raz stracilem punkt:) watek byl tak dziwny ze nie moglem sobie tej przyjemnosci odpuscic:)

09.10.2004
01:02
smile
[50]

piokos [ ]

wątek o Cabelas poleciał, ku...a znowu jakieś piraty zrobiły nalot na wątek i punkta wcięło

09.10.2004
01:40
[51]

Vegetan [ Leń ]

Skoro tak łatwo można stracić pukty, to czemu nie ma sposobu na ich zyskanie?? Poza oczywiście miesiącami pobytu na Forum??

09.10.2004
02:04
smile
[52]

piokos [ ]

adminie, gdzie jesteś :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-09 02:27:07]

09.10.2004
02:10
[53]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol



buahahahaha ;D

09.10.2004
02:16
[54]

Aceofbase [ El Mariachi ]

tamdamdam ;D

80 -- ZARA -- CHESTER80
72 -- rostov
63 -- garrett
53 -- Lechiander
43 -- mithos
36 -- Aceofbase
35 -- Torn -- darek_dragon
32 -- Stranger
28 -- Justa
27 -- Smoleń
26 -- remwall -- ILEK
25 -- piokos
23 -- gacek --
22 -- TzymischePL
20 -- Crash8462 -- pizmak -- Yos_sarian
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- U.V. Impaler
13 -- Coy2K
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- *...:::JaRo:::...* -- Coolabor
08 -- soldamn
07 -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- haszek
05 -- vorsten -- haszek -- Game Over--
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- megaabol -- Xazaxus --
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7-- soze
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena -- PROMETEUSZ..
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR --J0T

09.10.2004
02:17
[55]

Aceofbase [ El Mariachi ]

whoops sorka nie ten wateq ;DDD

09.10.2004
02:17
smile
[56]

CHESTER80 [ no legend ]

Wściekły byk ?

09.10.2004
02:19
[57]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ieeee ale kurde ziomus nie ta watqa wiec jakbys mogl ..... :D

09.10.2004
02:20
smile
[58]

CHESTER80 [ no legend ]

Co mnie to kolo że nie ten wątek, zagadka jest zagadka i już ! :)

09.10.2004
02:23
smile
[59]

Aceofbase [ El Mariachi ]

tyyy to przenosimy ie do tego watqu?? ;D ale bylaby bk
tamten moga inni obastawic :DDD

09.10.2004
03:33
[60]

Adamss [ -betting addiction- ]

Heh, kolega bawi się w prowokatora.. niestety - nikogo już to nie rusza, spływaj.

09.10.2004
06:48
smile
[61]

Jerryzzz [ Senator ]

Hehehe, pozwolilem sobie zrobic screeny na pamiatke :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.