GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NOWE-stare okulary - problem

02.10.2004
10:32
smile
[1]

vcarter [ Koszykarz ]

NOWE-stare okulary - problem

Wlasnie pekly mi oprawki no i mam taki problem - czy jak zostawie stare szkla to czy jak bede chcial nowe oprawki to czy optyk moze mi te szkla - np pomniejszyc lub zmienic lekko ich ksztal- zebym nie musial brac takich samych oprawek tylko inne np mniejsze ?

Czy jednak bede musial wziasc identyczne oprawki jak mialem ?

02.10.2004
10:55
[2]

Gilmar [ Easy Rider ]

Wszystko zależy od wielkości "starych szkieł" oraz typu, fasonu nowych oprawek. Każdy technik w sklepie optycznym udzieli Ci odpowiedzi, ale musi mieć w garści twoje szkła i nową oprawkę.
Ważna jest geometria obu rzeczy- szkiel i oprawek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.