GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Silent Hill 4: The Room - Wersje językowe?

02.10.2004
10:11
smile
[1]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Silent Hill 4: The Room - Wersje językowe?

Mam takie pytanko. Jakie języki są w wersji MULTILANGUAGE tej gry i czy jest tam polska wersja ?? Bo z tego co wiem jest jeszcze wersja tylko z angielskim i japońskim. HELP !!!

02.10.2004
11:02
[2]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Nikt nie wie ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.