GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Microsoft niedlugo opatentuje wszystko - Pryma aprilis czy co???

02.10.2004
09:49
smile
[1]

tomirek [ ]

Microsoft niedlugo opatentuje wszystko - Pryma aprilis czy co???

HEhehe. Jakis stary news ale data nie jest prymaaprilisowa

02.10.2004
09:52
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

he he, nie znałem tego żartu !

Swoją drogą jak to było kiedyś powiedziane w pewnym filmie, za parę lat kosmos opanują mega korporacje... Galaktyka Microsoft, planeta Starbucks , konstelacja McDonalds... :)

02.10.2004
10:05
smile
[3]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Dobre

02.10.2004
10:11
smile
[4]

tomirek [ ]

Ciekawe czy to ktos z Interii se jaja robi czy to ogolnopolska akcja nabijania sie z MS :)

02.10.2004
10:17
smile
[5]

Okruch [ Liverpool FC ]

Moze GOLowego balwanka tez beda chcieli opatentowac!?

óOO

02.10.2004
11:05
smile
[6]

tomirek [ ]

Okruch ---->>>> ciiiiiii po sie dowiedza :)

02.10.2004
12:19
smile
[7]

corey [ Pretorianin ]

nie ma co - swietny zart :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.