
PiTuCh... [ Centurion ]
DVDrip 2.0
Hello!!
Potrzebuje programu DVDrip 2.0 tego co był w KŚ Ekspert 5 / 2004 ale on juz dla mnie nie dostepny - w kioskach go juz nie ma. Jezeli ktos ma to niech zagada do mnie na GG 2146351 lub wysle mi na [email protected] albo da jakis konkretny link (moze byc na ftp) bo google nic niemoga znalezc.
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
a jednak było w googlach
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
zobaczylem ze to jest jednak platne wiec moze to