
PiTuCh... [ Centurion ]
AVI ===> VCD lub SVCD
Czesc wlasnie zamierzam nagrac sobie film z .avi na .vcd a problem mam tego typu. Jakiego programu uzyc do tej operacji bo jak nagrywam w kreatorze NERO to on mi rozciaga ekran w pionie i jak mialem obraz panoramiczny na filmie to teraz juz nie mam co zle wplywa na jakosc.
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Użyj DVDRip 2. Tam jest taka opcja

PiTuCh... [ Centurion ]
dzieki....ale problem jest taki ze nie mam tego programu a Komputer Świat Ekspert 5 / 2004 juz jest niedostepny w kioskach. Chyba ze masz ten program ?
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Mam, ale ma ze 25MB. Zobacz może też Vidomi Encoder.
Rendar [ Senator ]
Znajdź sobie Cannopus ProCoder. Zrobisz tym VCD, a potem wypalić to już pryszcz.