GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AVI ===> VCD lub SVCD

02.10.2004
09:18
smile
[1]

PiTuCh... [ Centurion ]

AVI ===> VCD lub SVCD

Czesc wlasnie zamierzam nagrac sobie film z .avi na .vcd a problem mam tego typu. Jakiego programu uzyc do tej operacji bo jak nagrywam w kreatorze NERO to on mi rozciaga ekran w pionie i jak mialem obraz panoramiczny na filmie to teraz juz nie mam co zle wplywa na jakosc.

02.10.2004
09:28
[2]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Użyj DVDRip 2. Tam jest taka opcja

02.10.2004
09:30
smile
[3]

PiTuCh... [ Centurion ]

dzieki....ale problem jest taki ze nie mam tego programu a Komputer Świat Ekspert 5 / 2004 juz jest niedostepny w kioskach. Chyba ze masz ten program ?

02.10.2004
09:43
[4]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Mam, ale ma ze 25MB. Zobacz może też Vidomi Encoder.

02.10.2004
11:09
[5]

Rendar [ Senator ]

Znajdź sobie Cannopus ProCoder. Zrobisz tym VCD, a potem wypalić to już pryszcz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.