GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Nowy rosyjski film wojenny

02.10.2004
01:58
smile
[1]

_Mac_ [ Pretorianin ]

Forum CM: Nowy rosyjski film wojenny

Jak w tytule. W Warszawie za tydzien rozpoczyna sie festiwal filmowy i beda tylko dwie projekcje filmu wojennego pt."Nasi". Z tego co napisano zapowiada sie interesujaco. Jak kogos interesuje to podaje link do krotkiego opisu filmu:

https://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,58662,2313501.html


02.10.2004
03:23
smile
[2]

feretrius [ Centurion ]

A ja polecam angielsko-niemiecka produkcje pt."Dead Watch"-horror wojenny z czasow WW I
Nie cierpie horrorow ale to dobry film.

02.10.2004
08:27
[3]

lonia [ Centurion ]

Jest tez nowy rosyiski serial ( 4 odcinki) o grupie dywersantow,stad i nazwa Dywersant.Calkiem niezly,jeden odcinek filmowany w Polsce.

03.10.2004
00:22
[4]

Lt Ursus [ Generaďż˝ ]

To ja dodam że na DVD ukazała się Bitwa o Anglię. Film niby stary ale zrobiony po mistrzowsku i (grają w nim prawdziwe Hurricany, Spitfiery, Me 109 i Heinkle 111( w czasie kręcenie filmu były na wyposażeniu armii hiszpańskiej i zostały użyczone )Kosztuje coś około 30.0 PLN

03.10.2004
00:40
smile
[5]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

No nie dokonca prawdziwe te Bf 109 i He 111, bo sa to powojenne licencyjne produkcje Hiszpanow z silnikami Rolls-Royce Merlin. Bf 109 "graly" Ha 1112 "Buchon" (https://www.spitfireart.com/html/me109.html), zas He 111 pieknie zastapily Casa 2.111 (https://www.cavanaughflightmuseum.com/Aircraft/He-111/Page1.html).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.