aliment [ KoTOR fan ]
Lord of the ring - return the of king PROBLEM!!!!!!!
Sluchajcie niech mi ktos pomoze! Wlasnie sciagnalem pelna wersje Rotk i wlaczam ja, ogladam intro wykonuje pierwsza misje (Gandalfem) i pozniej wyskakuje mi blad: "Niestety... Wystapil blad podczas uruchamiania owrotu krola..." i jakies tam dalej pierdzielenie. Co to moze byc? Ktos ma jakies pojecie?
aliment [ KoTOR fan ]
Nie no normalnie, nie pchajcie sie tak, bo serwer zapchacie.:]