GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lord of the ring - return the of king PROBLEM!!!!!!!

02.10.2004
00:29
[1]

aliment [ KoTOR fan ]

Lord of the ring - return the of king PROBLEM!!!!!!!

Sluchajcie niech mi ktos pomoze! Wlasnie sciagnalem pelna wersje Rotk i wlaczam ja, ogladam intro wykonuje pierwsza misje (Gandalfem) i pozniej wyskakuje mi blad: "Niestety... Wystapil blad podczas uruchamiania owrotu krola..." i jakies tam dalej pierdzielenie. Co to moze byc? Ktos ma jakies pojecie?

02.10.2004
00:36
[2]

aliment [ KoTOR fan ]

Nie no normalnie, nie pchajcie sie tak, bo serwer zapchacie.:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.