DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Diablo 2: LoD ErroR
A więc chciałem pograć sobie z qmplem w D2:LoD po necie. Zainstalowalem D2 - max instalka, później zainstalowałem LoD i następnie patcha 1.10 i jak włączam grę to widze filmiki, napis D2:LoD i jak ma sie menu dalej włączać to wyskakuje błąd >>>>>>>>> HELP PLZ
Reinstalka nic nie daje. Mam WinXP, najnowszy DX 9.0c, nVidia ForceWare v61.77 itp, itd. BEZ SP2
only SP1
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
widze, że jest masa chętnych żeby mi pomóc :P
UP ^^
aliment [ KoTOR fan ]
Jaki to blad. Tez mialem chyba cos takiego. A chodzi w ogole bez tego cholernego patcha?

dziku86 [ The Cure ]
odwolaj sie do pozniszego watku moze ktos ci pomoze (choc watpie)
patrz link:) :
dziku86 [ The Cure ]
[edit dla ubogich]
pozniszego=ponizszego