GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo 2: LoD ErroR

01.10.2004
23:36
[1]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Diablo 2: LoD ErroR

A więc chciałem pograć sobie z qmplem w D2:LoD po necie. Zainstalowalem D2 - max instalka, później zainstalowałem LoD i następnie patcha 1.10 i jak włączam grę to widze filmiki, napis D2:LoD i jak ma sie menu dalej włączać to wyskakuje błąd >>>>>>>>> HELP PLZ

Reinstalka nic nie daje. Mam WinXP, najnowszy DX 9.0c, nVidia ForceWare v61.77 itp, itd. BEZ SP2
only SP1

02.10.2004
00:31
[2]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

widze, że jest masa chętnych żeby mi pomóc :P

UP ^^

02.10.2004
00:35
[3]

aliment [ KoTOR fan ]

Jaki to blad. Tez mialem chyba cos takiego. A chodzi w ogole bez tego cholernego patcha?

02.10.2004
00:43
smile
[4]

dziku86 [ The Cure ]

odwolaj sie do pozniszego watku moze ktos ci pomoze (choc watpie)
patrz link:) :

02.10.2004
00:44
[5]

dziku86 [ The Cure ]

[edit dla ubogich]
pozniszego=ponizszego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.