
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Nauczyciel i jednyka - ZAYEBISTE :)
https://granda.room-303.com/ hahaha :)
POLECAM! :)

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
nie znaleziono strony ale domyslam sie ze to jest to co ktoregos dnia pojawilo sie na GOlu w 4 roznyh odzielnych watkach znalezione w sieci:)

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Musi dzialać ;(

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
działa to faktycznie to:) to faktycznie jest to o czym mysle co nie zmienia faktu ze robi głowe:)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Hahahaha ŚWIETNE !!!

vien [ łowca pip ]
-co to jest antena?
-drucik na dworze
loooool buehehehe

S1KoR© [ alkoholik ]
"w pieklo nie wieze
to zapraszam do siebie" hehehe dobre :D
donzoolo [ Senator ]
dobre, dobre :P
Wiener [ Konsul ]
wiedziałem, wiedziałem, że to właśnie to.
Który raz wystawione?
5,10,20... ???
TraFicK [ Centurion ]
AHahaha tego nei widzialem jesacze wyrabane ^^

Sir klesk [ Sazillon ]
W wakacje bylo z 15 razy... I kazdy watek mial inny tytul! :D Anomalia!

dziku86 [ The Cure ]
rowniez widzialem kilka watkow o tym , ale i tak zajebiste !

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
dzielo wibitne, a przy tym smieszne

Quicky [ Senator ]
Nie widzialem jeszcze tego, super! :D
konioz [ Konsul ]
To jest wypasione. Bylo juz kilka razy ale i tak jest zawaliste!

Adamss [ -betting addiction- ]
Było już daaaawno, ale w nowym roku szkolnym przyda się to odświeżyć :D.

Dragonxxx [ Legionista ]
juz w tamtym roku słyszałem ale se przypomiałem
flame [ Generaďż˝ ]
Co to za tytuł piosenki i wykonowca?
TheAnswer [ Quetzal ]
Bring me to live
flame [ Generaďż˝ ]
dzięki

karollus [ parek v rohliku ]
gooooooood :D
Lookash [ Generaďż˝ ]
A ja pierwszy raz widzę - BOMBA :)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
flame ----> Evanescence - Bring me back to life
Było, ale i tak fajne :)

Anarki [ Demon zła ]
widziałem to juz kieyds ;) fajnowe to! :-)

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Ja tego jeszcze nie widziałem... zajefajne :D:D:D
...Cannibal... [ Pretorianin ]
hehehe... spoko:)
CrazyMan [ Ur-Shak ]
super ale bylo juz :)

YorGi [ Centurion ]
calkiem spoko... jestem pod wrazeniem... ja bym chyba zwariowal jak mial bym to robic... wystarczy ze juz swoj film montowalem to mnie szlak trafial... ;] Re5peCt dla autora
NaJlePsZy [ Konsul ]
da sie to jakos zapisac??

corey [ Pretorianin ]
nieezle :P
stary1970 [ Generaďż˝ ]
niezłe...