Saluteer [ Generaďż˝ ]
Z cyklu z Inetu -------> rajdowiec na prawym 90 (km/h)
Ponizej link
Ej macie takie wrazenie ze po glosie, od razu ze ten koles co przeklina to dres? :-)) :DD

The LasT Child [ GoorkA ]
by nie zakladac nowego watku
https://www.indexrapu.risp.pl/ziomy.mp3
<---
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Ten link jest poprawny poprzedni jest zly, sorka
The LasT Child [ GoorkA ]
mi tam pierwszy dziala ;)
dobre, to policyjnym wozem bylo filmowane?
poza tym obaj bluznia

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Mi tez działa ten pierwszy.
Saluteer ---> tam był wypadek a ty sie martwisz o przklinanie i o dresy.

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
ale pierdolnal k!@!@wa :)))

piokos [ ]
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku
hotDog [ Outsider ]
Idiota!
tyle tylko mogę powiedzieć.
Brakowało jeszcze tylko, żeby w tamtym miejscu ktoś stał/przechodził.
Zawsze uważam na kierowców polonezów i dużych fiatów...

Snorty [ Raszyński Wariat ]
The LasT Child -> ten wywiad zarządził...padałem ze śmiechu, razem z siostrą... "ja nie pale" - "to c*** jesteś..." LOL

Qba Dębowy [ Konsul ]
to juz stare ale i tak mozna obejzec (dzieci nie robcie tego jak dostaniecie samochod na gwiazdke);)
Garbizaur [ CLS ]
Hehe. Fajny filmik. Są ludzie i parapety.

Adamss [ -betting addiction- ]
"..."
No to sobie kolega pojeździł.

Sizalus [ Generaďż˝ ]
-"O k****!"
-"Ale pierdolnal!"
big LOL :D

corey [ Pretorianin ]
<----

Dark Forest [ Chor��y ]
Ta audycja radiowa mówi nam jak bardzo jesteśmy zacofani ja terz nie pale ale cipy to nie mam haha gościu był porządnie przytopiony
sylweek [ Pretorianin ]
Sizalus -- > dokładnie tak powiedział
bursztyn jeden, dobrze ze do rowu sypnął bo tam pełno ludzi sobie oglada samoloty.
Zresztą na Wirażowej ciągle osły się ścigają,