GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu z Inetu -------> rajdowiec na prawym 90 (km/h)

01.10.2004
22:55
[1]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Z cyklu z Inetu -------> rajdowiec na prawym 90 (km/h)

Ponizej link

Ej macie takie wrazenie ze po glosie, od razu ze ten koles co przeklina to dres? :-)) :DD

01.10.2004
22:59
smile
[2]

The LasT Child [ GoorkA ]

by nie zakladac nowego watku

https://www.indexrapu.risp.pl/ziomy.mp3

<---

01.10.2004
22:59
[3]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Ten link jest poprawny poprzedni jest zly, sorka

01.10.2004
23:04
[4]

The LasT Child [ GoorkA ]

mi tam pierwszy dziala ;)

dobre, to policyjnym wozem bylo filmowane?
poza tym obaj bluznia

01.10.2004
23:06
smile
[5]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Mi tez działa ten pierwszy.

Saluteer ---> tam był wypadek a ty sie martwisz o przklinanie i o dresy.

01.10.2004
23:40
smile
[6]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

ale pierdolnal k!@!@wa :)))

01.10.2004
23:44
smile
[7]

piokos [ ]

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku

01.10.2004
23:53
[8]

hotDog [ Outsider ]

Idiota!

tyle tylko mogę powiedzieć.

Brakowało jeszcze tylko, żeby w tamtym miejscu ktoś stał/przechodził.



Zawsze uważam na kierowców polonezów i dużych fiatów...

01.10.2004
23:54
smile
[9]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

The LasT Child -> ten wywiad zarządził...padałem ze śmiechu, razem z siostrą... "ja nie pale" - "to c*** jesteś..." LOL

02.10.2004
09:53
smile
[10]

Qba Dębowy [ Konsul ]

to juz stare ale i tak mozna obejzec (dzieci nie robcie tego jak dostaniecie samochod na gwiazdke);)

02.10.2004
10:01
[11]

Garbizaur [ CLS ]

Hehe. Fajny filmik. Są ludzie i parapety.

02.10.2004
10:02
smile
[12]

Adamss [ -betting addiction- ]

"..."

No to sobie kolega pojeździł.

02.10.2004
10:38
smile
[13]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


-"O k****!"
-"Ale pierdolnal!"

big LOL :D

02.10.2004
12:20
smile
[14]

corey [ Pretorianin ]

<----

05.10.2004
10:42
smile
[15]

Dark Forest [ Chor��y ]

Ta audycja radiowa mówi nam jak bardzo jesteśmy zacofani ja terz nie pale ale cipy to nie mam haha gościu był porządnie przytopiony

05.10.2004
13:19
[16]

sylweek [ Pretorianin ]

Sizalus -- > dokładnie tak powiedział
bursztyn jeden, dobrze ze do rowu sypnął bo tam pełno ludzi sobie oglada samoloty.
Zresztą na Wirażowej ciągle osły się ścigają,

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.