GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

patent

01.10.2004
22:52
smile
[1]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

patent



óOO

jest --> ;) :) :D :P itd...

a ja wymyśliłem właśnie -- óOO -- to bałwanek :)))

niniejszym patentuję go wszem i wobec...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 22:51:20]

01.10.2004
22:53
smile
[2]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

lol... nic dodac nic ujac;-)

01.10.2004
22:54
smile
[3]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Hehe, chyba się naprawdę nudziłeś :D

01.10.2004
22:54
smile
[4]

M'q [ Schattenjager ]


ó0O

01.10.2004
22:55
smile
[5]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

M'q -- połowa kasy dla Ciebie :))

01.10.2004
22:56
smile
[6]

M'q [ Schattenjager ]


Thnx :)

01.10.2004
22:56
smile
[7]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

o-o <----- nadjezdzajece metro. ewentualnie wersja zastepcza - hantelek (bo sztanga wyglada tak ---> o---o

Patent.

01.10.2004
22:57
smile
[8]

Fett [ Avatar ]

hihihi :D

óO6

01.10.2004
22:57
smile
[9]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

się nie podpinaj pod nasz patent ... ;P

ćwierć kasy dla nas Paszczaku :)

01.10.2004
22:57
smile
[10]

>Luzer< [ Music Addict ]

Trzeba to gdzieś zgłosić, bo ktos ukradnie patent
-> -_^

01.10.2004
22:58
smile
[11]

Tsoushi [ Konsul ]

_\|/_ :))
wymowne

01.10.2004
23:04
smile
[12]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


O--
O~~
O~~

3 lejacych meksykańców i ten u góry opowiada kawał;) Nie moje ale co tam opatentuje sobie:)

01.10.2004
23:12
smile
[13]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To i ja coś wymyślam:

O<--6< - pan z wystawioną fujarką.

01.10.2004
23:16
smile
[14]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

hej!

nie spłycajcie odkrycia przez duże K... uszanujcie geniusz i zadumajcie się przez chwilę nad bałwankiem... :P

ó0O <dwukropek zamknięty nawias>

01.10.2004
23:18
smile
[15]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ó
\O/
O

a taki balwanek nie lepszy ?

01.10.2004
23:19
smile
[16]

hotDog [ Outsider ]

Filevandrel --> hahahahahahaahahaha.... padłem jak to zobaczyłem :-PPP <lol2>


Mazio --> jestem pod wrażeniem! Gratulacje! Oddam na Ciebie głos w wyborach ;-P

01.10.2004
23:19
smile
[17]

S1KoR© [ alkoholik ]

o--|--<]: <----- albo chlopiec/dziewczyna jezdzaca na desce :D tez nie moje ale fajowe :)

01.10.2004
23:26
smile
[18]

vien [ łowca pip ]

#* <--- owieczka :)

01.10.2004
23:29
smile
[19]

hotDog [ Outsider ]

(O)(O)
(----)


Monkey! :-P

a to mój patent :P

01.10.2004
23:33
smile
[20]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Chodzilem kiedys na fakultet ochrona patentowa. Musicie zarejestrowac to jako znak w biurze patentowym, ale jakim i gdzie, to zabijcie mnie, bo nie wiem

01.10.2004
23:48
smile
[21]

piokos [ ]

óBO <-- wersja feministyczna bałwanka

02.10.2004
00:11
[22]

hotDog [ Outsider ]

CBŚ

łysy tranwestyta z Centralnego Biura Śledczego



z nudów :-)

-----o---------\\0----
-----\0----||----||----
------||\---|-----\\---
-----//-----|----------



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:10:42]

02.10.2004
00:21
smile
[23]

Adamss [ -betting addiction- ]

S-U-P-E--R

02.10.2004
00:22
smile
[24]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


hotdog- to mi keidys kolega narysowal. znam jeszcze jeden fajny rysunek ale jest niepoprawy politycznie:)

02.10.2004
00:26
smile
[25]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

<(^_^)>

02.10.2004
00:42
smile
[26]

Weakando [ Senator ]

( o Y o ) :)


Czyli od dzisiaj musze pisać ó00 ®™ ? :)

02.10.2004
01:19
[27]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^
^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^
^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^
^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^
^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^
^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^
^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^
^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^
^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^
^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^
^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^
^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^
^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^
^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^
^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^
^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^
^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^
^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^
^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^
^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^
^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^

02.10.2004
01:21
smile
[28]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Mazio, humor dopisuje? ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.