
Mazio [ Mr.Offtopic ]
patent
óOO
jest --> ;) :) :D :P itd...
a ja wymyśliłem właśnie -- óOO -- to bałwanek :)))
niniejszym patentuję go wszem i wobec...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 22:51:20]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
lol... nic dodac nic ujac;-)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Hehe, chyba się naprawdę nudziłeś :D

M'q [ Schattenjager ]
ó0O

Mazio [ Mr.Offtopic ]
M'q -- połowa kasy dla Ciebie :))

M'q [ Schattenjager ]
Thnx :)

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
o-o <----- nadjezdzajece metro. ewentualnie wersja zastepcza - hantelek (bo sztanga wyglada tak ---> o---o
Patent.

Fett [ Avatar ]
hihihi :D
óO6

Mazio [ Mr.Offtopic ]
się nie podpinaj pod nasz patent ... ;P
ćwierć kasy dla nas Paszczaku :)

>Luzer< [ Music Addict ]
Trzeba to gdzieś zgłosić, bo ktos ukradnie patent
-> -_^

Tsoushi [ Konsul ]
_\|/_ :))
wymowne

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
O--
O~~
O~~
3 lejacych meksykańców i ten u góry opowiada kawał;) Nie moje ale co tam opatentuje sobie:)

Conroy [ Dwie Szopy ]
To i ja coś wymyślam:
O<--6< - pan z wystawioną fujarką.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
hej!
nie spłycajcie odkrycia przez duże K... uszanujcie geniusz i zadumajcie się przez chwilę nad bałwankiem... :P
ó0O <dwukropek zamknięty nawias>

mortan_battlehammer [ Legend ]
ó
\O/
O
a taki balwanek nie lepszy ?

hotDog [ Outsider ]
Filevandrel --> hahahahahahaahahaha.... padłem jak to zobaczyłem :-PPP <lol2>
Mazio --> jestem pod wrażeniem! Gratulacje! Oddam na Ciebie głos w wyborach ;-P

S1KoR© [ alkoholik ]
o--|--<]: <----- albo chlopiec/dziewczyna jezdzaca na desce :D tez nie moje ale fajowe :)

vien [ łowca pip ]
#* <--- owieczka :)

hotDog [ Outsider ]
(O)(O)
(----)
Monkey! :-P
a to mój patent :P

peeyack [ Weekend Warrior ]
Chodzilem kiedys na fakultet ochrona patentowa. Musicie zarejestrowac to jako znak w biurze patentowym, ale jakim i gdzie, to zabijcie mnie, bo nie wiem

piokos [ ]
óBO <-- wersja feministyczna bałwanka
hotDog [ Outsider ]
CBŚ
łysy tranwestyta z Centralnego Biura Śledczego
z nudów :-)
-----o---------\\0----
-----\0----||----||----
------||\---|-----\\---
-----//-----|----------
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:10:42]

Adamss [ -betting addiction- ]
S-U-P-E--R

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
hotdog- to mi keidys kolega narysowal. znam jeszcze jeden fajny rysunek ale jest niepoprawy politycznie:)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
<(^_^)>

Weakando [ Senator ]
( o Y o ) :)
Czyli od dzisiaj musze pisać ó00 ®™ ? :)
Mazio [ Mr.Offtopic ]
^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^
^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^
^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^
^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^
^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^
^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^
^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^
^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^
^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^
^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^
^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^
^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^
^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^
^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^
^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^
^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^
^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^
^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^
^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^
^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^
^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^

..KmP.. [ Designed by AI ]
Mazio, humor dopisuje? ;)