GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję tematu pulpitu...

01.10.2004
22:28
[1]

Kozzie [ Konsul ]

Poszukuję tematu pulpitu...

Takiego, żeby tło pod okna było czarne. Tylko żeby temecik był fajny a nie jakiś badziew. Głównie zalezy mi na ciemnej kolorystyce.

01.10.2004
22:30
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

01.10.2004
22:32
[3]

Kozzie [ Konsul ]

nie tapety tematu do stylexp

01.10.2004
22:37
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

cos takiego ?

01.10.2004
22:41
smile
[5]

Kozzie [ Konsul ]

:-)

01.10.2004
22:42
smile
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm wylko ze to jest w starej wersji 1.0 wiec nie wiem czy to znajdziesz :) jak masz duzą skrzynke to moze wysle na maila kiedys :)

01.10.2004
22:56
smile
[7]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

IMO najlepszy jest dołączony ze Style XP 'Eclipse' i ta tapeta :

01.10.2004
22:58
[8]

Hellcat [ Legend ]

A może być podobny do mojego? :) [link]

02.10.2004
00:20
[9]

Kozzie [ Konsul ]

Hellcat może
Aeysłał byś mi go mailem [email protected]???

02.10.2004
00:21
smile
[10]

Hellcat [ Legend ]

Zobacze czy da radę :)
I jak da to spoko :)

-----
Dobra, wysłane :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:26:36]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.