Kozzie [ Konsul ]
Poszukuję tematu pulpitu...
Takiego, żeby tło pod okna było czarne. Tylko żeby temecik był fajny a nie jakiś badziew. Głównie zalezy mi na ciemnej kolorystyce.
mortan_battlehammer [ Legend ]
Kozzie [ Konsul ]
nie tapety tematu do stylexp
mortan_battlehammer [ Legend ]
cos takiego ?

Kozzie [ Konsul ]
:-)

mortan_battlehammer [ Legend ]
hmm wylko ze to jest w starej wersji 1.0 wiec nie wiem czy to znajdziesz :) jak masz duzą skrzynke to moze wysle na maila kiedys :)

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
IMO najlepszy jest dołączony ze Style XP 'Eclipse' i ta tapeta :
Hellcat [ Legend ]
A może być podobny do mojego? :) [link]

Hellcat [ Legend ]
Zobacze czy da radę :)
I jak da to spoko :)
-----
Dobra, wysłane :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:26:36]