GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: AAR, ME 2000pkt Filip von Izabelin vs Wittman

01.10.2004
21:30
[1]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Forum CM: AAR, ME 2000pkt Filip von Izabelin vs Wittman

Ze związku z pomysłem AAR-a na żywo, zrobie takiego teraz:))
Warunki walki:
2000pkt
CA
wrześnień 1944
Mod/mod/.vill
35+tur
rarity std
clear/midday
forcemix dozwolony
Ja gram axis, Wittman prowadzi cywyzlizowany świat ku klęsce:))

01.10.2004
21:35
[2]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Moje siły

01.10.2004
21:50
smile
[3]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin -> co to za siły?? Po co ci tyle złomu??? Trzeba było wziąc moździerze na kółkach albo coś. W dodatku ta piechotka to coś za dużo amunicji nie ma. Spotter zupełnie nie taki . Zero sensownych dział. Klęskę widzę. Klęskę!!!
:-)
Napisz jaki teren

01.10.2004
21:57
[4]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

no dawa reszte:D ciekawie sie robi:D

01.10.2004
22:14
[5]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Pierwsze przemyślenia, Gott in Himmel, dobrze że nie wziałem PaK-ów, bo nie ma gdzie ich postawić:))


Grupa Żółta: Siły zmechanizowane w 4x SPW 251/1 z plt PanzerGrenadier + Tank Hunter i MG42 HMG
Wspierane przez 2x spw 250/9 (HT z 20mm).
Po bokach pluton rifle i fusiler.

W Niebieskich kółkach działka 20mmAA

Grupa Zielona
1Pluton: Zajecie lasków na lewo od flag i do tyłu, jeśli zdoła dojść pierwszy, zajęcie lasków na lewo od duzych flag.,
Plutony 2,3: Zajęcie blizszej duzej flagi, oraz możliwe zajęcie dalszej
Pluton 4: Rezerwa lekko cofnięta wzg. plt 2,3
Wsparcie, 2x SPW 250/9

Grupa Różowa:
3 mg42 HMG + coy HQ rusza by zająć las na flance, skąd można osztrzeliwać dużą flagę

Daleka Grupa Niebieska
20mmAA
Spotter 105mm
CoyHQ
i 2x 81mm mortar.
Z widokiem na flagę

Grupa Panzer:
2x Panther G reg
Zostają z tyłu, schowani przed lotnikami w scattered trees
Na tyle oddalone od siebie, że jedna bomba nie zabije obu, na tyle blisko, że mogą się wspierać

01.10.2004
22:16
[6]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

hehe ale jakby fajnie bylo jak wittman to czytal:P odrazu wiedzialby co robic:D

01.10.2004
22:17
[7]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Widok na konwój SPW:))
Mają dojechać drogą do końca załamania, tam skręcić i kontynuować dalej pod osłoną lasu

01.10.2004
22:26
[8]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Umówiłem się z Wittmanem, że nie będzie czytał:))

Dzielni obroncy Wielkiej Rzeszy bacznie sie rozglądają za wrogami:)

01.10.2004
22:31
[9]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Słońce i transfer bar za plecami, zwycięstwo jest nasze

01.10.2004
22:36
[10]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Gdzie ten wróg:)?

01.10.2004
22:43
[11]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Hans, co sie grzebiesz:P

01.10.2004
22:45
[12]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Jak jest do tyłu po niemiecku??

01.10.2004
22:49
[13]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Sytuacja taktyczna

01.10.2004
22:51
[14]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

SPotter

01.10.2004
23:15
[15]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Natarcie kontynuowane, +6 minut po godzinie H

01.10.2004
23:16
[16]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

...

01.10.2004
23:37
[17]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

M10 na wzgórzu, ACHTUNG!

01.10.2004
23:38
[18]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

M10 Kaputt!!!!!!!

01.10.2004
23:45
[19]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Klęska na lewej flance, 105mm Howizter niszczy moje plutony

04.10.2004
16:25
smile
[20]

stary [ ZiP ]

nieoczekiwany koniec fajnego wątku...
proszę, dopiszcie co było dalej?

04.10.2004
16:46
smile
[21]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Jak to co :) Izabelin pewno przegałł bo przestał nagle pisać:) Komu by się chciało pisać o swojej klęsce:)

04.10.2004
17:16
[22]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Nie, ja musiałem pójść spać, a teraz jeszcze nie złapałem wittmana:))

04.10.2004
17:45
smile
[23]

BamSey [ Generaďż˝ ]

von Izabelin----> Czekamy na ciąg dalszy w takim razie:)

09.10.2004
10:24
[24]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Za 5 minut zaczynamy:)) A tu jeszcze zdjęcie z poprzedniej sesji gry
Sherman osztrzelany przez Panthere;))
Bardziej poknoconego opisu trafienia nie mogli stworzyć:))??

09.10.2004
10:45
smile
[25]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Sytuacja ogólnie kiepska, a do tego PAINT mi się zawiesza!!!

09.10.2004
11:03
[26]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

HT wjechał pod osztrzał mg42 i zatrzymał się i milczy:))

09.10.2004
11:05
[27]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

nie dodało obrazka;))

09.10.2004
11:08
[28]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Sytuacja pod małymi flagami coraz gorsza:))

09.10.2004
11:12
[29]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

mały sukces ale zawsze cieszy:))

09.10.2004
11:20
[30]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

M10 ruszył wzdułź drogi, pantery narazie zmieniają pozycje
A mozdzierze 81mm namierzają 105mm How.

09.10.2004
11:25
[31]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Niestety pantera dwa razy zezneła i padła;(

09.10.2004
11:26
[32]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

No i typowy iudexowy pech:(
Najpierw druga pantera zezneła a potem gun damaged!!!

09.10.2004
11:34
smile
[33]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Sytuacja coraz szybciej robi się tragiczna...

09.10.2004
11:45
[34]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Ostatnia nadzieja rzeszy rusza, piechota naciera w dymie!!!:)

09.10.2004
11:53
[35]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

To było piękne, ale to nie była wojna, to była głupota:P
Czeka mnie rytualne samobójstwo popełniane lugerem

09.10.2004
11:58
[36]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Wiesz co Pejotl, raz twoje pesimistyczne się spełniły, grrr;)
A na zdjęciu widzimy anomalie pogodowe, które spowodowały moją kleskę
Biał dym:))

09.10.2004
12:02
[37]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Płonący HT, taki jaki każdy widzi:))

09.10.2004
12:03
[38]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

I nagle, MEIN GOTT
INFERNO< uciekać, co oni tam wieźli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09.10.2004
12:16
smile
[39]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Gott in Himmel, Wittman łaskawie zgodził się na cf w 37 z 35 tur:)) i tylko minor:D
No i wszystko moge zwalić na to że grafa mi sie popsuła;)))))
THX za gre
P.S Prawdopodobnie niedługo wycofam sie z gry CM, bo nie wyrabiam z nauką i grą naraz, no i nachodzą mnie problemy osobiste i w ogóle;(
Albo gram albo się ucze nie potrafie naraz i mam źle oceny w szkole i wlepiam totale sobie w plecy jak wczoraj z marco123:)
Więc narazie będę powoli wycofywał się z gry...

09.10.2004
12:30
[40]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Ale "cudowne dziecko" (jak to powiedział Wiggins:) kiedyś powróci:)

09.10.2004
12:52
smile
[41]

Huscarl [ Konsul ]

Ladny AAR :)

Nie bylo latwo, bitwa ciekawa, 2 x M10 w zasadzie rozgromily panterki wroga, Pantery otrzymaly kilka penetracji i rykoszetow, efektem bylo zniszczenie jednej a w drugiej jedynie udalo sie uszkodzic dzialo. Jakbym jeszcze przeprowadzil kontratak po nie udanym ataku wroga na 2 duza flage to byloby ciekawiej.

THX za gre Filip.

09.10.2004
14:28
smile
[42]

merkav [ Aguś ]

Muahaha... Pantery ? Kto bierze taka lipe nie moze wygrac :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.