GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba do tych co maja 3 minuty czasu <-- PILNE

01.10.2004
20:21
smile
[1]

misztel [ Pretorianin ]

Prośba do tych co maja 3 minuty czasu <-- PILNE

Proszę wszyastkich o uwage :) Prosze wszystkich o wejsce na strone podana <--www.wybor.hk.pl i wybranie najlepszej wersji strony, i ZAGLOSOWANIE W SONDZIE

Bardzo dziekuje !!

01.10.2004
20:29
[2]

misztel [ Pretorianin ]

Serdeczne dzieki duzo wiecej glosow, ale jak ktos jeszcze nie glosowal to bardzo prosze

01.10.2004
20:33
smile
[3]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Jak na mój gust zrobiłeś za dużo możliwości, bo w ten sposób straszne będzie zróżnicowanie głosów.

Ps. Czerwony najlepszy :D

01.10.2004
20:36
smile
[4]

felomon [ KaeM apel ]

zagłsowowałem na brąz:)

01.10.2004
20:42
[5]

misztel [ Pretorianin ]

Tez o tym mysle ale teraz juz nic nie bede zmieniac...

01.10.2004
20:53
smile
[6]

misztel [ Pretorianin ]

Troche zmienilem, nsprawde ci co zaglosowali sa zajebiscie zajebisci !

01.10.2004
20:56
[7]

TheAnswer [ Quetzal ]


Zagłosowałem na niebieski. Ale szczerze żaden kolor mi nie odpowiada

01.10.2004
20:56
smile
[8]

>Luzer< [ Music Addict ]

Czyli jestem zajebisty

01.10.2004
21:05
[9]

misztel [ Pretorianin ]

Ansver <-- Jaki kolor by ci pasował ?
Luzer <-- Jestes zajebisty :D

01.10.2004
21:10
[10]

BBC BB [ massive attack ]

najlepszy jest niebieski, tak zaglosowalem ;] pozdro dla ciebie

01.10.2004
21:15
[11]

misztel [ Pretorianin ]

nazwzajem :D Szukam kogos do pomocy, ale szczegoly na moim GG - 5789115

01.10.2004
21:18
smile
[12]

slot5 [ Generaďż˝ ]

+ 1 na czerwien :>

01.10.2004
21:19
[13]

misztel [ Pretorianin ]

Ja zaglosowalem na brąz, nie wiem czemu :)

01.10.2004
21:21
[14]

misztel [ Pretorianin ]

Ja aktualnie szukam grafika, oraz kogos do pomocy przy stronie <-- Szczegoly na GG <-- 5789115 :D

01.10.2004
21:35
[15]

misztel [ Pretorianin ]

O nie, wygrywa Niebieski - 14 ale brazowy - 13 wiec jeszcze moze poczekam, a moze znalazl sie ktos kto nie glosowal ;)

01.10.2004
21:36
smile
[16]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

zielony ;P

01.10.2004
21:47
smile
[17]

hektor_v [ Centurion ]

czerwony

01.10.2004
21:52
smile
[18]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

jestem zajebiscie zajebisty nomalnie

01.10.2004
22:03
[19]

Pvt. Creak [ Criav ]

+1 turkus :P

01.10.2004
22:36
smile
[20]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

czerwony i niebieski najbardziej mi sie podobaja - ostatecznie dalem na czerwony :)

01.10.2004
22:47
[21]

Jake [ R.I.P. ]

A o czarnym nie myślałeś?

Zaznaczyłem niebieski...

01.10.2004
22:48
smile
[22]

Quicky [ Senator ]

Nie ma to jak szablon.pl :)
Tyle szablonow, ze az ciezko sie zdecydowac ;)

02.10.2004
00:56
[23]

misztel [ Pretorianin ]

Dziekuje za wszystkie glosy moze znalazl sie ktos kto nie oddal glosu ? ZAAPRASZAM DO GLOSOWANIA !!

02.10.2004
01:26
smile
[24]

soze [ sick off it all ]

ok niech bedzie ze pomarancza:))...ale całosc jest fatalna:D

02.10.2004
01:27
smile
[25]

WolverineX [ Senator ]

+ Turkusowy

02.10.2004
01:29
smile
[26]

SULIK [ olewam zasady ]

wszytkie fatalne
zrob cos S A M i dopiero daj do oceniania i wyboru

02.10.2004
03:14
[27]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

zaglosowane... mi sie najbardziej niebieski czerwony i pomaranczowy podobaly... ale fakt faktem, za duzo mozliwosci :P

02.10.2004
08:44
smile
[28]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Ja tam zagłosowałem na zielony.......

02.10.2004
09:39
smile
[29]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja zaglosowalem na zielony :] nawet fajny szablon na stronke ...

02.10.2004
09:46
smile
[30]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Czerwony

Mam dziwna słabość do tego koloru:)

02.10.2004
10:08
smile
[31]

Aquashi [ Chor��y ]

zielony

02.10.2004
10:59
smile
[32]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

zielony

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.