
misztel [ Pretorianin ]
Prośba do tych co maja 3 minuty czasu <-- PILNE
Proszę wszyastkich o uwage :) Prosze wszystkich o wejsce na strone podana <--www.wybor.hk.pl i wybranie najlepszej wersji strony, i ZAGLOSOWANIE W SONDZIE
Bardzo dziekuje !!
misztel [ Pretorianin ]
Serdeczne dzieki duzo wiecej glosow, ale jak ktos jeszcze nie glosowal to bardzo prosze

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Jak na mój gust zrobiłeś za dużo możliwości, bo w ten sposób straszne będzie zróżnicowanie głosów.
Ps. Czerwony najlepszy :D

felomon [ KaeM apel ]
zagłsowowałem na brąz:)
misztel [ Pretorianin ]
Tez o tym mysle ale teraz juz nic nie bede zmieniac...

misztel [ Pretorianin ]
Troche zmienilem, nsprawde ci co zaglosowali sa zajebiscie zajebisci !
TheAnswer [ Quetzal ]
Zagłosowałem na niebieski. Ale szczerze żaden kolor mi nie odpowiada

>Luzer< [ Music Addict ]
Czyli jestem zajebisty
misztel [ Pretorianin ]
Ansver <-- Jaki kolor by ci pasował ?
Luzer <-- Jestes zajebisty :D
BBC BB [ massive attack ]
najlepszy jest niebieski, tak zaglosowalem ;] pozdro dla ciebie
misztel [ Pretorianin ]
nazwzajem :D Szukam kogos do pomocy, ale szczegoly na moim GG - 5789115

slot5 [ Generaďż˝ ]
+ 1 na czerwien :>
misztel [ Pretorianin ]
Ja zaglosowalem na brąz, nie wiem czemu :)
misztel [ Pretorianin ]
Ja aktualnie szukam grafika, oraz kogos do pomocy przy stronie <-- Szczegoly na GG <-- 5789115 :D
misztel [ Pretorianin ]
O nie, wygrywa Niebieski - 14 ale brazowy - 13 wiec jeszcze moze poczekam, a moze znalazl sie ktos kto nie glosowal ;)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
zielony ;P

hektor_v [ Centurion ]
czerwony

Tyrone [ Generaďż˝ ]
jestem zajebiscie zajebisty nomalnie
Pvt. Creak [ Criav ]
+1 turkus :P

@lb@tros [ Horned Reaper ]
czerwony i niebieski najbardziej mi sie podobaja - ostatecznie dalem na czerwony :)
Jake [ R.I.P. ]
A o czarnym nie myślałeś?
Zaznaczyłem niebieski...

Quicky [ Senator ]
Nie ma to jak szablon.pl :)
Tyle szablonow, ze az ciezko sie zdecydowac ;)
misztel [ Pretorianin ]
Dziekuje za wszystkie glosy moze znalazl sie ktos kto nie oddal glosu ? ZAAPRASZAM DO GLOSOWANIA !!

soze [ sick off it all ]
ok niech bedzie ze pomarancza:))...ale całosc jest fatalna:D

WolverineX [ Senator ]
+ Turkusowy

SULIK [ olewam zasady ]
wszytkie fatalne
zrob cos S A M i dopiero daj do oceniania i wyboru
Windi_ [ Generaďż˝ ]
zaglosowane... mi sie najbardziej niebieski czerwony i pomaranczowy podobaly... ale fakt faktem, za duzo mozliwosci :P

stary1970 [ Generaďż˝ ]
Ja tam zagłosowałem na zielony.......

S1KoR© [ alkoholik ]
ja zaglosowalem na zielony :] nawet fajny szablon na stronke ...

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
Czerwony
Mam dziwna słabość do tego koloru:)

Aquashi [ Chor��y ]
zielony

CrazyMan [ Ur-Shak ]
zielony