GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battleground

01.10.2004
20:01
smile
[1]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Battleground

Ktos gral?
Wlasnie odpalilem i jest zaje...scie. Odpalilem nowy watek bo nie moge znalezc zadnego innego. nie moge sie doczekac az sie pojawi w sklepach ale nawet z bootami gra sie ok. ladnie dopracowane. w koncu po kotor ze lucas arts pierdyknal zgodnie z nazwa jakas sztuke (w zakresie gier ma sie rozumiec)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.