
Yos_sarian [ Irving Washington ]
Battleground
Ktos gral?
Wlasnie odpalilem i jest zaje...scie. Odpalilem nowy watek bo nie moge znalezc zadnego innego. nie moge sie doczekac az sie pojawi w sklepach ale nawet z bootami gra sie ok. ladnie dopracowane. w koncu po kotor ze lucas arts pierdyknal zgodnie z nazwa jakas sztuke (w zakresie gier ma sie rozumiec)