
CHESTER80 [ no legend ]
To jest Skandal !!!!!!! (ranking najlepszych płatnych zabójców)
Wiem że to tylko typowanie jakichś palantów co na kinie się nie znają ale do ch.... wafla !!!!
Nawet dziecko wie że najlepszym płatnym zabójcą w historii kina był, jest i będzie na zawsze...
LEON ZAWODOWIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czwarte miejsce w rankingu, uważam za skandal i ogłaszam protest !!! :)
Kruk [ In Flames ]
Zgadzam się.
Jak dla mnie:
1.Leon
2.Nikita
3.Szakal
oksza [ Senator ]
Cusack był fajny, faktycznie, ale żeby na pierwszym miejscu..
Juz bardziej Jules, albo The Bride :)
Kruk [ In Flames ]
W sumie w pierwszej dziesiątce upchnąłbym jeszcze Andre Kostynowicza ;-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no lista kiepsciutka... a Maguire z Drogi do zatracenia?

Coy2K [ Veteran ]
no właśnie...a gdzie nasz Jurek Kiler ? ;-)

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
co ty? ...a wisniewskiego nie znasz ? ..moze go chcesz...poznac ?
hahah :
eJay [ Gladiator ]
Z 1 miejscim troche przegieli. Leon zaslugiwal na nie bezsprzecznie...

felomon [ KaeM apel ]
Myslałem, ze Szakal z Kileerow dwóch tam jest :D

corey [ Pretorianin ]
a gdzie "Jimmy The Tulip" ?? :P
a z Leonem zdecydowanie przesadzili
i Beatrix Kiddo tez - za wysoko jest wg. mnie

Tsoushi [ Konsul ]
a i tak najlepszym zabojca wszechczasow byl...
...JANOSIK

Adamss [ -betting addiction- ]
1. Leon Zawodowiec
2. Szakal
3. Jurek Kiler
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Powiem tyle:
Pppfffffffffffffff! Sondu Onetu!
Ale czasem przydają się, bo można poczytać ciekawe komentarze (co na Onecie stanowi ok. 10% wszystkich wypowiedzi).
"Chyba najwięcej osób zabił Jason z piątku 13-tego:)"
"Ale nie był płatny tylko zabijał gratis. W promocji."
""skoro nie widać różnicy, to po co przpłacać":)"
hektor_v [ Centurion ]
jurek kiler
...Cannibal... [ Pretorianin ]
bluznierstwo:))

sajlentbob [ Konsul ]
A Ghost Dog to co ? Pies?
kociamber [ Canada ]
no tak, jest sie o co obrazac :)
cronotrigger [ Rape Me ]
jurek Kiler! no bo kto?
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Proponuję zrobić GOLowe wybory najlepszego filmowego zabójcy (niekoniecznie płatnego). W końcu na forum byłaby jakaś sensowna ankieta.

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
Leon Zawodowiec i tak najlepszy jest :)
kociamber [ Canada ]
Kain wymiata

..KmP.. [ Designed by AI ]
A co z Hitmanem ? ;-)

S1KoR© [ alkoholik ]
ja zdecydowanie popieram sajlentbob-a ...Ghost Dog dla mnie byl the best...potem leon i reszta...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Vincent Vega i Jules Winnfield

soze [ sick off it all ]
zdecydowanie!! Vincent Vega i Jules Winnfield