GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To jest Skandal !!!!!!! (ranking najlepszych płatnych zabójców)

01.10.2004
19:00
smile
[1]

CHESTER80 [ no legend ]

To jest Skandal !!!!!!! (ranking najlepszych płatnych zabójców)

Wiem że to tylko typowanie jakichś palantów co na kinie się nie znają ale do ch.... wafla !!!!
Nawet dziecko wie że najlepszym płatnym zabójcą w historii kina był, jest i będzie na zawsze...

LEON ZAWODOWIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czwarte miejsce w rankingu, uważam za skandal i ogłaszam protest !!! :)

01.10.2004
19:01
[2]

Kruk [ In Flames ]

Zgadzam się.
Jak dla mnie:
1.Leon
2.Nikita
3.Szakal

01.10.2004
19:03
[3]

oksza [ Senator ]

Cusack był fajny, faktycznie, ale żeby na pierwszym miejscu..
Juz bardziej Jules, albo The Bride :)

01.10.2004
19:03
[4]

Kruk [ In Flames ]

W sumie w pierwszej dziesiątce upchnąłbym jeszcze Andre Kostynowicza ;-)

01.10.2004
19:04
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

no lista kiepsciutka... a Maguire z Drogi do zatracenia?

01.10.2004
19:07
smile
[6]

Coy2K [ Veteran ]

no właśnie...a gdzie nasz Jurek Kiler ? ;-)

01.10.2004
19:32
smile
[7]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

co ty? ...a wisniewskiego nie znasz ? ..moze go chcesz...poznac ?

hahah :›

01.10.2004
19:34
[8]

eJay [ Gladiator ]


Z 1 miejscim troche przegieli. Leon zaslugiwal na nie bezsprzecznie...

01.10.2004
19:43
smile
[9]

felomon [ KaeM apel ]

Myslałem, ze Szakal z Kileerow dwóch tam jest :D

01.10.2004
19:48
smile
[10]

corey [ Pretorianin ]

a gdzie "Jimmy The Tulip" ?? :P

a z Leonem zdecydowanie przesadzili

i Beatrix Kiddo tez - za wysoko jest wg. mnie

01.10.2004
19:52
smile
[11]

Tsoushi [ Konsul ]

a i tak najlepszym zabojca wszechczasow byl...





...JANOSIK

01.10.2004
19:53
smile
[12]

Adamss [ -betting addiction- ]

1. Leon Zawodowiec
2. Szakal
3. Jurek Kiler

01.10.2004
21:24
[13]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Powiem tyle:
Pppfffffffffffffff! Sondu Onetu!

Ale czasem przydają się, bo można poczytać ciekawe komentarze (co na Onecie stanowi ok. 10% wszystkich wypowiedzi).
"Chyba najwięcej osób zabił Jason z piątku 13-tego:)"
"Ale nie był płatny tylko zabijał gratis. W promocji."
""skoro nie widać różnicy, to po co przpłacać":)"

01.10.2004
21:42
[14]

hektor_v [ Centurion ]

jurek kiler

01.10.2004
21:50
[15]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

bluznierstwo:))

01.10.2004
22:02
smile
[16]

sajlentbob [ Konsul ]

A Ghost Dog to co ? Pies?

01.10.2004
22:35
[17]

kociamber [ Canada ]


no tak, jest sie o co obrazac :)

01.10.2004
22:59
[18]

cronotrigger [ Rape Me ]

jurek Kiler! no bo kto?

01.10.2004
23:09
[19]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Proponuję zrobić GOLowe wybory najlepszego filmowego zabójcy (niekoniecznie płatnego). W końcu na forum byłaby jakaś sensowna ankieta.

01.10.2004
23:11
smile
[20]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

Leon Zawodowiec i tak najlepszy jest :)

01.10.2004
23:16
[21]

kociamber [ Canada ]


Kain wymiata

01.10.2004
23:17
smile
[22]

..KmP.. [ Designed by AI ]

A co z Hitmanem ? ;-)

01.10.2004
23:43
smile
[23]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja zdecydowanie popieram sajlentbob-a ...Ghost Dog dla mnie byl the best...potem leon i reszta...

02.10.2004
00:24
smile
[24]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Vincent Vega i Jules Winnfield

02.10.2004
01:28
smile
[25]

soze [ sick off it all ]

zdecydowanie!! Vincent Vega i Jules Winnfield

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.