
lecram [ Pretorianin ]
obrazki
wysyłajcie śmieszne obrazki i te podobne bo chciałbym się pośmiać i wy też

karollus [ parek v rohliku ]
pocztą ?
Jesteś wybitnie inteligentny :/ gratuluje....
Weź przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz..i rzuć się kowadłem w głowe

tygrysek [ behemot ]
śmieszne, nie ??
Oxydrene [ Konsul ]
----->
Oxydrene [ Konsul ]
-----> cegly ale chyba niezbyt smieszne

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
lecram -----> Po co zakładałeś dwa takie same wątki???

Adamss [ -betting addiction- ]

gregol [ Junior ]
https://www.funiaste.net/
https://go.to/funpic/
PROSZE

~~isztar~~ [ Konsul ]
--->;/

Generał Solo [ Legionista ]
Era Premiera.