GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gazetka Szkolna :)

01.10.2004
18:47
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Gazetka Szkolna :)

No więc zostałem wcielony do skłądu tworzącego gazetkę szkolną. Jestem naczelnym :). Poza tym DTP i autorem tekstów w jednym :). Od nowego roku chcieliśmy coś zmienić w gazetce, przedw wszystkim wprowadzić stałe logo, stały layout, etc. Bo do teraz wszystko było robione z każdym razem inaczej. No i mam problem ze zrobieniem logo. Gazetka zwie się mało ciekawie - "Na Opak" :). Czy ktoś miałby jakąś propozycję, jak mogłoby wyglądać? Logo musi być w skali szarości i niezbyt skomplikowane (gazetka jest kserowana). Ja na razie mam kilka pomysłów (ale ja też grafikiem nie jestem, tyle co lubię się pobawić w ACDSee), np. --->

Pomożecie?
...
(Psst. To jest ta scena, w której mówicie - Pomożemy!) :)

01.10.2004
18:59
smile
[2]

reds23 [ redsov ]

ja ci moge pomoc ... :) powiedzmy ze troszke sie na tym znam i interesuje ;)
moje gg: 4818902 jak by co to daj zac :<

01.10.2004
19:06
[3]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Aktualnie gg mi nie działa :) - and that's a problem :)

01.10.2004
19:18
[4]

HopkinZ [ Senator ]

Radzę dać requesta na "oficjalny" wątk o grafice. Tam jest kupa ludzi skorych do pomocy :0.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.