Kurdt [ Kocham Olkę ]
Gazetka Szkolna :)
No więc zostałem wcielony do skłądu tworzącego gazetkę szkolną. Jestem naczelnym :). Poza tym DTP i autorem tekstów w jednym :). Od nowego roku chcieliśmy coś zmienić w gazetce, przedw wszystkim wprowadzić stałe logo, stały layout, etc. Bo do teraz wszystko było robione z każdym razem inaczej. No i mam problem ze zrobieniem logo. Gazetka zwie się mało ciekawie - "Na Opak" :). Czy ktoś miałby jakąś propozycję, jak mogłoby wyglądać? Logo musi być w skali szarości i niezbyt skomplikowane (gazetka jest kserowana). Ja na razie mam kilka pomysłów (ale ja też grafikiem nie jestem, tyle co lubię się pobawić w ACDSee), np. --->
Pomożecie?
...
(Psst. To jest ta scena, w której mówicie - Pomożemy!) :)

reds23 [ redsov ]
ja ci moge pomoc ... :) powiedzmy ze troszke sie na tym znam i interesuje ;)
moje gg: 4818902 jak by co to daj zac :<
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Aktualnie gg mi nie działa :) - and that's a problem :)
HopkinZ [ Senator ]
Radzę dać requesta na "oficjalny" wątk o grafice. Tam jest kupa ludzi skorych do pomocy :0.