GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie moge budować w Sims 2 .Dlaczego ??

01.10.2004
18:18
smile
[1]

cycu2003 [ Senator ]

Nie moge budować w Sims 2 .Dlaczego ??

zamiast znacznika mam zwykly kursor,moglem sie zapytac w oficjalnym ale zanim by ktos zauwazyl...mam oryginala
nie moge nic robic w trybie budowania

01.10.2004
18:34
[2]

PaWeLoS [ ]

hmm... to, dziwne, z tego co wiem, to piraty mają właśnie taki problem...

01.10.2004
18:35
[3]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

tak się ponoć dzieje jak sie urzywa programów 'no-cd'. Może masz i spróbuj bez ?

01.10.2004
18:35
smile
[4]

Okruch [ Liverpool FC ]

Napisz/zadzwon do pomocy technicznej :) Zawsze w instrukcji obslugi jest e-mail, nr. telefonu. Tam sa panowie, oni co doradza...

01.10.2004
19:20
smile
[5]

cycu2003 [ Senator ]

kurcze ,uzylem programu no-cd ale nie robilem kopii zapasowej,i nie chce mi sie teraz instalowac jeszcze raz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.