
cycu2003 [ Senator ]
Nie moge budować w Sims 2 .Dlaczego ??
zamiast znacznika mam zwykly kursor,moglem sie zapytac w oficjalnym ale zanim by ktos zauwazyl...mam oryginala
nie moge nic robic w trybie budowania
PaWeLoS [ ]
hmm... to, dziwne, z tego co wiem, to piraty mają właśnie taki problem...
Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
tak się ponoć dzieje jak sie urzywa programów 'no-cd'. Może masz i spróbuj bez ?

Okruch [ Liverpool FC ]
Napisz/zadzwon do pomocy technicznej :) Zawsze w instrukcji obslugi jest e-mail, nr. telefonu. Tam sa panowie, oni co doradza...

cycu2003 [ Senator ]
kurcze ,uzylem programu no-cd ale nie robilem kopii zapasowej,i nie chce mi sie teraz instalowac jeszcze raz