
KAMERA6 [ Konsul ]
W co warto grac a na co warto czekac-mini sonda
Tak jak w tytule w co wedlog was GOL`wiczow warto teraz grac i na co z utesknieniem czekac???
KAMERA6 [ Konsul ]
Czy nikt tu nie gra????

@lb@tros [ Horned Reaper ]
warto grac z przyjacielem w bierki, warto tez poczekac na trzeciego by moc pograc w szachy dla trzech :D
A tak na serio ---> HL2 <---
Dydas [ Konsul ]
ROME TOTAL WAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

CHESTER80 [ no legend ]
SC3-CHT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!