Dragonxxx [ Legionista ]
Mandaryna
Kto poda strone z teledyskiem Mandaryna here i go again dajcie
eJay [ Gladiator ]
Nie wiem czy wiesz, ale...ten teledysk zdobył miano najgorszego klipu tego roku. Pomijam juz pseudo-dyskotekowa muzyke (prawie disco polo), ale sposob wykonania tego teledysku jest mowiac delikatnie..zalosny i perfidnie amatorski. Gdybym mial kamere sam bym nakrecil lepszy klip:)
Poza tym sprobuj tutaj...

Dragonxxx [ Legionista ]
a masz jakieś dowcipy lub fajne filmiki
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
to jest żona wiśniewskiego nie??

steward [ Legia Warszawa ]
no :)
eJay -> jak na tej stronie cokolwiek znalezc jak to .hu :/
Kruk [ In Flames ]
Ja myślałem, że większego syfu od rumunów albo hiphopu nie zobaczę. O podła cecho omylności!
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Apeluję o przeniesienie tego wątku z działu (sic!) muzyka, do działu dowcipy.
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
Rany, nie szkoda to pieniędzy na wydawanie takich płyt i do tego jeszcze kręcenie teledysków???!!! Już wolę posłuchać Papa Dance, podobno sie reaktywowali ;)