GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mandaryna

01.10.2004
17:31
[1]

Dragonxxx [ Legionista ]

Mandaryna

Kto poda strone z teledyskiem Mandaryna here i go again dajcie

01.10.2004
17:34
[2]

eJay [ Gladiator ]


Nie wiem czy wiesz, ale...ten teledysk zdobył miano najgorszego klipu tego roku. Pomijam juz pseudo-dyskotekowa muzyke (prawie disco polo), ale sposob wykonania tego teledysku jest mowiac delikatnie..zalosny i perfidnie amatorski. Gdybym mial kamere sam bym nakrecil lepszy klip:)

Poza tym sprobuj tutaj...

01.10.2004
17:37
smile
[3]

Dragonxxx [ Legionista ]


a masz jakieś dowcipy lub fajne filmiki

01.10.2004
18:03
[4]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

to jest żona wiśniewskiego nie??

01.10.2004
18:06
smile
[5]

steward [ Legia Warszawa ]

no :)


eJay -> jak na tej stronie cokolwiek znalezc jak to .hu :/

01.10.2004
18:43
[6]

Kruk [ In Flames ]

Ja myślałem, że większego syfu od rumunów albo hiphopu nie zobaczę. O podła cecho omylności!

01.10.2004
18:44
[7]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Apeluję o przeniesienie tego wątku z działu (sic!) muzyka, do działu dowcipy.

09.10.2004
10:09
[8]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Rany, nie szkoda to pieniędzy na wydawanie takich płyt i do tego jeszcze kręcenie teledysków???!!! Już wolę posłuchać Papa Dance, podobno sie reaktywowali ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.