
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Czemu z Allegro nie usuwają jawnych i bezczelnych oszustów?
Tak sobie przeglądam Allegro (nigdy nie korzystałem) i znajdują strasznie ciekawe rzeczy, np. takie jak ta w linku lub inne rewelacyjne metody na super sylwetkę itp. za 10 zlotych. Do tego gostek natrzaskał chyba sam sobie pozytywnych komentarzy...
Czy tam są wogóle jacyś admini ścigający oszustów "z urzędu"?
eJay [ Gladiator ]
Wystarczy posmarować skrzydełka żelem od Abgymnica i znów będą mokre, jak młoda ci*** ;-) i przykleją się tam gdzie tylko zechcesz.
Jak widać "Polak potrafi" ;-)
Tekst niezły:) No coz jak dla mnie jest to wiarygodny sprzedawca. Hurtowo sprzedaje sprzet wart jakies 100 zł (np. TV Mango:P). Nie dziwie sie, ze ludzie u niego kupuja skoro jest znacznie taniej...
kiowas [ Legend ]
Nawet nie chce myslec ile gosciu musial wydac za takie odjechane ogloszenie - tyle fotek, kolorkow to od groma kasy dla allegro.
Moze dlatego go nie kasuja :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Heh, taniej to może i jest. Tyle tylko, że t g... nie ma prawa działać, a już na pewno nie w taki sposób jak opisał w ogłoszeniu.

kiowas [ Legend ]
Skoro dwie najlepsze polskie fitnesski to reklamuja to cos w tym musi byc nie?

CHESTER80 [ no legend ]
Ja tam lubię Allegro i ostatnio kupiłem sobie kilka pierdułek za grosze, np. brelok z logo Splinter Cell'a czy Driv3r. Nigdzie bym czegoś takiego nie dostał. Nie mówiąc o naprawdę ciekwych i rzadkich rzeczach które można tam kupić za niewielkie pieniądze. Jak chodzi o kolesia i aukcję z podanego linka, to problemem nie jest motylek tylko ludzie którzy kupują takie gówno, zresztą mają do tego święte prawo a gość nie jest oszustem tylko sprzedawcą badziewia a to jest kolosalna różnica ! Sprzedawca w tej aukcji nie wygląda na oszusta, nie dość że ma mnóstwo pozytywnych komentarzy (1267) których nie mógł sobie sam wystawić, to jeszcze jest "super-sprzedawcą" a tego tytułu nie dostaje się za ładny uśmiech. Zresztą kij z motylkiem, ostatno ktoś podawał link do aukcji na której był ocieplacz na (za przeproszeniem) fiuta czy ludzki stolec zwany kupą ! Przy tym motylek wygląda jak normalna rzecz.
Podsumowując... z całym szacunkiem gladius, lubię cię i szanuję ale tym razem CZEPIASZ SIĘ !
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Różnie z tymi rzeczami na allegro się dzieje. Raz są dobre a raz złe. Ja jakbym kupował to bym otwierał na poczcie taką paczkę, bo nie wiadomo co się w takowaj może znajdować.

nathan rahl [ Konsul ]
Serwis Allegro drastycznie się rozwija.. i nie chodzi tu o poziom bezpieczeństwa i technikę zwalczania oszustw, czy też zapobieganie wszelkiego rodzaju przekrętom.. ale mam na myśli popularność i liczbę użytkowników - jest ich coraz więcej, a ekipa za Allegro nie potrafi sobie z tym wszystki poradzić.. po prostu nie nadążają.. w sumie podobna sytuacja jak po wypuszczeniu Neo + przez TP
Fett [ Avatar ]
hmm działa to cuś, ale wyrabi tylko rzeźbe, nie ścięgna. Później wystarczy podnieść coś cięższego i kontuzja :/