GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie odnosni service packa 2 do win XP

01.10.2004
16:05
[1]

KAMERA6 [ Konsul ]

Pytanie odnosni service packa 2 do win XP

Czy ktos wie skad moge pociagnac SP do XP na dysk??? Niechce go instalowac przez win update tylko pociagnac na twardziela.

01.10.2004
16:11
[2]

KAMERA6 [ Konsul ]

???????????????

01.10.2004
16:15
[3]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

https://download.microsoft.com/download/a/c/7/ac78df4d-59cc-4e25-b4d7-94598a149719/WindowsXP-KB835935-SP2-PLK.exe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.