GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warto na taką bluzę 50 złociszy wydać?

01.10.2004
16:01
[1]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Warto na taką bluzę 50 złociszy wydać?

Jak w temacie. Już nie chodzi o to co widnieje na bluzie, ale o jej jakość, bo o nią się boje najbardziej. Byle bluza wytrzymala z 2 lata lub dluzej, a nie rozleciala sie po paru praniach :)

01.10.2004
16:06
[2]

kiowas [ Legend ]

Za 50 zlociakow chcesz kupic bluze na dwa lata?? Ciesz sie jak sezon wytrzyma - w kolejnym kupisz sobie nowa.

01.10.2004
16:10
smile
[3]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

kiowas ->> no może nie całe 2 lata, ale żeby przetrzymala do ciepłego lata :)

Mam bluze Levisa i trzyma już 3 lata :) Tyle, że ta bluza to nie Levis :)

01.10.2004
16:12
[4]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Pięć sesji w pralce i już będziesz miał odcień ciemny szary. Dziesięć sesji w pralce i już będziesz miał odcień jasny szary... Zaczną robić się "kuleczki", ktoś mądry nazwał to mechaceniem (lol). Jedyne co się trwale utrzyma to nadruk. Nie warto wydawać na ten szajs 50zł.

01.10.2004
16:12
[5]

Lipton [ 101st Airborne ]

Jeżeli będziesz przestrzegał kilku zasad to wiesz mi że wytrzyma i 5 lat.
- nie graj w niej w piłkę
- po przyjściu do domu wkładaj do szafy
- nie ubieraj na deszcz
itp.

01.10.2004
16:12
smile
[6]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

ja bym wybral tą :))))

a tak swoją drogą to nie wydaje mi się aby jakość tych produktów na tej stronie była zła, kolega zamawiał bodajz tej strony bluze i cośtam jeszcze i nie narazeka póki co :)

01.10.2004
16:14
[7]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

Chejron------. jak ci sie podoba to se kup!

01.10.2004
16:14
smile
[8]

kiowas [ Legend ]

Zakladajac, ze nie skurczy sie w praniu ani ze nie jestes nalogowym rwaczem szwow za 50 zeta nie ma co sie zastanawiac (o ile ci sie bluza podoba). No chyba ze masz inne priorytety (jak chocby fajki, woda lub nie daj Boze gry komputerowe:)

01.10.2004
16:16
smile
[9]

|Black Moon| [ Konsul ]

Hm...bluza za 50 zł...najlepiej wiedzieć z czego ona wogóle jest ;)
A czy wytrzyma 2 lata lub mniej zależy tylko ( jak mi się zdaje ) od Ciebie :)
Jak przeczeka sobie więkrzość w szafie to będzie się trzymać nawet 5 lat jak nie więcej :D

01.10.2004
16:18
smile
[10]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Gooz' ->> a gdzie znajdę trwalsze bluzy Rammsteina?
Lipton ->> o to sie nie martw :)
Cap'n Pimp ->> mój kumpel tez ma metalow ekoszulki, chodzi juz w jednej z pol roku i jest w bardzo dobrym stanie...
kiowas ->> no podoba mi się bardzo :) tylko się obawiam żeby mi nie przyslali jakiegos szajsu...

01.10.2004
16:23
[11]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Nigdzie. Olej ten system... Za tę kasę idź gdzieś się pobawić.

01.10.2004
16:24
[12]

kiowas [ Legend ]

Gooz ---> kiepska rada. Wywali kase w jeden wieczor a tak choc z miesiac sie pocieszy.

01.10.2004
16:25
smile
[13]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

kiowas --> A po miesiącu będzie żałował, że mógł za tę kasę mieć nawet fajny wieczór.

01.10.2004
16:29
smile
[14]

kiowas [ Legend ]

Gooz ---> lepiej po miesiacu zalowac niz nastepnego dnia po kiepskiej zabawie :)

01.10.2004
16:29
smile
[15]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Ej bez przesady chłopaki, miesiąc? :)

Mój kumpel kupił na targu bluze za 25 zł, nosi ją 4 miesiące i jak nowa wygląda :)

Czy wszystko musi być Adasia i innych firm by trzymało dłużej niż 6 miesiacy albo więcej?

A jak ktoś już chce bluze zespołu kupić to ma się liczyć z tym że to będzie badziew...:/

01.10.2004
16:33
[16]

kiowas [ Legend ]

Nie pekaj, pare miesiecy z pewnoscia ci wytrzyma. jak nie bedziesz jej za bardzo eksploatowal to moze i rok.
Ale fakt faktem ze tego typu sklepiki jada po kosztach kupujac ciuszki z taniego i slabego materialu. Choc jak slabego bedziesz chyba musial przekonac sie sam :)

Ja radze kupic - piec dyszek to nie majatek.

01.10.2004
16:36
smile
[17]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

50zł w przeliczeniu na browarki z pobliskiego sklepu daje 34 puszeczki... Dzienie jedno piweczko.. mniam... Chejron, zastanów się co robisz! :P

01.10.2004
16:38
smile
[18]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Za późno Gooz' , zamówienie złożone :)

01.10.2004
16:39
smile
[19]

kiowas [ Legend ]

Gooz, co ty za szczochy pijasz? :))) Leszek w Leclercu kosztuje 1.99 - ponizej to tylko wytwory ludzkiego organizmu :)

Chejron ---> nie sluchaj tego potepienca bo namawia cie do zlego. :)

01.10.2004
16:42
smile
[20]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

<-- Chejron --> Kiedyś jeszcze wspomnisz moje słowa!! :D A na poważnie... oby bluza służyła Ci jak najdłuzej.

kiowas --> To piwko zwie się Dragon. Daleko mu do Tyskiego czy Warki, ale kto powiedział, że trzeba pić drogo? :D Na imprezy lub ot tak od czasu do czasu, taki Dragonik jest w sam raz.

01.10.2004
16:52
[21]

Coolabor [ Poseł ]

Moim zdaniem warto, sezon spokojnie wytrzyma, a kasa relatywnie jest rozsadna. A jak lubisz taki napisy, to nie zastanawija sie i kup. To prawda, tansz mozna na ryneczkach kupic, a tam z jakoscia roznie bywa, mozna trafic na dobra i na szmate... tak to jest

01.10.2004
17:05
smile
[22]

nathan rahl [ Konsul ]

Takie bluzy to szczerze powiem.. wytrzymają wiele.. Ojj bardzo wiele - sam wiem z doświadczenia.. normalnie doskonała na wszelkie warunki ekstremalne :) a dorzuć jeszcze sobie spodnie bojówki - to już będzie niebo .. :]

01.10.2004
17:13
[23]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

ja mam bluze ztamtąd PL, jakość dobra nadruk sie nie zmywa, kolor też nie ogólnie jestem zadowolony

01.10.2004
17:18
smile
[24]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ja też kupowałem tam koszulke, bez żadnych nadruków nie myślcie sobie że jestem jakimś teges metalem ;)
Materiał ok. wiec mysle ze i tak bedzie ok.

01.10.2004
17:20
smile
[25]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Nie nie nie...!! Chejron miał kupić browary!! :P

01.10.2004
17:26
smile
[26]

Qba19 [ Junior WRC ]

Gooz -> jak będzie zadowolony z bluzy to pasowało by mu ją oblać :>

01.10.2004
17:27
smile
[27]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak dla mnie, nie warto, więc nigdy sobie takiej nie kupiłem ;oP

01.10.2004
17:34
[28]

vult-q3 [ Konsul ]

gooz - lol jak to ten sam dragon co w geancie za 1.19 kiedys byl to to jest niezly szczoch ;] specjal rox

01.10.2004
17:39
smile
[29]

Dragonxxx [ Legionista ]


za tako bluze bym dał 30 złoty

01.10.2004
17:49
smile
[30]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

vult-q3 --> Jeśli ten Twój *Dragon* ma zieloną etykietkę z białym napisem, to ten sam.

01.10.2004
17:51
[31]

srekal34 [ Rock Forever ]

moim zdaniem tow takcih sklepach opłaca się tlyko kupować "firmówki" - bo nie widzisz co kupujesz - a firma to firma - jakoś sprawdzona. Tak więc na koszulki.win.pl polecam ciuchy Spirala i Alchemy Gotchic - workshirt spirala służy mi już długo - z tym że ja go mam z Anglii...

01.10.2004
18:17
[32]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

50 zl ?! to to taniocha , ja dzis za bluze dalem 120 zl , ale w koncu to REPORTEr a nie jakas nieznana

01.10.2004
18:20
smile
[33]

Fett [ Avatar ]

półtora tygodnia temu kupiłem sobie tam kilak rzeczy :/ Czekam do dzisiaj i nie przysłali mi nawet numeru konta na który mam wpłacić pieniadze :/

01.10.2004
18:30
[34]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nie kupuj worków na ziemniaki za 50 zł, bo po kilku praniach będziesz mógł ubrać się w to razem z mamą. Tego typu asortyment warto kupować tylko na zachodzie, płacąc bajońskie sumy (na koncercie kupiłem longsleeve'a Deströyer 666 za 100 albo 120 zł). Mam w domu bluzę Bolt Thrower z płyty Warmaster, która została wyprodukowana przez Earache w 1991 roku. Jest do tej pory czarna, nie ma dziur a nadruk nie stracił kolorów. Materiał Fruit of the Loom. Jaka bluza wytrzyma 13 lat imprez, smrodu z cygarów, tarzania się w błocie itd. Odpowiedź jest krótka: droga.

01.10.2004
18:32
[35]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Kup sobie rozmiar XL. I tak małe dają jak na rozmiar.

01.10.2004
18:35
smile
[36]

kiowas [ Legend ]

Impaler ---> po 13 latach to ciuszek juz lekko niemodny :))

01.10.2004
18:42
[37]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Metalowcy daliby się zabić o tą bluzę. To nie jakaś wiejska szmata w odcieniu zgniłego groszku ubierana na dyskoteki.

01.10.2004
18:48
[38]

Kruk [ In Flames ]

Chejron
To nie jest bluza tylko longsleeve czyli coś pomiędzy koszulką, a bluzą.


Ciuchy są jak wino - im starsze tym lepsze
Noszę na sobie spodnie jeans'y poszerzane na nogawkach (coś podchodzące pod dzwony) z lat 80-tych w idealnym stanie, bo rzadko były używane. Bluzę bundeskę, która pewnie ma z 10 lat na karku, buty zamszowe czarne wojasy (5 takich samych par). Koszulka, skarpetki i bielizna jedynie "nowe". I zawsze jak czegoś szukam to staram się aby miało już trochę latek. Podkreślało coś.

A wiecie czemu?
Bo lubię.

01.10.2004
18:59
[39]

kiowas [ Legend ]

Impaler ---> wiem, wiem, zartowalem sobie:) Metalowe bluzy to inny rodzaj ciucha, wraz z uplywem czasu nabierajacy wartosci.

Kruk ---> wszystko zalezy kto jaki styl preferuje. Jesli ktos podaza za nowinkami i chce byc na czasie ubeirze sie inaczej niz ten kto glownie mysli o wygodzie i uzytecznosci stroju.

01.10.2004
19:01
[40]

reds23 [ redsov ]

nie jestem zadnym snobem ani bogaczem ale za bluze prawie zawsze daje wiecej ...

01.10.2004
19:41
smile
[41]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Kruk ->> respekt...

Sam lubię swoję rzeczy bardziej z upływem czasu. Na przykład moją bluze Levisa, która ma już chyba nawet z 5 lat nosze do dzisiaj. GRałem w nią w piłkę, broniłem w niej, rzucałem się po błocie itp. i żadnych, ale to żadnych uszkodzeń, nawet żadna literka z wielkiego napisu Levis na przedzie nie zdarła się albo wyblakła.

No, może troche straciła na kolorze, ale to dodaje jej uroku.

A co do tej bluzy...jedni mają do nich szczęscie, inni nie. Ja mam to pierwsze. Wszystkie rzeczy które mam świetnie się trzymają, i te za 200 zł i te za 50 zł :).

Zresztą powoli już przestaje szalać za ubraniami...nie dawno sie polowało, jak to bywa u piłkarza amatorskiego, na dresiki, koszulki, spodenki Adasia i Nike, na halówencje Pumy itp :)

Teraz juz mnie to nie pociaga. Moze dlatego, ze wszyscy juz prawie maja orginalne rzeczy? U mnie w klasie 90 % chłopaków ma AND1 i inne bajery...ja sam zreszta Nike :) I to juz sie nudne staje...:)

teraz chce siebie wyrazic po przez ubrania...taką na przykład bluza Rammsteina :) Dokupić może wisior, może branzolete? Chce wyrazić to czym głównie żyję, czyli zespołami jakich słucham...lepsze to niz chodzic z trzema paskami...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.