Chejron [ Rammstein and Tool ]
Warto na taką bluzę 50 złociszy wydać?
Jak w temacie. Już nie chodzi o to co widnieje na bluzie, ale o jej jakość, bo o nią się boje najbardziej. Byle bluza wytrzymala z 2 lata lub dluzej, a nie rozleciala sie po paru praniach :)
kiowas [ Legend ]
Za 50 zlociakow chcesz kupic bluze na dwa lata?? Ciesz sie jak sezon wytrzyma - w kolejnym kupisz sobie nowa.

Chejron [ Rammstein and Tool ]
kiowas ->> no może nie całe 2 lata, ale żeby przetrzymala do ciepłego lata :)
Mam bluze Levisa i trzyma już 3 lata :) Tyle, że ta bluza to nie Levis :)
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Pięć sesji w pralce i już będziesz miał odcień ciemny szary. Dziesięć sesji w pralce i już będziesz miał odcień jasny szary... Zaczną robić się "kuleczki", ktoś mądry nazwał to mechaceniem (lol). Jedyne co się trwale utrzyma to nadruk. Nie warto wydawać na ten szajs 50zł.
Lipton [ 101st Airborne ]
Jeżeli będziesz przestrzegał kilku zasad to wiesz mi że wytrzyma i 5 lat.
- nie graj w niej w piłkę
- po przyjściu do domu wkładaj do szafy
- nie ubieraj na deszcz
itp.

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
ja bym wybral tą :))))
a tak swoją drogą to nie wydaje mi się aby jakość tych produktów na tej stronie była zła, kolega zamawiał bodajz tej strony bluze i cośtam jeszcze i nie narazeka póki co :)
...Cannibal... [ Pretorianin ]
Chejron------. jak ci sie podoba to se kup!

kiowas [ Legend ]
Zakladajac, ze nie skurczy sie w praniu ani ze nie jestes nalogowym rwaczem szwow za 50 zeta nie ma co sie zastanawiac (o ile ci sie bluza podoba). No chyba ze masz inne priorytety (jak chocby fajki, woda lub nie daj Boze gry komputerowe:)

|Black Moon| [ Konsul ]
Hm...bluza za 50 zł...najlepiej wiedzieć z czego ona wogóle jest ;)
A czy wytrzyma 2 lata lub mniej zależy tylko ( jak mi się zdaje ) od Ciebie :)
Jak przeczeka sobie więkrzość w szafie to będzie się trzymać nawet 5 lat jak nie więcej :D

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Gooz' ->> a gdzie znajdę trwalsze bluzy Rammsteina?
Lipton ->> o to sie nie martw :)
Cap'n Pimp ->> mój kumpel tez ma metalow ekoszulki, chodzi juz w jednej z pol roku i jest w bardzo dobrym stanie...
kiowas ->> no podoba mi się bardzo :) tylko się obawiam żeby mi nie przyslali jakiegos szajsu...
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Nigdzie. Olej ten system... Za tę kasę idź gdzieś się pobawić.
kiowas [ Legend ]
Gooz ---> kiepska rada. Wywali kase w jeden wieczor a tak choc z miesiac sie pocieszy.

Gooz' [ Generaďż˝ ]
kiowas --> A po miesiącu będzie żałował, że mógł za tę kasę mieć nawet fajny wieczór.

kiowas [ Legend ]
Gooz ---> lepiej po miesiacu zalowac niz nastepnego dnia po kiepskiej zabawie :)

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Ej bez przesady chłopaki, miesiąc? :)
Mój kumpel kupił na targu bluze za 25 zł, nosi ją 4 miesiące i jak nowa wygląda :)
Czy wszystko musi być Adasia i innych firm by trzymało dłużej niż 6 miesiacy albo więcej?
A jak ktoś już chce bluze zespołu kupić to ma się liczyć z tym że to będzie badziew...:/
kiowas [ Legend ]
Nie pekaj, pare miesiecy z pewnoscia ci wytrzyma. jak nie bedziesz jej za bardzo eksploatowal to moze i rok.
Ale fakt faktem ze tego typu sklepiki jada po kosztach kupujac ciuszki z taniego i slabego materialu. Choc jak slabego bedziesz chyba musial przekonac sie sam :)
Ja radze kupic - piec dyszek to nie majatek.

Gooz' [ Generaďż˝ ]
50zł w przeliczeniu na browarki z pobliskiego sklepu daje 34 puszeczki... Dzienie jedno piweczko.. mniam... Chejron, zastanów się co robisz! :P

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Za późno Gooz' , zamówienie złożone :)

kiowas [ Legend ]
Gooz, co ty za szczochy pijasz? :))) Leszek w Leclercu kosztuje 1.99 - ponizej to tylko wytwory ludzkiego organizmu :)
Chejron ---> nie sluchaj tego potepienca bo namawia cie do zlego. :)

Gooz' [ Generaďż˝ ]
<-- Chejron --> Kiedyś jeszcze wspomnisz moje słowa!! :D A na poważnie... oby bluza służyła Ci jak najdłuzej.
kiowas --> To piwko zwie się Dragon. Daleko mu do Tyskiego czy Warki, ale kto powiedział, że trzeba pić drogo? :D Na imprezy lub ot tak od czasu do czasu, taki Dragonik jest w sam raz.
Coolabor [ Poseł ]
Moim zdaniem warto, sezon spokojnie wytrzyma, a kasa relatywnie jest rozsadna. A jak lubisz taki napisy, to nie zastanawija sie i kup. To prawda, tansz mozna na ryneczkach kupic, a tam z jakoscia roznie bywa, mozna trafic na dobra i na szmate... tak to jest

nathan rahl [ Konsul ]
Takie bluzy to szczerze powiem.. wytrzymają wiele.. Ojj bardzo wiele - sam wiem z doświadczenia.. normalnie doskonała na wszelkie warunki ekstremalne :) a dorzuć jeszcze sobie spodnie bojówki - to już będzie niebo .. :]
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ja mam bluze ztamtąd PL, jakość dobra nadruk sie nie zmywa, kolor też nie ogólnie jestem zadowolony

Qba19 [ Junior WRC ]
Ja też kupowałem tam koszulke, bez żadnych nadruków nie myślcie sobie że jestem jakimś teges metalem ;)
Materiał ok. wiec mysle ze i tak bedzie ok.

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Nie nie nie...!! Chejron miał kupić browary!! :P

Qba19 [ Junior WRC ]
Gooz -> jak będzie zadowolony z bluzy to pasowało by mu ją oblać :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jak dla mnie, nie warto, więc nigdy sobie takiej nie kupiłem ;oP
vult-q3 [ Konsul ]
gooz - lol jak to ten sam dragon co w geancie za 1.19 kiedys byl to to jest niezly szczoch ;] specjal rox

Dragonxxx [ Legionista ]
za tako bluze bym dał 30 złoty

Gooz' [ Generaďż˝ ]
vult-q3 --> Jeśli ten Twój *Dragon* ma zieloną etykietkę z białym napisem, to ten sam.
srekal34 [ Rock Forever ]
moim zdaniem tow takcih sklepach opłaca się tlyko kupować "firmówki" - bo nie widzisz co kupujesz - a firma to firma - jakoś sprawdzona. Tak więc na koszulki.win.pl polecam ciuchy Spirala i Alchemy Gotchic - workshirt spirala służy mi już długo - z tym że ja go mam z Anglii...
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
50 zl ?! to to taniocha , ja dzis za bluze dalem 120 zl , ale w koncu to REPORTEr a nie jakas nieznana

Fett [ Avatar ]
półtora tygodnia temu kupiłem sobie tam kilak rzeczy :/ Czekam do dzisiaj i nie przysłali mi nawet numeru konta na który mam wpłacić pieniadze :/
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Nie kupuj worków na ziemniaki za 50 zł, bo po kilku praniach będziesz mógł ubrać się w to razem z mamą. Tego typu asortyment warto kupować tylko na zachodzie, płacąc bajońskie sumy (na koncercie kupiłem longsleeve'a Deströyer 666 za 100 albo 120 zł). Mam w domu bluzę Bolt Thrower z płyty Warmaster, która została wyprodukowana przez Earache w 1991 roku. Jest do tej pory czarna, nie ma dziur a nadruk nie stracił kolorów. Materiał Fruit of the Loom. Jaka bluza wytrzyma 13 lat imprez, smrodu z cygarów, tarzania się w błocie itd. Odpowiedź jest krótka: droga.
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Kup sobie rozmiar XL. I tak małe dają jak na rozmiar.

kiowas [ Legend ]
Impaler ---> po 13 latach to ciuszek juz lekko niemodny :))
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Metalowcy daliby się zabić o tą bluzę. To nie jakaś wiejska szmata w odcieniu zgniłego groszku ubierana na dyskoteki.
Kruk [ In Flames ]
Chejron
To nie jest bluza tylko longsleeve czyli coś pomiędzy koszulką, a bluzą.
Ciuchy są jak wino - im starsze tym lepsze
Noszę na sobie spodnie jeans'y poszerzane na nogawkach (coś podchodzące pod dzwony) z lat 80-tych w idealnym stanie, bo rzadko były używane. Bluzę bundeskę, która pewnie ma z 10 lat na karku, buty zamszowe czarne wojasy (5 takich samych par). Koszulka, skarpetki i bielizna jedynie "nowe". I zawsze jak czegoś szukam to staram się aby miało już trochę latek. Podkreślało coś.
A wiecie czemu?
Bo lubię.
kiowas [ Legend ]
Impaler ---> wiem, wiem, zartowalem sobie:) Metalowe bluzy to inny rodzaj ciucha, wraz z uplywem czasu nabierajacy wartosci.
Kruk ---> wszystko zalezy kto jaki styl preferuje. Jesli ktos podaza za nowinkami i chce byc na czasie ubeirze sie inaczej niz ten kto glownie mysli o wygodzie i uzytecznosci stroju.
reds23 [ redsov ]
nie jestem zadnym snobem ani bogaczem ale za bluze prawie zawsze daje wiecej ...

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Kruk ->> respekt...
Sam lubię swoję rzeczy bardziej z upływem czasu. Na przykład moją bluze Levisa, która ma już chyba nawet z 5 lat nosze do dzisiaj. GRałem w nią w piłkę, broniłem w niej, rzucałem się po błocie itp. i żadnych, ale to żadnych uszkodzeń, nawet żadna literka z wielkiego napisu Levis na przedzie nie zdarła się albo wyblakła.
No, może troche straciła na kolorze, ale to dodaje jej uroku.
A co do tej bluzy...jedni mają do nich szczęscie, inni nie. Ja mam to pierwsze. Wszystkie rzeczy które mam świetnie się trzymają, i te za 200 zł i te za 50 zł :).
Zresztą powoli już przestaje szalać za ubraniami...nie dawno sie polowało, jak to bywa u piłkarza amatorskiego, na dresiki, koszulki, spodenki Adasia i Nike, na halówencje Pumy itp :)
Teraz juz mnie to nie pociaga. Moze dlatego, ze wszyscy juz prawie maja orginalne rzeczy? U mnie w klasie 90 % chłopaków ma AND1 i inne bajery...ja sam zreszta Nike :) I to juz sie nudne staje...:)
teraz chce siebie wyrazic po przez ubrania...taką na przykład bluza Rammsteina :) Dokupić może wisior, może branzolete? Chce wyrazić to czym głównie żyję, czyli zespołami jakich słucham...lepsze to niz chodzic z trzema paskami...