GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z outlokiem

01.10.2004
15:42
smile
[1]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

problem z outlokiem

witam

mam problem mianowicie przez przypadek jednego maila wysłałem do usuniętych był tam więc się nie martwiłem więc na drugi dzień patrze a go nie ma był ważny dla mnie jest jakis sposób żeby go przywrócić proszę o pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.