GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blade ]I[ Trinity - nowy zwiastun !!!

01.10.2004
15:13
smile
[1]

vcarter [ Koszykarz ]

Blade ]I[ Trinity - nowy zwiastun !!!

Dla niewtajemniczonych od razu pisze ze w 3 czesci Blade-a nie bedzie wystepowac dziewczyna NEO (tego z Matrixa - info dla nowo narodzonych).

Za to pomoga naszemu wampirkowi 2 inne ROOKIES ;-)
No coz poczatkowo bylem sceptycznie nastawiony do 3 czesci - nigdy nie sadzilem ze tacy aktorzy jak Jessica Biel (pikna) i Ryan Reynolds moga sie nadawac do serii Blade.
2 sprawa to chyba jednak 3 czesc nie bedzie (wbrew zapowiedziom) tak mroczna jak najlepsza 1 czesc, ale jest bardzo duza szansa ze bedzie lepsza niz 2 czesc (ktora tez wcale zla nie byla).

Po tym zwiastunie ktory bardzo mi sie podoba sadze ze film bedzie naprawde dobry - oczywiscie nawet najgorsze filmy mialy bardzo dobre zwiastuny ale jestem pewny ze sie na "Blejdzie" nie zawiode :)

Pozostaje czekac do grudnia albo i dluzej ...

ps. chodza pogloski ze Blade moze nie przezyc 3 czesci ;-)

01.10.2004
15:51
[2]

Yo5H [ spammajster ]

kiedy premiera ?; ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.