GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z hitmanem- contracts

01.10.2004
14:11
smile
[1]

zycooo [ Junior ]

Problem z hitmanem- contracts

Witam , przepraszam za taki głupawy temat , ale już mnie szlag trafia.
w trzeciej części trzeba założyć m.in. bomby, tylko jak te bomby zdetonować? Co trzeba zrobić/ wcisnąć.

Dzięki za odpowiedzi ! :)

01.10.2004
14:13
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

A detonuje się je wogóle? W dwójce wystarczyło założyć, wybuchały same w odpowiednim czasie...

01.10.2004
14:27
[3]

zycooo [ Junior ]

Właśnie o to chodzi, że jak odchodzę pojawia się hasło, że jestem za daleko, aby zdetonować ładunki.

Co należy zrobić????

Pewnie jest to banalnie proste............ :)

01.10.2004
14:37
smile
[4]

zycooo [ Junior ]

nie wierzę , ze nikt z forum nie przeszedł tego :)

01.10.2004
15:06
[5]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

W trzecią część nie grałem, ale w jedynce po założeniu bomby miałeś w przyborniku detonator, który trzeba było nacisnąć, żeby wybuchła. A jak to nie pomoże, to spróbuj tutaj:

01.10.2004
16:03
[6]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Gdy juz podłożysz wszystie 3 bomby oddalasz sie na bezpieczną pozycje i z inwentarza wybierasz detonator, wciskasz go i BUUUUUUUUUM

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.