
zycooo [ Junior ]
Problem z hitmanem- contracts
Witam , przepraszam za taki głupawy temat , ale już mnie szlag trafia.
w trzeciej części trzeba założyć m.in. bomby, tylko jak te bomby zdetonować? Co trzeba zrobić/ wcisnąć.
Dzięki za odpowiedzi ! :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
A detonuje się je wogóle? W dwójce wystarczyło założyć, wybuchały same w odpowiednim czasie...
zycooo [ Junior ]
Właśnie o to chodzi, że jak odchodzę pojawia się hasło, że jestem za daleko, aby zdetonować ładunki.
Co należy zrobić????
Pewnie jest to banalnie proste............ :)

zycooo [ Junior ]
nie wierzę , ze nikt z forum nie przeszedł tego :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
W trzecią część nie grałem, ale w jedynce po założeniu bomby miałeś w przyborniku detonator, który trzeba było nacisnąć, żeby wybuchła. A jak to nie pomoże, to spróbuj tutaj:
Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Gdy juz podłożysz wszystie 3 bomby oddalasz sie na bezpieczną pozycje i z inwentarza wybierasz detonator, wciskasz go i BUUUUUUUUUM