GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konkurs Fotograficzny - mam nadzieję, że wątek cykliczny cz. 1

01.10.2004
12:23
[1]

pajkul [ Konsul ]

Konkurs Fotograficzny - mam nadzieję, że wątek cykliczny cz. 1

Panie i Panowie, oto nowy konkurs, poświęcony fotografii!
Zamieszczamy fotografie, pięć w każdej serii.
Po zamieszczeniu pięciu, Ci, którzy nie zamieszczali fotki w tej serii oddają głos na JEDNĄ fotografię. Listę punktów tworzy zwycięsca jednej serii. Tu się nie przeklina. Amen.;D.

Lista nieproszonych gości:


-----------------------------

O, pusto, ale fajnie :D

No to ogłaszam rozpoczęcie zabawy!!
Zamieszczajcie SWOJE fotki!

01.10.2004
12:25
[2]

pajkul [ Konsul ]

oto pierwsza propozycja:D

01.10.2004
12:25
[3]

pajkul [ Konsul ]

propozycja nr.1

01.10.2004
12:28
[4]

pajkul [ Konsul ]

mało chętnych...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.