pajkul [ Konsul ]
Konkurs Fotograficzny - mam nadzieję, że wątek cykliczny cz. 1
Panie i Panowie, oto nowy konkurs, poświęcony fotografii!
Zamieszczamy fotografie, pięć w każdej serii.
Po zamieszczeniu pięciu, Ci, którzy nie zamieszczali fotki w tej serii oddają głos na JEDNĄ fotografię. Listę punktów tworzy zwycięsca jednej serii. Tu się nie przeklina. Amen.;D.
Lista nieproszonych gości:
-----------------------------
O, pusto, ale fajnie :D
No to ogłaszam rozpoczęcie zabawy!!
Zamieszczajcie SWOJE fotki!
pajkul [ Konsul ]
oto pierwsza propozycja:D
pajkul [ Konsul ]
propozycja nr.1
pajkul [ Konsul ]
mało chętnych...