GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

łąki w winXP

01.10.2004
12:08
[1]

MGS BigBoss [ Konsul ]

łąki w winXP

łąki w win_xp - gdzie jest zapisana ta właśnie tapeta która jest standardowo ustawiona jako tło pulpitu?

01.10.2004
12:17
[2]

Hakim [ Konsul ]

C:\WINDOWS\Web\Wallpaper\Idylla.bmp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.