
Lukas1983 [ Legionista ]
Sytuacja w Lechu - przed meczem z Legią
Sytuacja w Lechu
Tego już za wiele!!! gra poznańskiego Lecha nie przypomina już gry w piłke ale bezmyślną bieganinę za piłką. piłkarze którzy jeszcze pół roku temu zdobywali puchar i super puchar wygrywając w świetnym stylu z Wisłą, Legią,cz też Groclinem dzisiaj nie potrafią skierować piłki do pustej bramki z 2 metrów! (przykład Gajtkowski w meczu z Odrą).
Tworząc ten wątek oczekuje waszych propozycji co należałoby zmienić aby "poznańska Lokomotywa" ruszyła z miejca i zaczęła grać w taki sposób jakiego oczekują kibice Kolejorza.
p.s kibicom ze Szczecina i Warszawy którzy zamierzają wyśmiewać się z Lecha przypominam że ich drużyny też przechodziły kryzysy i to nie tak dawno temu :)

Lukas1983 [ Legionista ]
Jak myslicie Kolejorz jest w stanie przełamać się i wygrać niedzielny mecz z Legią??

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
NIE!!!! ... i po co drugi taki sam watek (tylko tytul zmieniles)??
Dagger [ Legend ]
W Lechu jest za dużo zawodników w stylu "nie gram za frytki" - chociaż mecz z Legią to zupełnie inna bajka