GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[info] cyfrowy Gamestar 15 już na sieci

01.10.2004
11:35
smile
[1]

Siwy4444 [ Senator ]

[info] cyfrowy Gamestar 15 już na sieci

Witam

Najnowszy, piętnasty już numer cyfrowej edycji Gamestar jest już na sieci. Tym razem bardziej na sportowo. Nawet przed ekranem komputera wypada czasem się trochę rozruszać. Niech będą to chociaż dłonie i nadgarstki.

Zapowiedź: FIFA Football 2005
Najpopularniejszy sport w naszym kraju można uprawiać też na komputerze. Producenci zaciekle walczą o prymat na dwóch płaszczyznach. Managerów i zręcznościowych symulacji. FIFA należy do drugiego z tych gatunków.

Zapowiedź: Armies Of Exigo
Klonują owce, sklonowali też Warcrafta. Założenia te same, świat podobny i rozwiązania widziane już setki razy. Oryginalności w tej grze nie będzie zbyt wiele.

Test: Richard Burns Rally
Realistyczny wręcz do bólu. I tak samo trudny. Poziom trudności nowego symulatora jazdy samochodem rajdowym zadziwi nawet graczy otrzaskanych na różnego rodzaju wirtualnych odcinkach specjalnych.

Test: Conflict: Vietnam
Kontynuatorka serii i mody na gry z fabułą osadzoną w czasach konfliktu wietnamskiego zarazem. Trochę niestety brakuje i realizmu i grywalności.

Arena Online
Kilka słów na temat beta testów EverQuest 2 oraz początków Star Trek Online.

Hardware
GeForce 3D 4500. Nowy chipset graficzny nVidia do telefonów komórkowych i PDA.

Do tego nade wszystko realistyczna gra o dźwięcznym tytule Boomerang Mayhem.

Zapraszam do lektury.

Siwy

01.10.2004
11:51
smile
[2]

ehhh [ Angel of Death ]

maaaaloo tego;)

01.10.2004
12:02
smile
[3]

Elaaa [ Junior ]

Mam takie pytanie do szefow Gamestara - jakies 1,5 miesiaca temu wygralam gre Doom III - do dzis nic nie otrzymalam - ponadto na zadne emaile nie odpowiadacie - niezbyt mi sie podoba takie podejscie do czytelnika :-/

:-((

01.10.2004
12:25
smile
[4]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Fajno ale...

czekam na powrót w pażdzierniku:

papierowego GameStara :)

01.10.2004
12:31
[5]

donzoolo [ Senator ]

Lipny ten GameStar jak dla mnie.. wole inne serwisy

01.10.2004
12:38
[6]

Qba19 [ Junior WRC ]

Przeczytałem recke RBR i jestem zawiedziony. Gra jest opisana zbyt ogólnie, zadnych szczegółów itp. Jak pozostałe są takie to nawet nie zabieram sie do dalszego czytania.

01.10.2004
12:39
smile
[7]

piokos [ ]

Jak będzie papierowy, to elektronicznego nie będziecie już robić?

01.10.2004
13:01
smile
[8]

Siwy4444 [ Senator ]

piokos: Będziemy.

01.10.2004
14:53
smile
[9]

Elaaa [ Junior ]

Wreszcie dostalam odpowiedz od Gamestara - sprawa zostala wyjasniona :)

Od razu mi lepiej :)

Co do recenzji to rzeczywiscie moglyby byc troche dluzsze :)

01.10.2004
15:03
smile
[10]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Do tego nade wszystko realistyczna gra o dźwięcznym tytule Boomerang Mayhem.

Siwy musiales byc strasznie zaspany piszac to zdanie :>

01.10.2004
16:23
smile
[11]

Siwy4444 [ Senator ]

pasożyt: Że niby tytuł nie dźwięczny?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 16:25:27]

01.10.2004
16:30
smile
[12]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

Nawet przed ekranem komputera wypada czasem się trochę rozruszać. Niech będą to chociaż dłonie i nadgarstki.

i do tego zbereznik :>

01.10.2004
18:51
[13]

Kruk [ In Flames ]

To wy jeszcze żyjecie?
Gratulacje za zapał :)

01.10.2004
18:56
smile
[14]

Dwulitz [ Junior ]

oni juz nie zyja tylko jeszcze o tym nie wiedza!

proponuje panom przejscie do mojego magazynu ktory tworze na rynek polski: Gaystar
nazwa podobna a i tresc bedzie lepiej odpowiadala waszym kwalifikacjom

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.