GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sagem myX-1 - Ściaganie Sim-locka

01.10.2004
11:03
[1]

Fatalis [ Konsul ]

Sagem myX-1 - Ściaganie Sim-locka

Witam.

Czy wiecie może jak zdjąć simlocka z w/w telefonu ?.Potrzebny jest kabel + specjalny program czy też można wygenerować kod online ?

01.10.2004
13:13
[2]

Fatalis [ Konsul ]

UP!

03.10.2004
12:18
[3]

Fatalis [ Konsul ]

Siemka.

Wie ktoś może ile kosztuje zdjęcie simlocka z Sagema MyX-1 ?.Pytałem ludzi i mówią że 15-20 zł bo to francuskie telefony i są problemy ze zdjęciem sima dlatego tak drogo,czy ktoś orientuje sie i może to potwierdzic ?

Dzieki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.