Fatalis [ Konsul ]
Sagem myX-1 - Ściaganie Sim-locka
Witam.
Czy wiecie może jak zdjąć simlocka z w/w telefonu ?.Potrzebny jest kabel + specjalny program czy też można wygenerować kod online ?
Fatalis [ Konsul ]
UP!
Fatalis [ Konsul ]
Siemka.
Wie ktoś może ile kosztuje zdjęcie simlocka z Sagema MyX-1 ?.Pytałem ludzi i mówią że 15-20 zł bo to francuskie telefony i są problemy ze zdjęciem sima dlatego tak drogo,czy ktoś orientuje sie i może to potwierdzic ?
Dzieki.