GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Linux Knopis jak to sie nagrywa na płyte:??

01.10.2004
08:00
smile
[1]

Mesiash666 [ Konsul ]

Linux Knopis jak to sie nagrywa na płyte:??

Ściągnołem linuxa knopixa ale nie moge go nagrać jakoś ... jako pliki nie działa a jako obraz nie moge bo go nie ma:( .... (mam nero 6.0 i alkochol)

01.10.2004
08:06
[2]

Mesiash666 [ Konsul ]

a taki zonk jest w katalogu boot

01.10.2004
10:00
smile
[3]

superzabijaka [ Konsul ]


z tego co się orientuję to nie jest archiwum rara tylko ISO płyty. Nie rozpakowujesz więc tego tylko nagrywarz obraz (te archiwum) przy pomocy np. Nero Burning . Później uruchamiasz kompa z włożoną płytą, w biosie zaznaczasz aby Cd rom strartował jako pierwszy i cieszysz się linuxem:). Większość tych wersji płytowych tak właśnie działa. Do pełnej instalacji polecam jednak jakąś pełniejszą dystrybucję: Mandarynkę czy Reda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.