
Mesiash666 [ Konsul ]
Linux Knopis jak to sie nagrywa na płyte:??
Ściągnołem linuxa knopixa ale nie moge go nagrać jakoś ... jako pliki nie działa a jako obraz nie moge bo go nie ma:( .... (mam nero 6.0 i alkochol)
Mesiash666 [ Konsul ]
a taki zonk jest w katalogu boot

superzabijaka [ Konsul ]
z tego co się orientuję to nie jest archiwum rara tylko ISO płyty. Nie rozpakowujesz więc tego tylko nagrywarz obraz (te archiwum) przy pomocy np. Nero Burning . Później uruchamiasz kompa z włożoną płytą, w biosie zaznaczasz aby Cd rom strartował jako pierwszy i cieszysz się linuxem:). Większość tych wersji płytowych tak właśnie działa. Do pełnej instalacji polecam jednak jakąś pełniejszą dystrybucję: Mandarynkę czy Reda.