
Kruk [ In Flames ]
Zapal Świeczkę
Za Polskie kluby w pucharze UEFA!
[*]
Kruk [ In Flames ]
polskie powinno być z małej, no nic, jakoś to będzie
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Za Amikę?

Tyrone [ Generaďż˝ ]
Przykro mi -nie pale...