GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brak kodeka Audio (29811)

01.10.2004
00:10
smile
[1]

techi [ Legend ]

Brak kodeka Audio (29811)

Tak jak w temacie. podczas wyświetlania filmu (w sumie to serialu;]) Smallville I Sezon Wyskakuje mi taki napisik ^. Allplayer nie rozpoznaje kodeka, ja sam mam jakiś baardzo obsery kodecpack(chyba 60 mb:P) I wszytsko działa pieknie. Serial ogladać mogę, ale bez dźwieku(napisy jeszcze ratują;]) Wie ktoś moze jaki to kodek?? Aha Sezon 2 i Sezon 3 działją normalnie. Film jest w rozszerzeniu .avi :)

01.10.2004
00:16
[2]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Nie podaję linków, bo może się okazać, że są poświęcone trochę grom i złamię regulamin. Po prostu wpisz " Brak kodeka Audio (29811) " w googlach. Mi znalazło wątki o takim zapytaniu na innych forach i było tam trochę odpowiedzi. Może się uda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.