GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie kupić mini odbiornik/nadajnik na egzamin ?

30.09.2004
23:45
[1]

rolo [ Centurion ]

Gdzie kupić mini odbiornik/nadajnik na egzamin ?

Potrzeba urządzenia które przyda się na egzamin ,mianowicie ma mieć zasięg ok 100m , osoba na egzaminie ma mieć to w uchu i w tym malutkim urządzeniu ma byc i mikrofon i słuchawka ,a ja mam być gdzies tam i mam podpowiadać w razie czego , dajcie jakiś namiar albo może macie jakieś inne pomysły ?

30.09.2004
23:48
smile
[2]

karollus [ parek v rohliku ]

ja mam pomysł..wymień sobie mózg

30.09.2004
23:51
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

ja ci dam inny pomysł - weź się naucz do tego egzaminu.

30.09.2004
23:57
[4]

rolo [ Centurion ]

Mózg to se sam wymień kolego ,pytam o coś konkretnego i oczekuję odpowiedzi ,nie masz pojęcia dlaczego to potrzebuje i takiemu ograniczonemu człowiekowi nie będę tłumaczył.

Jeśli ktoś się spotkał z takim urządzeniem to proszę o pomoc ,nie koniecznie zapalonych kujonów z klapkami na oczach .pozdr

01.10.2004
00:01
[5]

rolo [ Centurion ]

-> gladius ,z tym nie ma problemu ,tu bardziej chodzi o szkołę prywatną w danej dziedzinie ,gdzie muszę zaliczać w ciągu roku trudny przedmiot a nie jest on wymagany do dyplomu.

01.10.2004
00:05
[6]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

poszukaj w sieci artykułów dla szpiegów. Można dostać np. aparat minox itp. zabawki to i pewnie jakieś niewielkie komunikatory się znajdą. Pytanie tylko, czy skórka warta wyprawki, bo pewnie kosztuje to sporo.

01.10.2004
00:38
[7]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Simplus z apratem w kieszeni i słuchawką do ucha - fajne?

01.10.2004
00:59
smile
[8]

Ward [ Generaďż˝ ]

rolo - powodzenia na egzaminie
ale mam nadzieję ze jak oblejesz z tym szpiegowskim sprzętem w uchu to next time zabierzesz się do nauki tak pilnie jak Mickiewicz w Wilnie ;->

01.10.2004
07:40
[9]

Morbus [ - TRAKER - ]

ja widzialem taka zabawke w necie niestety nie pamietam adresu www ale wiem ze kosztowala kolo 2 tysiakow i to bym profesjonalny sprzecik

01.10.2004
08:03
[10]

rolo [ Centurion ]

Ok ,dzięki ,sklepu na www już się doszukałem , tylko dopiero dałem zapytanie o to co mi potrzeba , rozwiązanie z telefonem komórkowym też jest ciekawe , koszt to ok 400 plus czas za połączenia .

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.