GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Dla fanów komiksu z CMBB - polecam.

30.09.2004
23:38
[1]

slawreg [ Pretorianin ]

Forum CM: Dla fanów komiksu z CMBB - polecam.

Doskonały komiks !!!

30.09.2004
23:46
smile
[2]

GenLee [ Konsul ]

O kurcze, to się nazywa AAR. Dobre, wręcz bardzo.

01.10.2004
04:07
smile
[3]

szwejos [ Konsul ]


Zajebiste !!!

01.10.2004
12:58
smile
[4]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Tak siepowinno to robic!!!!!

01.10.2004
17:16
smile
[5]

marczol [ Konsul ]

miodzio!!! poprostu majstersztyk!!! fajna fabuła, może ktoś to przetłumaczy na polski??? bo musiałem sięgnąc w niektórych momentach po słownik, ale ogólnie ZAJEBISTE, niech ktoś z naszych CMHQ-owiczów spróbuje zrobić cos podobnego!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.