slawreg [ Pretorianin ]
Forum CM: Dla fanów komiksu z CMBB - polecam.
Doskonały komiks !!!

GenLee [ Konsul ]
O kurcze, to się nazywa AAR. Dobre, wręcz bardzo.

szwejos [ Konsul ]
Zajebiste !!!

BamSey [ Generaďż˝ ]
Tak siepowinno to robic!!!!!

marczol [ Konsul ]
miodzio!!! poprostu majstersztyk!!! fajna fabuła, może ktoś to przetłumaczy na polski??? bo musiałem sięgnąc w niektórych momentach po słownik, ale ogólnie ZAJEBISTE, niech ktoś z naszych CMHQ-owiczów spróbuje zrobić cos podobnego!!!