
karollus [ parek v rohliku ]
Narodowy sport Polaków...jaki ?
W związku z porażką Wisły i Legii :D musimy sobie znaleźć dziedzinę, w której bylibyśmy niepokonani.... Niech wreszcie o nas usłyszy świat !! :D
Wpisujcie swoje typy !!
-łapówkarstwo
-hodowla dresów
-chód sportowy

piokos [ ]
Małysz ........ jak sobie odpocznie.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Opilstwo. Ale podobno Anglicy nas gonią...
kiowas [ Legend ]
gladius ---> Anglicy, podobnie jak Niemcy i Skandynawowoie juz dawno nas w tym przegonili.
Ale nie potrafia sie tak dobrze wypromowac jak my :)))
Kruk [ In Flames ]
1.Hodowla dresów
2.Zadłużanie się
3.Ogólny "głupotyzm" :/
donzoolo [ Senator ]
-rzut podkowa do celu i na odleglosc :P
-picie na czas :)
Ktmaster [ Legionista ]
Siłacze. A potem dziwota skąd sie dresy biorą...

CHESTER80 [ no legend ]
Zawody balonowe czyli kto "obali" więcej balonów z winem.
A tak poaztym to cała nadzieja w Małyszu...
Stinger [ Warrior Of Havoc ]
W różnego rodzaju zawodach lotniczych Polakom idzie bardzo dobrze.

Dagger [ Legend ]
Nikt nie napisał o słynnym trójboju - podnoszenie cięzarów, karate i slalom gigant ;)
Wlaściwie to dla niektórych odpowiedniejszą nazwą byłby triatlon :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
W brydżu sportowym jesteśmy nieźli. Niestety w Sportach widowiskowych i popularnych jesteśmy dnem. Nasza nieudolność w grach zespołowych da się chyba wytłumaczyć takim polaczkowym charakterem, żeby zamiast jeden drugiemu pomagać, podkładamy sobie nogi.
Vader [ Senator ]
Eee w chlaniu, to od wieków Ruscy nie mieli sobie równych.
Polacy to może hmmm... malkontenctwo ? :)

kiowas [ Legend ]
Vader ---> o Ruskich nawet nie wspominalem bo to inna kategoria wagowa

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Mnie przyszedł do głowy nepotyzm i monopolizm(w sensie firm majacych monopol na cos). Oraz sport zwany : wykorzystywanie służb specjalnych, przez polityków rządzących.
W tym jestesmy bezkonkurencyjni.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Tak, możemy startować w konkurencji "bieg po trupach do koryta". Z naszą 460 osobową reprezentacją równą walkę nawiązać mogli tylko Laurent Kabila, Mobutu Sese Seko i jeszcze kilka indywidualności.
Windi_ [ Generaďż˝ ]
1 i glowniym sportem uprawianym w naszym kraju i to od gimnazjum chyba teraz to jest picie... no coz z kads sie bieze ta renoma :D cza sie wprawiac do narodowego sportu od malego...
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
nie brydż ala 1000

cneyhaz [ Generał dywizji ]
Picie piwa i czystej bez zapitki :)

mikhell [ Master of Puppets ]
Jazda na rowerze w nocy bez jakiegokolwiek światła - jako kierowca nie cierpię tego
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
W dresiarstwie i blokersowaniu to nikt nas nie wyprzedzi:)
Ciekawy jestem jak się spisze Małysz w tym roku.

vien [ łowca pip ]
4 x 100 bez zagrychy :P

hola' [ koniczynka ]
ja bym byl za szachami!!!w koncu pare medali zawsze wpadlo do worka!!
pozdrawiam prezesow legi i wisly!!
jazda jazda jazda biala gwiazda hehe

legrooch [ Legend ]
Mamy chyba rekord promilowy?
Może z tego zrobić naszą narodową dyscyplinę? :)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Mamy rekord Guinessa w siedzeniu na słupie.
karollus [ parek v rohliku ]
U.V. Impaler --> ale to ma być dyscyplina narodowa...dupa by mi odpadła po godzinie :)