GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Narodowy sport Polaków...jaki ?

30.09.2004
23:37
smile
[1]

karollus [ parek v rohliku ]

Narodowy sport Polaków...jaki ?

W związku z porażką Wisły i Legii :D musimy sobie znaleźć dziedzinę, w której bylibyśmy niepokonani.... Niech wreszcie o nas usłyszy świat !! :D
Wpisujcie swoje typy !!

-łapówkarstwo
-hodowla dresów
-chód sportowy

30.09.2004
23:39
smile
[2]

piokos [ ]

Małysz ........ jak sobie odpocznie.

30.09.2004
23:40
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Opilstwo. Ale podobno Anglicy nas gonią...

30.09.2004
23:41
[4]

kiowas [ Legend ]

gladius ---> Anglicy, podobnie jak Niemcy i Skandynawowoie juz dawno nas w tym przegonili.

Ale nie potrafia sie tak dobrze wypromowac jak my :)))

30.09.2004
23:42
[5]

Kruk [ In Flames ]

1.Hodowla dresów
2.Zadłużanie się
3.Ogólny "głupotyzm" :/

30.09.2004
23:42
[6]

donzoolo [ Senator ]

-rzut podkowa do celu i na odleglosc :P

-picie na czas :)

30.09.2004
23:42
[7]

Ktmaster [ Legionista ]

Siłacze. A potem dziwota skąd sie dresy biorą...

30.09.2004
23:43
smile
[8]

CHESTER80 [ no legend ]

Zawody balonowe czyli kto "obali" więcej balonów z winem.
A tak poaztym to cała nadzieja w Małyszu...

30.09.2004
23:46
[9]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

W różnego rodzaju zawodach lotniczych Polakom idzie bardzo dobrze.

30.09.2004
23:46
smile
[10]

Dagger [ Legend ]

Nikt nie napisał o słynnym trójboju - podnoszenie cięzarów, karate i slalom gigant ;)

Wlaściwie to dla niektórych odpowiedniejszą nazwą byłby triatlon :)

30.09.2004
23:54
[11]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

W brydżu sportowym jesteśmy nieźli. Niestety w Sportach widowiskowych i popularnych jesteśmy dnem. Nasza nieudolność w grach zespołowych da się chyba wytłumaczyć takim polaczkowym charakterem, żeby zamiast jeden drugiemu pomagać, podkładamy sobie nogi.

30.09.2004
23:59
[12]

Vader [ Senator ]

Eee w chlaniu, to od wieków Ruscy nie mieli sobie równych.

Polacy to może hmmm... malkontenctwo ? :)

01.10.2004
00:01
smile
[13]

kiowas [ Legend ]

Vader ---> o Ruskich nawet nie wspominalem bo to inna kategoria wagowa

01.10.2004
00:05
smile
[14]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Mnie przyszedł do głowy nepotyzm i monopolizm(w sensie firm majacych monopol na cos). Oraz sport zwany : wykorzystywanie służb specjalnych, przez polityków rządzących.

W tym jestesmy bezkonkurencyjni.

01.10.2004
00:07
[15]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Tak, możemy startować w konkurencji "bieg po trupach do koryta". Z naszą 460 osobową reprezentacją równą walkę nawiązać mogli tylko Laurent Kabila, Mobutu Sese Seko i jeszcze kilka indywidualności.

01.10.2004
00:37
[16]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

1 i glowniym sportem uprawianym w naszym kraju i to od gimnazjum chyba teraz to jest picie... no coz z kads sie bieze ta renoma :D cza sie wprawiac do narodowego sportu od malego...

01.10.2004
00:39
[17]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nie brydż ala 1000

01.10.2004
03:00
smile
[18]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Picie piwa i czystej bez zapitki :)

01.10.2004
06:08
smile
[19]

mikhell [ Master of Puppets ]

Jazda na rowerze w nocy bez jakiegokolwiek światła - jako kierowca nie cierpię tego

01.10.2004
06:39
[20]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

W dresiarstwie i blokersowaniu to nikt nas nie wyprzedzi:)

Ciekawy jestem jak się spisze Małysz w tym roku.

01.10.2004
06:52
smile
[21]

vien [ łowca pip ]

4 x 100 bez zagrychy :P

01.10.2004
07:55
smile
[22]

hola' [ koniczynka ]

ja bym byl za szachami!!!w koncu pare medali zawsze wpadlo do worka!!
pozdrawiam prezesow legi i wisly!!
jazda jazda jazda biala gwiazda hehe

01.10.2004
09:03
smile
[23]

legrooch [ Legend ]


Mamy chyba rekord promilowy?
Może z tego zrobić naszą narodową dyscyplinę? :)

01.10.2004
09:07
[24]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Mamy rekord Guinessa w siedzeniu na słupie.

01.10.2004
10:01
[25]

karollus [ parek v rohliku ]

U.V. Impaler --> ale to ma być dyscyplina narodowa...dupa by mi odpadła po godzinie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.