GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

3DMark05 - wyniki

30.09.2004
22:17
[1]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

3DMark05 - wyniki

2195 pkt.

Pentium 4 2400 MHz fsb 533
ASUS P4PE-X AGP x4
1024 MB RAM PC 2700
GIGABYTE RADEON 9800PRO 128DDR RAM 2,8 ns
SB Live!
Samsung SpinPoint 160 GB SP1614N 7200rpm 8MB cache ATA/133

30.09.2004
22:17
[2]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


ja nawet nie próbuje go ściągnąć

30.09.2004
22:20
smile
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

3dsmarki szkodzą na wątrobę/

30.09.2004
22:32
[4]

Thun [ Konsul ]

2329 pkt.

Athlon XP 1700@2600 (2.1Ghz gdyby ktoś nie wiedział)
512MB Ram (333Mhz)
Hercules Radeon 9800 @ Pro

reszta nie ma znaczenia bo karty muzycznej i tak nie testuje, a dysk też olać...

Tylko uwaga taka że odpalalem pod delikatnie obciążonym systemem innymi programami więc może byłoby kilka punktów więcej ale nie chciało mi się tym już głowy zawracac...

30.09.2004
22:37
[5]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Chyba było coś koło 2350, komp bez OC

30.09.2004
22:43
[6]

>Luzer< [ Music Addict ]

Na moim GFTi ten test pewnie wogole nie odpali

30.09.2004
22:45
[7]

Thun [ Konsul ]

Immothep => A jaki komp? :)

>Luzer< => Zgadza się, wymaga karty z obsługą DX9

30.09.2004
22:51
[8]

guzol [ LEXUS ]

1788 pkt

AMD Athlon 2400+
Abit NF7-S
512 DDR Kingston 400 Mhz
Radeon 9600XT

Jeszcze bym wycisnal pare pkt ale nie mam na to czasu...
I tu zauwazylem różnice w stosunku do 3d 03, że w marku05 nie liczy się procek! Przegladalem wyniki innych uzytkownikow r9600xt i mieli takie same rezultaty jak ja na procesorach Athlon64 3200+

30.09.2004
22:54
[9]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Thun --->
Barton 2500+
2x256 DDR (Dual)
Sapphire 9800PRO (PCB i rdzen od XT) czekam tylko na lepszy zasilacz i bedzie BIOS mod ;]

30.09.2004
23:34
[10]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Podobno kopa dostaje 3d mark 05 przy 256MB na karcie greficznej.

30.09.2004
23:49
[11]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

Moj wynik to 2147. Kolejne swietne demka i jak zwykle z "normalnym" fps bede je mogl obejrzec za 2 lata ;o)).

01.10.2004
00:13
smile
[12]

Tsoushi [ Konsul ]

3976 :)))

01.10.2004
01:01
smile
[13]

neXus [ Fallen Angel ]

nooo u mnie ambitnie :D
912 pkt

AMD 2400+ 266
512 Ram
GF FX 5900GE

01.10.2004
01:18
smile
[14]

Tsoushi [ Konsul ]

powalcze o jeszcze wiecej
narazie doszedlem z 3800 do 4034 :)

01.10.2004
01:18
smile
[15]

bone_man [ Powered by ATI ]

----->

01.10.2004
01:29
[16]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

ciekawe czy u mnie na cenku 1.7, 512ddr i radku 9200 by sie w ogule wlaczyl :P a jak by sie wlaczyl to czy by dociagnol do 500 pkt :P

moze jakis link skad mozna zassac to cudo?? bo jutro jeszcze bede mogl to puscic na kompie z amd fx 53 1gb ddr corsair i radeonie x800 pro ale tylko jutro :/ bo ten sprzet idzie do klienta :/ ale moze zdaze przetestowac i odpalic marka0 bo nie sądze zebym mial w najblizszym czasie mozliwosc odpalic na podobnej maszynie cokolwiek...

01.10.2004
01:41
[17]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

sorki za 2 posta :/ juz sie zciaga :) na torrencie jset :) google jednak moga zdzialac duuzo :) chyba ze ktos nie mysli zupelnie tak jak ja przed chwilka :/ no ale 2 lyki kawy i od razu lepiej sie mysli :)

01.10.2004
08:16
[18]

??? [ tomi_boss ]

jak mozna miec x800 xt a procka takiego szita? po co dawac tyle na grafe jak sie jje nieykozysta w 100%?

ja mam jakies 1400 na HIS r9600pro

01.10.2004
11:38
[19]

Artuus [ Kapitänleutnant ]

Athlon 1400+
Asus A7V8X
Fx 5700 MSI
512 DDR

i....610 pkt :)

01.10.2004
14:32
[20]

bone_man [ Powered by ATI ]

??? --> A pomyslales o tym, ze z takim prockiem i tak bije na glowe wiekszosc konfiguracji i chocby w doom 3 mam fps 60 + i gra jest grywalna w kazdej sytuacji na wysokich detalach i z filtrowaniem x4. A w planach mam przesiadke na jakiegos Athlona 64. Co najmniej 3000... Kiedys kupilem 9700pro do Athlona 1800 i wystarczyl mi na 2 lata. Zmienilem przez ten czas tylko procka. Teraz tez moze tak bedzie... Gdybym kupowal karty z sredniej polki, to musialbym je wymieniac co rok, chcac osiagac takie wyniki.

01.10.2004
19:50
smile
[21]

Tsoushi [ Konsul ]

bone_man ---> pochwalam wybor karty :)))
??? ---> dowiedziales sie usz czy dziewczynki musza wyciagac tampon podczas sikania???
:))))))))))))))))))))))))))))))

01.10.2004
20:05
smile
[22]

Bajt [ ]

Windi_ --> Nie sciagaj, na 9200 sie nie uruchamia.
Czyli mam 0 pkt :P

01.10.2004
20:37
smile
[23]

Zgred [ Konsul ]

Intel P IV 2,0 GHz
ASUS P44B266
Gainward GF6800 GT
512 DDR


i...3843 pkt :)

01.10.2004
20:44
[24]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Ja mam 2034

P IV 2, GHz
R9700
512 /345MHZ


Nawet wydajna ta moja maszynka :)

02.10.2004
00:20
[25]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Barton 2500@3200
GF 3D Club 6800 GT
Kingston 1 Gb 400 Mhz
Forceware 66.72 WHQL

02.10.2004
00:31
smile
[26]

piokos [ ]

Barton 2500+
Radeon Sapphire 9800pro
1 Gb 400MHz (BTW pamięć i tak nie ma znaczenia)

2360 3dMarks - bez OC

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.