GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci :/

30.09.2004
20:57
[1]

Oxydrene [ Konsul ]

dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci :/

dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci przyjechali radiowozami pod szkole obstawili szkole i zakajdankowali kolesia z drugiej gim za to ze grozil jakiemus kolesiowi

Czy za grozenie powinni odrazu zwijac w kajdankach ???

30.09.2004
20:58
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

Tak.

30.09.2004
21:18
[3]

gregol [ Junior ]

a bo to raz widziałem takie akcje dyrektor w szkole mojej jest wrażliwy i dobrze nie boi sie wykręcieć 997. i brawa dla tego pana

30.09.2004
21:37
smile
[4]

cycu2003 [ Senator ]

swiat schodzi na psy

30.09.2004
21:41
[5]

Maxblack [ Konsul ]

TAK

30.09.2004
21:51
smile
[6]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Pewnie że TAK!

30.09.2004
22:47
[7]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Bez dwoch zdan TAK!!

30.09.2004
22:49
[8]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Powstanmy razem bracia czeczency !!!!!!

30.09.2004
22:52
smile
[9]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Sam nie wiem :|

30.09.2004
22:58
smile
[10]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Powinni go zastrzelić dla przykładu. Inni by się może zastanowili, zanim zaczęliby komuś grozić.

30.09.2004
23:00
smile
[11]

peners [ SuperNova ]

No ba grozi to na komisariat jak jest taki cwany u mnie w szkole było podobnie to już nawet jakieś sprawy w sądach były :)

P.S Dyrektor też nie znosi chamstwa itd więc kręci 997 zawsze gdy zajdzie taka potrzeba

30.09.2004
23:13
[12]

Fett [ Avatar ]

2 gim. ?? jaaa ale szpan przed kumplami i dziewczynami :P

01.10.2004
00:00
[13]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

I bardzo dobrze, ze go zwineli. Niech gnoj nauczy sie, ze za swoje czyny ponosi sie konsekwencje.

01.10.2004
00:30
smile
[14]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

<----

01.10.2004
00:31
[15]

Tsoushi [ Konsul ]

i tak mu to nic nie pomoze. nic sie w jego zachowaniu nie zmieni. bedzie mial jeszcze powod do chelpienia sie przed qmplami

01.10.2004
00:37
smile
[16]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

a czym jakis koles grozil jakiemus kolesiowi?

01.10.2004
00:40
[17]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

u mnie kiedys chyba wywalili kolesa po tym jak zapierniczyl 2 kamery ochrony... chyba nie wniesli oskarzenia bo mial je oddac... ale w sumie sie nie dziwie ze jue zwinol... sam tez mielem ochote to zrobic, bo kto widzial zeby kamere w szatni przy sali gimnastycznej zakladac :/ no coz nowa dyrektorka byla... "popowiekszali sie, i im sie w dupach poprzewracalo"...

01.10.2004
07:30
[18]

forsetii [ Konsul ]

kajdanki to zdaje się można zakładac dopiero od 15 roku życia, ile mają teraz dzieciaczki w 2 gimnazjum?

01.10.2004
08:27
[19]

Fett [ Avatar ]

forsetii - ale druga klasa gimn. to wlasnie 14/15 lat :D

u mojego brata w klasie jak policja przyszla na kontrole narkotykowa z psami to jeden gosc wyskoczył przez okno :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.