Oxydrene [ Konsul ]
dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci :/
dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci przyjechali radiowozami pod szkole obstawili szkole i zakajdankowali kolesia z drugiej gim za to ze grozil jakiemus kolesiowi
Czy za grozenie powinni odrazu zwijac w kajdankach ???
xywex [ mlask mlask! ]
Tak.
gregol [ Junior ]
a bo to raz widziałem takie akcje dyrektor w szkole mojej jest wrażliwy i dobrze nie boi sie wykręcieć 997. i brawa dla tego pana

cycu2003 [ Senator ]
swiat schodzi na psy
Maxblack [ Konsul ]
TAK

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Pewnie że TAK!
cneyhaz [ Generał dywizji ]
Bez dwoch zdan TAK!!
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Powstanmy razem bracia czeczency !!!!!!

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Sam nie wiem :|

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Powinni go zastrzelić dla przykładu. Inni by się może zastanowili, zanim zaczęliby komuś grozić.

peners [ SuperNova ]
No ba grozi to na komisariat jak jest taki cwany u mnie w szkole było podobnie to już nawet jakieś sprawy w sądach były :)
P.S Dyrektor też nie znosi chamstwa itd więc kręci 997 zawsze gdy zajdzie taka potrzeba
Fett [ Avatar ]
2 gim. ?? jaaa ale szpan przed kumplami i dziewczynami :P
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
I bardzo dobrze, ze go zwineli. Niech gnoj nauczy sie, ze za swoje czyny ponosi sie konsekwencje.

Artur20 [ Generaďż˝ ]
<----
Tsoushi [ Konsul ]
i tak mu to nic nie pomoze. nic sie w jego zachowaniu nie zmieni. bedzie mial jeszcze powod do chelpienia sie przed qmplami

Tyrone [ Generaďż˝ ]
a czym jakis koles grozil jakiemus kolesiowi?
Windi_ [ Generaďż˝ ]
u mnie kiedys chyba wywalili kolesa po tym jak zapierniczyl 2 kamery ochrony... chyba nie wniesli oskarzenia bo mial je oddac... ale w sumie sie nie dziwie ze jue zwinol... sam tez mielem ochote to zrobic, bo kto widzial zeby kamere w szatni przy sali gimnastycznej zakladac :/ no coz nowa dyrektorka byla... "popowiekszali sie, i im sie w dupach poprzewracalo"...
forsetii [ Konsul ]
kajdanki to zdaje się można zakładac dopiero od 15 roku życia, ile mają teraz dzieciaczki w 2 gimnazjum?
Fett [ Avatar ]
forsetii - ale druga klasa gimn. to wlasnie 14/15 lat :D
u mojego brata w klasie jak policja przyszla na kontrole narkotykowa z psami to jeden gosc wyskoczył przez okno :D