GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

w mojej szkole policja zwinela kolesia :/

30.09.2004
20:55
smile
[1]

Oxydrene [ Konsul ]

w mojej szkole policja zwinela kolesia :/

dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci przyjechali radiowozami pod szkole obstawili szkole i zakajdankowali kolesia z drugiej gim za to ze grozil jakiemus kolesiowi

Czy za grozenie powinni odrazu zwijac w kajdankach ???

30.09.2004
20:56
[2]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Jeśli groził na poważnie to tak.

30.09.2004
20:56
[3]

volvo95 [ Legend ]

Skądże , powinni mu najpierw wysłać SMSa z ostrzeżeniem ...

30.09.2004
20:56
[4]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Moze koles cos mial na sumieniu powazniejszego?

30.09.2004
20:57
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Oxydrene --> Oczywiście że tak. To może było niewinne, ale jakby podszedł do ciebie nieznajomy dres i powiedział że Cię zabije to chyba widzisz że sprawy nie można umniejszać.

30.09.2004
20:58
[6]

Vader [ Senator ]

I bardzo dobrze. Cieszy mnie to, Policja nie powinna sie patyczkowac z mlodocianymi. Bez wzgledu na wiek - zawiniles ? Powinna czekac Cie kara.

30.09.2004
20:59
[7]

Eliash [ Generaďż˝ ]

Bardzo dobrze, z nieletnimi już za długo obchodzono się jak ze zgniłym jajem.

30.09.2004
21:00
smile
[8]

volvo95 [ Legend ]

Załóż jeszcze kilka wątków ...

30.09.2004
21:01
[9]

Oxydrene [ Konsul ]

no ja tez jestem na TAK ale koles tako:

1. do wszystkich bura
2. pali
3. wyklina caly czas
4. grozi
5. i nawet chcial mojego kumpla pobic
6. mnie tez chcial pobic

30.09.2004
21:01
smile
[10]

lo0ol [ Jónior ]

w mojej klasie typy groza sobie nawzajem codziennie, leja sie, okradaja sie a policja nikogo nie zwija ;/ a szkoda ... jestem w klasie z .... ee nie bede klnal ;[

30.09.2004
21:02
[11]

Oxydrene [ Konsul ]

volvo95 ---> sorry ale jakos to niechcacy zrobilem

lo0ol ---> u naz w szkole jest straznik i u nas jak nawet plecak ukradna to juz paly sie wzywa

30.09.2004
21:05
[12]

volvo95 [ Legend ]

Oxydrene --> Każdemu zdarza sie założyć ten sam wątek po 2 minutach od założenia poprzedniego ...

Skoro twierdzisz , że koleś wyklina cały czas , grozi , chciał pobic ciebie i kumpla , to co jeszcze sie pytasz : " Czy za grozenie powinni odrazu zwijac w kajdankach ??? " ...

30.09.2004
21:05
[13]

Conroy [ Dwie Szopy ]

"lo0ol ---> u naz w szkole jest straznik i u nas jak nawet plecak ukradna to juz paly sie wzywa"

Brawo dla szkoły!

30.09.2004
21:05
[14]

reds23 [ redsov ]

baaardzo prawidlowa reakcja ...

zebral by sie "komitet" uczniowski, koles by dostal i nawet nie wiedzial by od kogo tylko za co ....

takie buractko powinno byc tepione przez kazdego :<

30.09.2004
21:07
[15]

Oxydrene [ Konsul ]

u mnie w szkole jest ponad 1000 typa 100 nauczycieli i jeden straznik...straznikow by powinno byc conbajmniej 10

a u mnie ponad pol szkoly pali. a niektorzy pala jak wparowali do tej szkoly
ja nie palie i niemam zamiaru palic

30.09.2004
21:22
smile
[16]

sebekg [ Generaďż˝ ]

no pewnie ze powinni..skonczy sie to cale kur****** szkolne.

30.09.2004
21:22
[17]

gofer [ ]

pffff...wszystkie te gimnazjalne kozaczki dopiero jak kończą tę chorą szkołę zaczynają nabierać trochę pokory...u mnie w szkole wszyscy za dużo sobie pozwalający chłopcy z pierwszych klas zostali wróceni do szeregu przez starszych kolegów i jest spokój jak nigdzie. Odkąd jestem w tej szkole (ponad rok) nie słyszałem jeszcze o żadnej bójce, kradzieży, wymuszeniu...groźby może i są, ale raczej takie polegające na licytowaniu się 'dojade cie po szkole' 'rozwalę ci ryj', a i tak nigdy nikt się nie bije i zawsze kończy się na godzeniu się, ew. zawieszeniu broni. Może i moja szkola jest dziwna, ale u nas nikt (chodzi o uczniów) nie pozwoliłby na "solówkę"...proste...

30.09.2004
21:23
[18]

sebekg [ Generaďż˝ ]

A juz domyslam sie dlaczego tak jest, bo TVN ostantio naglosnilo sprawe z tym zabojstwem 13latka za komorke....bylo chyba wczoraj w uwadze.

30.09.2004
21:23
[19]

morrina [ Konsul ]

i bardzo dobrze!!!!!! jesli ktos komus grozi to niech ponosi za to odpowiedzialność, moze sie czegos nauczy Jestem za

30.09.2004
21:29
[20]

Oxydrene [ Konsul ]

u mnie wczoraj ukradli plecak jakiejs dziwczynie i policja...nawet jak sie komus grozi to juz dostaje -40 pkt . u nas w szkole jeszce rosprowadzaja jakies narkotyki bo slyszalem ale odkad chodze to niewiedzalem takiego zdarzenia

30.09.2004
21:32
[21]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Już to dzisiaj mówiłem ale powtórze
Dyrek z mojego LO wyrzucił kolesia za szluga którego palił w kiblu głupota nonsens

30.09.2004
21:34
[22]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

No i dobrze, że go zwineła - jednego plebeliusza w szkole mniej a do kołchozu i tak trafi.

30.09.2004
21:35
[23]

Oxydrene [ Konsul ]

u nas to by mysieli przy kazdych dzwiach od kibla stac bo jak sie przechodzi obok takiego kibla to juz capi papierochamie <ble>

30.09.2004
21:56
[24]

Dydas [ Konsul ]

W wielu przypadkach jaka szkoła - tacy uczniowie i na odwrót. U mnie w szkole jest 900 uczniów, 70 nauczycieli i nie ma żadnych problemów. Są najróżniejsze subkultury - od drechów, przez metali po skate'ów. I aż miło się patrzy jak wielu z nich tworzy mieszane paczki lub poprostu ze sobą rozmawia, pozdrawia się na przerwie. A stosunek do 1-klasistow tez jest bardzo miły. Sytuacja:
Jednego z pierwszych dni szkoły wbiegam do budynku, zadyszany i spóźniony, patrze na plan 'sala 308', nie mam pojecia gdzie to. Widze na parapecie jedna panienke i dwóch łysych chłopaków w dresikach, co mi pozostaje podchodze, pytam "sory gdzie znajde sale 308"? I ku swojemu zdziwieniu słysze odpowiedź "3 piętro, prawe skrzydło, moze cie zaprowadzic?". Wydaje mi sie, że pokazuje to jak wielki wpływ na zachowanie i wychowanie młodzieży ma grono pedagogiczne, wychowawcy i dyrekcja. Zaznacze, iż moja szkoła miałą 17 miejsce w śród poznańskich ogólniaków.

30.09.2004
21:57
[25]

Loczek [ Senator ]

dydas: do której szkoły chodzisz?

30.09.2004
22:02
smile
[26]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Kiedys takiemu jednemu zeby polamalem... policja nie byla wzywana, ale nalezalo mu sie (samoobrona:P) hmm grozby sa dosc ciezka sprawa, pewnie go i tak wypuszcza. no ale nauczka musi byc, chociaz nie wierze ze sie zmieni...

30.09.2004
22:04
[27]

Dydas [ Konsul ]

Loczek ---> XI LO w Poznaniu

30.09.2004
22:09
[28]

doopsko [ Legionista ]

Dydas --> jesli jest tak jak mowisz to chyba ide do twojej szkoly :) a tak w ogole to gdzie jest XI bo nie kojarze?

30.09.2004
22:11
[29]

Dydas [ Konsul ]

Róg Grunwaldzkiej i Ściegiennego. 200 metrów od stadionu Lecha. Dojazd autobusami 63,64 i 91 lub tramwajem 1,6,13,15. Zapraszam szkółka jest super :) Dyrektor ostatnio chodził po korytarzu, podchodził do 1klasistów i pytał sie nas jak nam sie podoba i co ewentualnie zmienic... Szok

30.09.2004
22:15
smile
[30]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Dydas ---> Ta twoja szkola wydaje sie byc wporządku ;-) U mnie w XXXII na Fredry trzeba byc w mundurkach... jedynie dzisiaj wyjatkowo mozna bylo przyjsc normalnie ze wzgledu na wyjatkowy dzien :-)

30.09.2004
22:21
[31]

Dydas [ Konsul ]

Hehehe... Mundurki ajj :)
No u mnie jest naprawde bardzo miło... Co nie oznacza, ze jest luz na lekcjach. Naprawde łatwo wylecieć z klasy albo złapać 'burę'. Nauczyciele na lekcjach wymagają, a po dzwonku mozesz podejsc i z usmiechem pogadać.

01.10.2004
13:18
[32]

Oxydrene [ Konsul ]

dzisiaj sie dowiedzalem ze go zwineli jeszce dlatego bo zniszczyl telefon w swietlicy

01.10.2004
13:27
smile
[33]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

ahhh CI gimnazjalisci! moim zdaniem policja smierdzi i zaraz malolata w kajdany zakowac to niedorzeczne! mogli go zwyczajnie za szmartay zabrac i wyprowazic!

03.10.2004
00:43
[34]

Oxydrene [ Konsul ]

no moze mas aje ale niewiem

03.10.2004
01:11
smile
[35]

TeadyBeeR [ Legend ]

Powinni go jeszcze spalowac :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.