
Oxydrene [ Konsul ]
w mojej szkole policja zwinela kolesia :/
dzisiaj w mojej szkole zwineli kolesia policjanci przyjechali radiowozami pod szkole obstawili szkole i zakajdankowali kolesia z drugiej gim za to ze grozil jakiemus kolesiowi
Czy za grozenie powinni odrazu zwijac w kajdankach ???
Conroy [ Dwie Szopy ]
Jeśli groził na poważnie to tak.
volvo95 [ Legend ]
Skądże , powinni mu najpierw wysłać SMSa z ostrzeżeniem ...
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Moze koles cos mial na sumieniu powazniejszego?
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Oxydrene --> Oczywiście że tak. To może było niewinne, ale jakby podszedł do ciebie nieznajomy dres i powiedział że Cię zabije to chyba widzisz że sprawy nie można umniejszać.
Vader [ Senator ]
I bardzo dobrze. Cieszy mnie to, Policja nie powinna sie patyczkowac z mlodocianymi. Bez wzgledu na wiek - zawiniles ? Powinna czekac Cie kara.
Eliash [ Generaďż˝ ]
Bardzo dobrze, z nieletnimi już za długo obchodzono się jak ze zgniłym jajem.

volvo95 [ Legend ]
Załóż jeszcze kilka wątków ...
Oxydrene [ Konsul ]
no ja tez jestem na TAK ale koles tako:
1. do wszystkich bura
2. pali
3. wyklina caly czas
4. grozi
5. i nawet chcial mojego kumpla pobic
6. mnie tez chcial pobic

lo0ol [ Jónior ]
w mojej klasie typy groza sobie nawzajem codziennie, leja sie, okradaja sie a policja nikogo nie zwija ;/ a szkoda ... jestem w klasie z .... ee nie bede klnal ;[
Oxydrene [ Konsul ]
volvo95 ---> sorry ale jakos to niechcacy zrobilem
lo0ol ---> u naz w szkole jest straznik i u nas jak nawet plecak ukradna to juz paly sie wzywa
volvo95 [ Legend ]
Oxydrene --> Każdemu zdarza sie założyć ten sam wątek po 2 minutach od założenia poprzedniego ...
Skoro twierdzisz , że koleś wyklina cały czas , grozi , chciał pobic ciebie i kumpla , to co jeszcze sie pytasz : " Czy za grozenie powinni odrazu zwijac w kajdankach ??? " ...
Conroy [ Dwie Szopy ]
"lo0ol ---> u naz w szkole jest straznik i u nas jak nawet plecak ukradna to juz paly sie wzywa"
Brawo dla szkoły!
reds23 [ redsov ]
baaardzo prawidlowa reakcja ...
zebral by sie "komitet" uczniowski, koles by dostal i nawet nie wiedzial by od kogo tylko za co ....
takie buractko powinno byc tepione przez kazdego :<
Oxydrene [ Konsul ]
u mnie w szkole jest ponad 1000 typa 100 nauczycieli i jeden straznik...straznikow by powinno byc conbajmniej 10
a u mnie ponad pol szkoly pali. a niektorzy pala jak wparowali do tej szkoly
ja nie palie i niemam zamiaru palic

sebekg [ Generaďż˝ ]
no pewnie ze powinni..skonczy sie to cale kur****** szkolne.
gofer [ ]
pffff...wszystkie te gimnazjalne kozaczki dopiero jak kończą tę chorą szkołę zaczynają nabierać trochę pokory...u mnie w szkole wszyscy za dużo sobie pozwalający chłopcy z pierwszych klas zostali wróceni do szeregu przez starszych kolegów i jest spokój jak nigdzie. Odkąd jestem w tej szkole (ponad rok) nie słyszałem jeszcze o żadnej bójce, kradzieży, wymuszeniu...groźby może i są, ale raczej takie polegające na licytowaniu się 'dojade cie po szkole' 'rozwalę ci ryj', a i tak nigdy nikt się nie bije i zawsze kończy się na godzeniu się, ew. zawieszeniu broni. Może i moja szkola jest dziwna, ale u nas nikt (chodzi o uczniów) nie pozwoliłby na "solówkę"...proste...
sebekg [ Generaďż˝ ]
A juz domyslam sie dlaczego tak jest, bo TVN ostantio naglosnilo sprawe z tym zabojstwem 13latka za komorke....bylo chyba wczoraj w uwadze.
morrina [ Konsul ]
i bardzo dobrze!!!!!! jesli ktos komus grozi to niech ponosi za to odpowiedzialność, moze sie czegos nauczy Jestem za
Oxydrene [ Konsul ]
u mnie wczoraj ukradli plecak jakiejs dziwczynie i policja...nawet jak sie komus grozi to juz dostaje -40 pkt . u nas w szkole jeszce rosprowadzaja jakies narkotyki bo slyszalem ale odkad chodze to niewiedzalem takiego zdarzenia
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Już to dzisiaj mówiłem ale powtórze
Dyrek z mojego LO wyrzucił kolesia za szluga którego palił w kiblu głupota nonsens
Gregov [ Wolny Strzelec ]
No i dobrze, że go zwineła - jednego plebeliusza w szkole mniej a do kołchozu i tak trafi.
Oxydrene [ Konsul ]
u nas to by mysieli przy kazdych dzwiach od kibla stac bo jak sie przechodzi obok takiego kibla to juz capi papierochamie <ble>
Dydas [ Konsul ]
W wielu przypadkach jaka szkoła - tacy uczniowie i na odwrót. U mnie w szkole jest 900 uczniów, 70 nauczycieli i nie ma żadnych problemów. Są najróżniejsze subkultury - od drechów, przez metali po skate'ów. I aż miło się patrzy jak wielu z nich tworzy mieszane paczki lub poprostu ze sobą rozmawia, pozdrawia się na przerwie. A stosunek do 1-klasistow tez jest bardzo miły. Sytuacja:
Jednego z pierwszych dni szkoły wbiegam do budynku, zadyszany i spóźniony, patrze na plan 'sala 308', nie mam pojecia gdzie to. Widze na parapecie jedna panienke i dwóch łysych chłopaków w dresikach, co mi pozostaje podchodze, pytam "sory gdzie znajde sale 308"? I ku swojemu zdziwieniu słysze odpowiedź "3 piętro, prawe skrzydło, moze cie zaprowadzic?". Wydaje mi sie, że pokazuje to jak wielki wpływ na zachowanie i wychowanie młodzieży ma grono pedagogiczne, wychowawcy i dyrekcja. Zaznacze, iż moja szkoła miałą 17 miejsce w śród poznańskich ogólniaków.
Loczek [ Senator ]
dydas: do której szkoły chodzisz?

hopkins [ Wieczny Optymista ]
Kiedys takiemu jednemu zeby polamalem... policja nie byla wzywana, ale nalezalo mu sie (samoobrona:P) hmm grozby sa dosc ciezka sprawa, pewnie go i tak wypuszcza. no ale nauczka musi byc, chociaz nie wierze ze sie zmieni...
Dydas [ Konsul ]
Loczek ---> XI LO w Poznaniu
doopsko [ Legionista ]
Dydas --> jesli jest tak jak mowisz to chyba ide do twojej szkoly :) a tak w ogole to gdzie jest XI bo nie kojarze?
Dydas [ Konsul ]
Róg Grunwaldzkiej i Ściegiennego. 200 metrów od stadionu Lecha. Dojazd autobusami 63,64 i 91 lub tramwajem 1,6,13,15. Zapraszam szkółka jest super :) Dyrektor ostatnio chodził po korytarzu, podchodził do 1klasistów i pytał sie nas jak nam sie podoba i co ewentualnie zmienic... Szok

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Dydas ---> Ta twoja szkola wydaje sie byc wporządku ;-) U mnie w XXXII na Fredry trzeba byc w mundurkach... jedynie dzisiaj wyjatkowo mozna bylo przyjsc normalnie ze wzgledu na wyjatkowy dzien :-)
Dydas [ Konsul ]
Hehehe... Mundurki ajj :)
No u mnie jest naprawde bardzo miło... Co nie oznacza, ze jest luz na lekcjach. Naprawde łatwo wylecieć z klasy albo złapać 'burę'. Nauczyciele na lekcjach wymagają, a po dzwonku mozesz podejsc i z usmiechem pogadać.
Oxydrene [ Konsul ]
dzisiaj sie dowiedzalem ze go zwineli jeszce dlatego bo zniszczyl telefon w swietlicy

zuromil [ Człowiek Jazda ]
ahhh CI gimnazjalisci! moim zdaniem policja smierdzi i zaraz malolata w kajdany zakowac to niedorzeczne! mogli go zwyczajnie za szmartay zabrac i wyprowazic!
Oxydrene [ Konsul ]
no moze mas aje ale niewiem

TeadyBeeR [ Legend ]
Powinni go jeszcze spalowac :).