GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 166

30.09.2004
20:33
smile
[1]

Father Michael [ Padre ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 166

Siara! I wszystko jasne! :D

30.09.2004
20:34
smile
[2]

Father Michael [ Padre ]

Nikt nie chce piersi?

30.09.2004
20:34
smile
[3]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre, kurde, zamorduję

30.09.2004
20:35
smile
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hehe

30.09.2004
20:35
smile
[5]

Szenk [ Master of Blaster ]

powyrywam mu wszystkie cyce razem z korzonkami

30.09.2004
20:37
smile
[6]

Flyby [ Outsider ]

witam muszkieterow...

30.09.2004
20:37
smile
[7]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> :P:P:P:P:P:P:P:P:P

30.09.2004
20:38
[8]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Któryś z kolei..... :P

30.09.2004
20:42
smile
[9]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Szenk ---> zle kombinujesz, trzeba sposobem. Idziesz jutro do wyborczej, mowisz im ze niejaki brat Michał kolekcjonuje gołe cycki i juz jest pedofil :))

30.09.2004
20:43
smile
[10]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> ojciec Michał, OJCIEC! :)

edit: a w ogole to nie gole, bo je ubralem zeby im nie bylo na jesien zimno. No i spia ze mna wiec tez nie zmarzna :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:42:56]

30.09.2004
20:47
smile
[11]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to jeszcze gorzej jak ojciec :)

30.09.2004
21:08
smile
[12]

WolverineX [ Senator ]

faken dysss sziett ... PIERWSZY

30.09.2004
21:10
smile
[13]

Szenk [ Master of Blaster ]

już ja coś wymyślę, tylko jeszcze sam nie wiem, co

zna ktoś jakiś wabik na piersi?

30.09.2004
21:13
smile
[14]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> trzymam je na lancuchu :P

30.09.2004
21:13
smile
[15]

Szenk [ Master of Blaster ]

A co na to Liga Obrony Praw Cycków?

30.09.2004
21:15
smile
[16]

Flyby [ Outsider ]

Padre...sprzedaj je Rumunom...to ich przysmak narodowy

30.09.2004
21:15
smile
[17]

Szenk [ Master of Blaster ]

nasze rdzennie polskie cycki? Rumunom?
to już niech Padre je miętoli

30.09.2004
21:15
smile
[18]

Father Michael [ Padre ]

Zaden Rumun nie bedzie zjadal moich piersi :)

30.09.2004
21:19
[19]

WolverineX [ Senator ]

jal ubie jedrne i sterczace, a nie lubie obwislych zwisajacych.

30.09.2004
21:20
smile
[20]

Szenk [ Master of Blaster ]

a jędrne i zwisające?

30.09.2004
21:22
smile
[21]

Flyby [ Outsider ]

Padre...obgotowac...i z musztarda...albo w ciescie...

30.09.2004
21:23
smile
[22]

WolverineX [ Senator ]

jedno takie i jedo takie ? mieszanka porazajaca :) bym niewiedzial czego sie lapac :) hehehe

30.09.2004
21:23
smile
[23]

gofer [ ]

ech...

30.09.2004
21:24
smile
[24]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> kiedys w miesnym mowie do kobiety - "Czy ma pani piersi?". I mnie pogonila :(

30.09.2004
21:24
smile
[25]

Szenk [ Master of Blaster ]

o, chrupek przyszedł, jak zwykle w dobrym humorze i nieodmiennie tryskający optymizmem

30.09.2004
21:27
smile
[26]

Flyby [ Outsider ]

co prawda, Padre, krowie lepsze od tych twoich...
Padre...trzeba bylo mowic gryf prosze...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 21:27:17]

30.09.2004
21:32
smile
[27]

SirGoldi [ Gladiator ]

[nerwy]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 21:43:07]

30.09.2004
21:33
smile
[28]

Father Michael [ Padre ]

30.09.2004
21:40
smile
[29]

Flyby [ Outsider ]

d.c.n. ?

30.09.2004
21:44
smile
[30]

SirGoldi [ Gladiator ]

30.09.2004
21:45
smile
[31]

WolverineX [ Senator ]

zostaw frytka w spokoju.

30.09.2004
21:55
[32]

gofer [ ]

no pewnie że tryskający optymizmem...tylko zmęczony...a teraz idę się zrelaksować w wannie z gorącą wodą i przy sączącej się z głośników płycie Mama's Gun Eryki Badu :)

30.09.2004
22:01
smile
[33]

SirGoldi [ Gladiator ]

Włączcie sobie TVN...

30.09.2004
22:02
[34]

Requiem [ has aides ]

zaraz was kotkiem poszczuje... :›

30.09.2004
22:04
[35]

Requiem [ has aides ]

A co na tvnie? Nie mam przy sobie telewizora;]

30.09.2004
22:06
[36]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Goldi ---> dziecko dorgie ci cie tak bulwersuje ?

30.09.2004
22:07
smile
[37]

Flyby [ Outsider ]

TVN...juz rozumiem...w Krakowie tez nie maja sie z czego cieszyc...

30.09.2004
22:09
smile
[38]

SirGoldi [ Gladiator ]

:(

30.09.2004
22:15
[39]

WolverineX [ Senator ]

wlaczcie sobie polsat. jest tam ten DUPEK PRZEZ KTOREGO OSLOSKOP NIEDZIALAL .

gada bzdury jak zwykle !!1

30.09.2004
22:20
smile
[40]

WolverineX [ Senator ]

...Oglądam FUSHIGI YUGI...nieprzeszkadzać

30.09.2004
22:33
smile
[41]

Flyby [ Outsider ]

No...SirGoldi...nie jest tak zle...

30.09.2004
22:36
smile
[42]

WolverineX [ Senator ]

...JUŻ SKONCZYŁEM OGLĄDAĆ FUSHIGI YUGI :)...

[edit]

upnij kto moj watek,a jeszcze lepiej odpowiedzcie na pytanie :) ktore tam zadalem.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2815736&N=1


dzieki bardzo

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 22:36:22]

30.09.2004
22:39
smile
[43]

SirGoldi [ Gladiator ]

3

30.09.2004
22:47
[44]

Father Michael [ Padre ]

Co bylo na TVN?

30.09.2004
22:47
[45]

gofer [ ]

o co chodzi z tym TVN?

30.09.2004
22:50
smile
[46]

Flyby [ Outsider ]

SirGoldi...to tylko zly dzien byl i dla Wisly i dla Legii
Wolve--->...mam Lite On LDW851S...podobno po zmianie biosu bierze dwuwarstwowe...podobno...bo nie probowalem :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 22:52:07]

30.09.2004
22:57
smile
[47]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


noc zesć zboczeńcy co tma u was?????;)

30.09.2004
22:59
smile
[48]

Flyby [ Outsider ]

zboczenie poczynilo postepy

30.09.2004
22:59
[49]

gofer [ ]

Filet coś pił :)

dobra, godzinną sesyjkę w Baldura czas zacząć

30.09.2004
23:02
smile
[50]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


jaaaa???? skądże:) gofer jakapostacia grasz???

30.09.2004
23:14
[51]

WolverineX [ Senator ]

o to chodzi z TVN ze lecial pozadny harcorowy pornol ktrory chyba kazdy widzial, tylo nie ty :)




upnijta moj watek , plissssss i odpowiedzta na pytanie jak wieta odpowieta

30.09.2004
23:18
smile
[52]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurwa powiesze sie zaraz przez tego kompa :/ nie dosc ze jutro musze sobie nową musyczna kupic to jeszcze cos sie piersoli i pracuje na wspaialym procku 1100 + bo jak ustawilem na 2500+ to sie skurwiel nie chcial uruchomic. pewnie ten jebany ram co mi dali w serwisie jest dziadowski i sie nie wyrabia, bo przeciez nie zasilacz :) ehhh....

jeszcze mi sie mozilla nie chce właczyc ( jakis wirus pewnie ) i net chodzi jak krew z nosa ide spac bo sie wkurwilem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 23:18:58]

30.09.2004
23:19
smile
[53]

Father Michael [ Padre ]

Ja bym cos powiedzial... ale sie jednak wstrzymam :)

30.09.2004
23:21
smile
[54]

WolverineX [ Senator ]

a ja tylko powiem to :)

kliknij mnie

30.09.2004
23:22
smile
[55]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX -> nie zawracaj gitary :)

30.09.2004
23:24
smile
[56]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre mow

30.09.2004
23:24
smile
[57]

Father Michael [ Padre ]

Wiec ja mysle, ze ktos tu za duzo wiatraczkow podlaczyl pod jeden zasilacz :)

30.09.2004
23:30
[58]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre ---> wiesz zeby to byla przyczyna moich problemow to by byl spox, bo przynajmniej bym wiedzial o co chodzi, ale tak to mnie zaraz kurwica strzeli, zasilacz nowy markowy chiefteca, chodzi sam geforce 2 mx ( wiec stary jak swiat) plus dyski i naped wiec nie ma mowy i duzej liczbie wiatraczkow :/ no i czego jest wina ze nie moge miec procka na 2500 ? jeszcze sobie kurwa bede musial nowy ram kupic :(

dobra maly updejt - net dziala znosnie, nie jest tym jeszcze tak fatalnie


ps pamieci mam firmy uwaga " good ram" :))) musze sie tego chujowstwa pozbyc jak najsybciej :)

moze ktos chce kupic :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 23:30:34]

30.09.2004
23:36
[59]

piokos [ ]

mortan ==> ja mam goodramy i są to jedne z lepszych na rynku(nieliczę OCZ, GeILi, ani HyperXów)

30.09.2004
23:37
[60]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> moze sobie przeskanuj pamiec w poszukiwaniu bledow?

01.10.2004
00:27
[61]

gofer [ ]

wyjaśni ktoś w końcu, co było na tym TVN???


PS
dobranoc

01.10.2004
02:19
smile
[62]

piokos [ ]

no to dobranoc *gasi światło*

01.10.2004
07:51
smile
[63]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dzień Dobry Bardzo :)

01.10.2004
08:16
smile
[64]

gofer [ ]

zimno i spać się chce :-/

01.10.2004
08:50
smile
[65]

Szenk [ Master of Blaster ]

no tak, po prostu legioniści postanowili solidaryzować się z Krakowem :)

jak to dobrze, że ja tego nie oglądałem :)

dzień dobry w ten piękny, uroczo mglisty, orzeźwiająco chłodny poranek zapowiadający dzień pełen wrażeń :)

01.10.2004
08:55
smile
[66]

gofer [ ]

"piękny, uroczo mglisty, orzeźwiająco chłodny poranek zapowiadający dzień pełen wrażeń "

to że piękny, uroczo mglisty i orzeźwiający, to bym polemizował, ale że zapowiadający dzień pełen wrażeń - z tym się zgadzam w 100% - już trzy razy bylem kiblu dzisiaj a do tego rzygalem...najprawdopodobniej grypa jelitowa...kurwa, to jest pech...czemu nie w poniedzialek, tylko w piatek, kiedy mam w perspektywie dwie imprezy? :/

idę do apteki

01.10.2004
08:57
smile
[67]

Szenk [ Master of Blaster ]

to masz - łagodnie mówiąc - przechlapane

01.10.2004
09:19
smile
[68]

gofer [ ]

Szenk - > nie owijając w bawełnę - mam przesrane...

01.10.2004
09:21
smile
[69]

piokos [ ]

juppi, kaloryfery grzeją

01.10.2004
09:22
smile
[70]

WolverineX [ Senator ]

witam. tych co wstawac nie lubieja :)

btw. lepiej miec przesrane w large size for men pampersy niz w bawelne :)

01.10.2004
10:31
[71]

gofer [ ]

dobra, juz troche lepiej, ide do budy...

01.10.2004
10:32
smile
[72]

Szenk [ Master of Blaster ]

gofer ---> Weź się jeszcze opróżnij przed wyjściem - tak na wszelki wypadek, żeby Cię co w drodze nie naszło :)

01.10.2004
10:46
[73]

Peterrek [ 420 ]

Witam :)

Wreście mam neta, prawie tygodniowa awaria.
Ładnie sobie popisaliście, kiedy ja to wszystko przeczytam.

01.10.2004
10:55
smile
[74]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nie marudź, tylko siadaj i czytaj :)

01.10.2004
11:16
smile
[75]

Flyby [ Outsider ]

...Witajcie...sami chorzy...mniej lub wiecej :-) Ja tez przezywam kryzys...wartosci i nie tylko...Smutnosci mnie gnebia...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 12:12:54]

01.10.2004
11:47
smile
[76]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Wstałem

01.10.2004
11:50
smile
[77]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

szczesciarz a ja tera zmam informe lol wiekiem cofamy sie w rozwoju tu na tych lekcjach... zaczynalismy od logo komeniusza a teraz sie bawimy w robienie folderów:/ "a teraz otworzcie drzewo katalogowe.... Czy pani nas obraża???" :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 11:49:10]

01.10.2004
11:51
[78]

Flyby [ Outsider ]

i po co mortanie...

01.10.2004
11:53
smile
[79]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

no kurwaaaaa... trzecia klasa gim a tu nauczycielka informy taki tekst" aby zaznaczyć iwecej plikow nalezy albo przytrzymac myszke i pociagnac albo z shiftem wszstkie naraz albo ctrl pojedynczo" no imo wolalem logo komeniusza tam przynajmniej wychodzily smieszn rzeczy( kolega rysowal jakas niesprecyzowana figure z krzyżami a wyszla mu swastyka - autentycznie! )

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 11:52:39]

01.10.2004
12:02
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

Filevandrel...dlaczego uniemozliwiasz zycie cialom pedagogicznym?...One nie sa nastawione na geniuszy...

01.10.2004
12:39
smile
[81]

mortan_battlehammer [ Legend ]

dobra dzwiek mam, ale na 2 glosnikach tylko :(

01.10.2004
12:39
smile
[82]

Peterrek [ 420 ]

Dobra, przeczytane :)
Teraz zabieram się za fora komiksowe.

01.10.2004
12:43
smile
[83]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Po pierwsze do wszystkich: a podobno to ja jestem zboczona... Perfidne kłamstwo czy wszystkich pozarażałam??!!

Szenk --> Co ja poradzę, że moje skojarzenia tuż po lekturze są odmienne niż twoje po dwóch odległych czytaniach? Może i moje się za jakiś czas zmienią?
A w ogóle to ja się zaczynam Ciebie bać, następnej wymiany książek dokonam chyba korespondencyjnie albo w obecności przyzwoitki ;P

mortan --> Żebym ja na Ciebie czegoś nie zrzuciła... może być worek cementu? :>

Flyby --> Widzę, że pracujesz nad sobą :) Dwa uśmiechy pod rząd, brawo! :)

01.10.2004
12:48
smile
[84]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Meghuś ---> tu wszyscy są zboczeni, a powiedz mi za co tym razem mam zginąc smiercią okropna, jaką jest zrzucenie worka cementu na glowe ?

01.10.2004
12:50
smile
[85]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Jak przyzwotka będzie młoda i ładna, to możecie przyjść obie :)

01.10.2004
12:54
smile
[86]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

mortan --> Już nie pamiętasz, jak radziłeś Szenkowi zrzucić na mnie? Winę gwoli jasności ;)

Szenkuś --> Rozumiem, że z braku miejsca posadzisz ją na kolanach? I to nie moich? ;> No dobra, spójrzmy, która koleżanka jest mi winna duuuużą przysługę?... :>

01.10.2004
12:57
smile
[87]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Meghan -- > a faktycznie :) cos sobie przypominam :) w ramach przeprosin mam cos dla Ciebie :

01.10.2004
12:57
smile
[88]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> O co Ty mnie posądzasz? Tak od razu na kolana?

01.10.2004
13:54
smile
[89]

mortan_battlehammer [ Legend ]

piokos ---> oj dzis poleci banan :) Sam wiesz dla kogo :

01.10.2004
14:12
smile
[90]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


kurna zesrać sie mozna na tej informie:/ dobrze ze chociaz soldata sciagnalem to sie nie zanudzilem na tej informie:/

01.10.2004
14:38
smile
[91]

Flyby [ Outsider ]

moj usmiech dla Meghan...

01.10.2004
14:39
smile
[92]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a ja mam taki bo sie jędza nie odezwała wiecej :(

01.10.2004
14:46
smile
[93]

Flyby [ Outsider ]

hmm...przelotny ptak...
...jezeli mortanie przeczytala te twoje porady to sie nie dziwie :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 14:56:00]

01.10.2004
14:57
smile
[94]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> Dziękuję za uśmiech, do twarzy Ci z nim :)
Jaki ptak, gdzie ptak? I co Ci zrobił, że znowuś taki poważny?!

mortan --> Jeszcze masz dla mnie jakieś pieszczotliwe określenia? Powinnam zacząć je zapisywać w pamiętniku :>

01.10.2004
14:58
smile
[95]

Flyby [ Outsider ]

...to przez mortana...

01.10.2004
15:10
[96]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> To jeszcze nie wiesz, że mortan to młotek? Sam za sztywny, żeby się uśmiechać, z zawiści jeszcze innym przywala jak może ;P
Co do manifestu - już mi się znudził i jestem w trakcie odpisywania na zarzuty, tyle że nie w imieniu ogółu a własnym :)

01.10.2004
15:20
smile
[97]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Cześć :)
Tęsknił ktoś?
Ktokolwiek?

01.10.2004
15:31
smile
[98]

piokos [ ]

mortan ==> wątpię :/

a.i.n... ==> cześć, lasu rąk nie widzę :->

01.10.2004
15:33
smile
[99]

Flyby [ Outsider ]

A kogo bys sobie zyczyl...?

01.10.2004
15:34
smile
[100]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

A ja tak tęskniłem :P

Ale, ale widzę znowu 22 punkty u siebie :) Może teraz uda mi się nie stracić - piokos ryzykujesz wpisując się do wątku tego idioty od Simsów :)

01.10.2004
15:37
smile
[101]

piokos [ ]

Przecież pomagam człowiekowi.
Nie wie skąd ściągnąć grę to kulturalnie tłumaczę - to nie łamie faqa.

01.10.2004
15:40
smile
[102]

piokos [ ]

O! JAG na jedynce, z moją ulubioną aktorką.

BTW. Punkty, rzecz nabyta, - łatwo przyszło łatwo poszło.

01.10.2004
15:43
smile
[103]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

piokosiku -> no Ty niby nie, ale autor wątka - jak najbardziej. Jak moderator skasuje wątek, to i Tobie może się oberwać po punkcikach...

01.10.2004
15:47
smile
[104]

Flyby [ Outsider ]

a.i.n...niby gdzie te punkty sa ?...Nie widze ich u siebie...

01.10.2004
15:49
smile
[105]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Flyby -> klyknyj no chlopaku na swą ksywkie :)

01.10.2004
15:53
smile
[106]

piokos [ ]

Soul już mi tłumaczył, że za posty nie łamiące faq w wątkach kasowanych punkty nie są odejmowane. A tak wogóle po co komu te punkty?

01.10.2004
15:55
smile
[107]

Flyby [ Outsider ]

klikam...tam sa posty, stopien...i nic wiecej...znaczy ja jestem bezpunktowiec?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 15:59:09]

01.10.2004
15:59
smile
[108]

piokos [ ]

Flyby ==> na samym dole "ranking na forum +2"

a.i.n... ==> o, znalazłem:

27.08.2004 | 13:46 piokos [ Yosemite Sam ] https://www.nin.net » edytuj post

Soul ==> czy system odejmowania punktów działa poprawnie, usunięto kilka moich postów i dalej mam tyle samo punktów ???Jeśli innym tak odejmuje to coś nie gra.

Odpowiedź Admina: działą poprawnie, renking obejmuje posty łamiące regulamin


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-08-27 14:03:03

01.10.2004
16:04
smile
[109]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

piokos -> niby tak, ale dopisywanie się do wątku łamiącego faq nie jest łamaniem faq?

01.10.2004
16:06
smile
[110]

Flyby [ Outsider ]

rozumiem...tylko ze moja Mozilla nie pokazuje dolu tabliczki i nigdy nie zobacze tych punktow...ale blamaz...pokazuje

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 16:08:32]

01.10.2004
16:14
smile
[111]

Flyby [ Outsider ]

chyba pojde sie powiesic ze wstydu...
Moze pojdzie ktos ze mna dla towarzystwa ?...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 16:14:37]

01.10.2004
17:38
smile
[112]

piokos [ ]

Parostatkiem piękny rejs, statkiem na parę w piękny rejs,
Krzysiu żondzi ;)

a.i.n... ==> jeśli się dopiszesz do wątku o tytule np. "asgasgdfe ERTNYDCAV A R" i treści " dsf sdfb" to Ci odejmie :). Tu tkwi różnica :)

01.10.2004
17:52
smile
[113]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No i po szkole nareszcie luz :) Teraz to sobie po netku poszaleje :)

01.10.2004
18:39
[114]

gofer [ ]

ech...zmęczony życiem i totalnie bez bazy idę zaraz na imprezę, którą kumpel organizuje...na działce...i coś mi się wydaje, że mimo tego że będę ubrany w dwie bluzy i kurtkę, to i tak przemarznę, a wódki pić niestety dziś nie mogę...i chyba skończę na Bezrzeczu...ech, fajnie by było, gdybym chociaż piwo uradził dzisiaj...

01.10.2004
18:48
smile
[115]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Gofer idzie na impreze a impreza przychodzi do mnie. I kto ma tu lepiej ? Oczywiście że Gofer nie będzie musiał potem zmywać :P

01.10.2004
18:56
[116]

gofer [ ]

mógłbym i pozmywać, gdybym tylko mógł się dzisiaj napić czegoś % bez pewności, że zaraz to zwrócę...

01.10.2004
18:57
smile
[117]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe..... No to masz problem :)

01.10.2004
19:31
smile
[118]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Czarna Mamba, Misio, Predator

01.10.2004
19:32
smile
[119]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

VinEze --> A TY kim chcesz być? ;>

01.10.2004
20:05
smile
[120]

mortan_battlehammer [ Legend ]

oj nie lubie początku roku.....

mała zmiana wypitego alkoholu :
po jednym borwarze na 3 na donry poczatek
pozniej pol litra na 3
skonczylismy 0,7 na 4
i własnie poszlo kolejne 0,4 na 4

a nie ma jeszcze 21 :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 20:48:59]

01.10.2004
21:21
smile
[121]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Meghan--> Nowy

01.10.2004
21:36
smile
[122]

WolverineX [ Senator ]

wlasnie przed chwila skonczylem montowanie nowego nabytku :)

Nagrywarke DVD DL LiteOn SOHW-832S
i
DVD-rom sansung SD-616E

wiec teraz kupie sobie CDA w wersji DVD :)

a wy ?

01.10.2004
21:42
smile
[123]

piokos [ ]

WolverineX ==> wyjaśnij mi proszę po co Ci DVD-ROM mając już nagrywarkę???????????

Czuję się zaszczycony faktem że ten bezczelny szczeniak ''han'' wspomniał mnie w swojej wypowiedzi (w wątku admina), zwłaszcza w tak doborowym gronie :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 21:43:19]

01.10.2004
21:48
smile
[124]

mortan_battlehammer [ Legend ]

piokos --> dorze ze stariles punkty przynajniej nie jestej jedyny z ddw crew :) oczywiscie to tylko na marginesie bo noemalnie no ofennce :) a tak btw co z ddw lego crew :) znowu trzeba wprowadzic aktualizacje :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 21:59:33]

01.10.2004
21:59
[125]

WolverineX [ Senator ]

piokos, jeden do nagrywania o drugie do tylko odtwarzania.

01.10.2004
22:00
[126]

SirGoldi [ Gladiator ]

WolverinieX ---> Kiepski pomysł... ale twój wybór.
I dlaczego Samsung i Lite-On?
Samsungów nie dzierżę od dawna a dwa Lite-On'y szlag trafił w przeciągu kilku miesięcy... :/

Wczoraj kupiłem Asusa i wreszcie wiem że zrobiłem dobrze.

01.10.2004
22:11
smile
[127]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Goldi --- > nie umiesz obsługiwac Lite onow, ja juz mam 3 sprzety tej firmy i zaden nie padł

01.10.2004
22:39
smile
[128]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

TATRA MOCNE - mocz z charakterem

Wasze zdrowie! dwukropek zamknięty nawias

01.10.2004
22:41
smile
[129]

mortan_battlehammer [ Legend ]

tyskie gronie Twoje zdrowie Mazio :)

01.10.2004
23:06
[130]

WolverineX [ Senator ]

01.10.2004
23:10
smile
[131]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


kuurewskie- 3 strzeliłem:P

01.10.2004
23:26
smile
[132]

Peterrek [ 420 ]

Ja dziś wypiłem tylko jedno piwko :)
Ale zrobiłem kilka innych niegrzecznych rzeczy.

Chce zarezerwowac liczbe 420 :)

01.10.2004
23:34
smile
[133]

WolverineX [ Senator ]

ja rezerwuje sobie 666 liczbe

01.10.2004
23:35
smile
[134]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

[rezerwuje miejsce pod stołem]

01.10.2004
23:37
smile
[135]

WolverineX [ Senator ]

no pewnie ze rezerwojesz pod stolem. jak kazdy wprawiony w swoim fachy smakosz fikusnych trunkow :)

01.10.2004
23:38
smile
[136]

piokos [ ]

Mazio ==> a można wiedzieć po co?

mortan ==> łatwo przyszło łatwo poszło :P


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 23:39:19]

01.10.2004
23:39
smile
[137]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

bo stamtąd można zaglądać pod spódnicę :P

01.10.2004
23:42
[138]

Peterrek [ 420 ]

Ja dlatego 420, bo mógłbym się unosić w chmurach...dymu.

01.10.2004
23:42
smile
[139]

piokos [ ]

uff, dobrze że dziś jestem w spodniach ;D

01.10.2004
23:49
smile
[140]

WolverineX [ Senator ]

a co szkoci dzis robia pranie ??

01.10.2004
23:50
smile
[141]

Father Michael [ Padre ]

Mam ochote na szaszlyczka i ziemniaki pieczone :)

01.10.2004
23:56
[142]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre ---> jestes zboczony ;F


btw włąsnie mi sie kumpel zgubil jak pislismy :)

01.10.2004
23:57
smile
[143]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> no co? :)

02.10.2004
00:02
smile
[144]

piokos [ ]

Padre ==> w sumie nic, ale jak TO wygląda.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:03:34]

02.10.2004
00:02
smile
[145]

mortan_battlehammer [ Legend ]

normalny student o tej porze nie mysloi o takim wykwintnym jedzeniu, tylko zeby cos jeszcze bylo do picia :) mi zostalo ostatnie piwo i ide spac ;P

02.10.2004
00:04
smile
[146]

piokos [ ]

a ja idę zaliczyć 18 dziurek ..... golfowych. Wam to się zawsze musi kojarzyć. *kręci głową*

02.10.2004
00:06
smile
[147]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> Ty to masz bujna wyobraznie

Ide sobie zrobic spaghetti.

02.10.2004
00:21
[148]

WolverineX [ Senator ]

a ja zaraz sobie wezme jaja kielbaske czy cos na ruszt.

02.10.2004
00:24
smile
[149]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX -> uwazaj bo zaraz Ci to piokos odpowiednio zinterpretuje

02.10.2004
00:31
[150]

WolverineX [ Senator ]

jestem glodny i tyle.

02.10.2004
00:36
smile
[151]

piokos [ ]

WolverineX ==> wracając do DVD, Będziesz w tym samym czasie oglądać jedno a nagrywać drugie? Bo jeśli nie to strata pieniędzy (dla mnie).

Padre ==> poprosu chłopak zgłodniał, natomiast szaszłyk i ziemniaczki to już inna sprawa :P.

Wygrałem turniej, zarobiłem 150.000$ i idę wygrać w następnym. Kocham tę grę!

02.10.2004
00:45
[152]

WolverineX [ Senator ]

jaka gre ??

02.10.2004
00:59
smile
[153]

piokos [ ]

Tiger Woods PGA Tour 2005
hihi, zarobiłem jeszcze 190.000$

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:58:41]

02.10.2004
01:01
smile
[154]

WolverineX [ Senator ]

tytul nic mi nie mowi. rozwin swoja wypowiedz, ale prosze nie podawaj mi linkow do recek bo czytac juz nie moge.

02.10.2004
01:19
smile
[155]

piokos [ ]

Najlepszy symulator golfa na PC!
Jest to kolejna edycja, każda kolejna lepsza, pomimo że ze stajni EA (patrz FIFA) :>.
Na Golu jest info o tej serii :)
Mnie giera wciągnęła za uszy, podobnie jak w poprzednich latach.

To już 3 turniej tego wieczora.

02.10.2004
01:22
[156]

WolverineX [ Senator ]

eeee, jakas slaba grafa .

02.10.2004
01:24
smile
[157]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ten chyba troche wytrzezwiałem :)


Padre ---> mam nadzieje ze spisz, a nie robisz zarcie :D

02.10.2004
01:25
smile
[158]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

world is yours

al pacino

scarface

ernie znalazłeś pracę :)

02.10.2004
01:36
smile
[159]

piokos [ ]

WolverineX ==> grafika jest b. dobra, skompresowany --->


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 01:35:16]

02.10.2004
01:37
smile
[160]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

piokos - siakaś tam... ale ten dźwięk ;P

brakuje mi klepek - jakieś prooopozycje? :P

02.10.2004
01:41
smile
[161]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Mazio --- > polecam jakis nowoczesne panele

02.10.2004
02:05
smile
[162]

piokos [ ]

dźwięk też super, zwłaszcza jak piłeczka uderza w kij chorągiewki przy chipowaniu :P

dobranoc

02.10.2004
02:32
[163]

WolverineX [ Senator ]

co wszyscy spia ? ale kicha

02.10.2004
02:34
smile
[164]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ja nie spie :P ale juz ide

nara

02.10.2004
02:42
smile
[165]

WolverineX [ Senator ]

ja tez juz lide spac. bo padam.

dobranoc wszystkim

do rana

dobranoc

02.10.2004
08:14
smile
[166]

Flyby [ Outsider ]

...sznurek sie urwal...nikogo nie ma?...nie szkodzi... zaraz uslysze jek skacowanych...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 08:13:37]

02.10.2004
09:14
smile
[167]

Pencil [ Konsul ]

Witam. :-)

02.10.2004
09:24
[168]

matisf [ X ]

dobry :)

02.10.2004
09:38
smile
[169]

SirGoldi [ Gladiator ]

jw.

02.10.2004
09:45
smile
[170]

Szenk [ Master of Blaster ]

jadłem wczoraj w meksykańskiej knajpie coś na "B" - jakieś buritos, bulitos... coś takiego... więcej nic nie pamiętam :)
tylko głowa mnie nap....


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 09:44:47]

02.10.2004
09:48
smile
[171]

SirGoldi [ Gladiator ]

Szenk ---> Właśnie dlatego lepiej chodzić ze słownikiem danego języka do takich knajp...

02.10.2004
09:50
smile
[172]

Szenk [ Master of Blaster ]

gorzej że i napisy w kibelku były po ichniemu, nie wiedziałem zbytnio który przybytek przeznaczony jest dla pań, a który dla panów - bo rysuneczków żadnych nie było :)

02.10.2004
09:57
smile
[173]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> na "B"? hmm... Moze Batona z Benzyna? (by Adela :D)

02.10.2004
10:14
smile
[174]

SirGoldi [ Gladiator ]

Szenk ---> Taa... Szenk bo Ci uwierzymy... ;)
Napewno specjalnie wszedłeś do pań... :>

02.10.2004
10:20
smile
[175]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

głooowa :(

02.10.2004
10:21
smile
[176]

matisf [ X ]

piersi :(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 10:20:19]

02.10.2004
11:14
[177]

Peterrek [ 420 ]

gardło :(

Witam :|

02.10.2004
11:36
smile
[178]

SirGoldi [ Gladiator ]

ucho :(

02.10.2004
11:37
smile
[179]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a mi już dobrze po trzecim piwie

02.10.2004
11:40
smile
[180]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm nawet sie dobrze czuje i kolega sie znalazl :) okazalo sie ze zaliczył noc w hotelu...teraz musi zapłacic 230 zł :]

02.10.2004
11:43
smile
[181]

SirGoldi [ Gladiator ]

mortan_battlehammer ---> LOL.

02.10.2004
14:11
smile
[182]

mortan_battlehammer [ Legend ]

02.10.2004
14:12
smile
[183]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Witam misiaczki :P


mortan -> 230??? To gdzie on spał? To mniej-więcej dwójka w ibisie [***]

02.10.2004
14:19
smile
[184]

mortan_battlehammer [ Legend ]

izba wytrzezwien

02.10.2004
14:23
smile
[185]

WolverineX [ Senator ]

widzonko :)

spoxik ze tam harcorowo pozno ale mialem spiecia na glowie massskra roboty i zapitalania po shopach jak wielblad po pustyni i dotego post office zaliczylem.

ale luzikkk juz jestem :)

02.10.2004
14:51
smile
[186]

Flyby [ Outsider ]

...i "poranek" przebiegl tak jak sobie wyobrazilem...dolaczam do tych z bolem gardla...:-)

02.10.2004
14:55
smile
[187]

WolverineX [ Senator ]

mnie tez rano gardelko bolalo,ale na szczescie przestalo. bo gdyby nie to mial bym milczenie owiec :)

02.10.2004
14:58
smile
[188]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Miałem zajebisty wieczór, noc i poranek :)

Używki mieliśmy burżujskie - wino i sery :P

02.10.2004
15:20
smile
[189]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Tak trzymac.

02.10.2004
15:26
smile
[190]

WolverineX [ Senator ]

+1

02.10.2004
15:55
smile
[191]

Flyby [ Outsider ]

a.i.n.--->...czy burzujski kac jest lzejszy od normalnego ?

02.10.2004
16:01
[192]

WolverineX [ Senator ]

...ale za to poserach niezle walic musi :)

02.10.2004
16:12
[193]

WolverineX [ Senator ]

no co wszyscy poszli spac ??

02.10.2004
16:17
smile
[194]

Flyby [ Outsider ]

...pozamykali sie w "wygodkach"...

02.10.2004
16:22
smile
[195]

WolverineX [ Senator ]

zwirek i koweta to lepsze niz kobieta :)

02.10.2004
16:34
smile
[196]

Flyby [ Outsider ]

Wolve...oni sie "czaja"...

02.10.2004
16:36
[197]

WolverineX [ Senator ]

hmmm...ciekawe na co badz kogo ?

02.10.2004
16:40
smile
[198]

Flyby [ Outsider ]

...na piersi...jak zwykle

02.10.2004
16:44
smile
[199]

WolverineX [ Senator ]

no pewnie

02.10.2004
16:44
smile
[200]

WolverineX [ Senator ]

acha nowa czesc


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2823099&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.