
Father Michael [ Padre ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 166
Siara! I wszystko jasne! :D

Father Michael [ Padre ]
Nikt nie chce piersi?

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre, kurde, zamorduję

mortan_battlehammer [ Legend ]
hehe

Szenk [ Master of Blaster ]
powyrywam mu wszystkie cyce razem z korzonkami

Flyby [ Outsider ]
witam muszkieterow...

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> :P:P:P:P:P:P:P:P:P
MASHTRIX [ Human Wizard ]
Któryś z kolei..... :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Szenk ---> zle kombinujesz, trzeba sposobem. Idziesz jutro do wyborczej, mowisz im ze niejaki brat Michał kolekcjonuje gołe cycki i juz jest pedofil :))

Father Michael [ Padre ]
mortan -> ojciec Michał, OJCIEC! :)
edit: a w ogole to nie gole, bo je ubralem zeby im nie bylo na jesien zimno. No i spia ze mna wiec tez nie zmarzna :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:42:56]

mortan_battlehammer [ Legend ]
to jeszcze gorzej jak ojciec :)

WolverineX [ Senator ]
faken dysss sziett ... PIERWSZY

Szenk [ Master of Blaster ]
już ja coś wymyślę, tylko jeszcze sam nie wiem, co
zna ktoś jakiś wabik na piersi?

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> trzymam je na lancuchu :P

Szenk [ Master of Blaster ]
A co na to Liga Obrony Praw Cycków?

Flyby [ Outsider ]
Padre...sprzedaj je Rumunom...to ich przysmak narodowy

Szenk [ Master of Blaster ]
nasze rdzennie polskie cycki? Rumunom?
to już niech Padre je miętoli

Father Michael [ Padre ]
Zaden Rumun nie bedzie zjadal moich piersi :)
WolverineX [ Senator ]
jal ubie jedrne i sterczace, a nie lubie obwislych zwisajacych.

Szenk [ Master of Blaster ]
a jędrne i zwisające?

Flyby [ Outsider ]
Padre...obgotowac...i z musztarda...albo w ciescie...

WolverineX [ Senator ]
jedno takie i jedo takie ? mieszanka porazajaca :) bym niewiedzial czego sie lapac :) hehehe

gofer [ ]
ech...

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> kiedys w miesnym mowie do kobiety - "Czy ma pani piersi?". I mnie pogonila :(

Szenk [ Master of Blaster ]
o, chrupek przyszedł, jak zwykle w dobrym humorze i nieodmiennie tryskający optymizmem

Flyby [ Outsider ]
co prawda, Padre, krowie lepsze od tych twoich...
Padre...trzeba bylo mowic gryf prosze...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 21:27:17]

SirGoldi [ Gladiator ]
[nerwy]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 21:43:07]

Father Michael [ Padre ]

Flyby [ Outsider ]
d.c.n. ?

SirGoldi [ Gladiator ]

WolverineX [ Senator ]
zostaw frytka w spokoju.
gofer [ ]
no pewnie że tryskający optymizmem...tylko zmęczony...a teraz idę się zrelaksować w wannie z gorącą wodą i przy sączącej się z głośników płycie Mama's Gun Eryki Badu :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Włączcie sobie TVN...
Requiem [ has aides ]
zaraz was kotkiem poszczuje... :
Requiem [ has aides ]
A co na tvnie? Nie mam przy sobie telewizora;]
mortan_battlehammer [ Legend ]
Goldi ---> dziecko dorgie ci cie tak bulwersuje ?

Flyby [ Outsider ]
TVN...juz rozumiem...w Krakowie tez nie maja sie z czego cieszyc...

SirGoldi [ Gladiator ]
:(
WolverineX [ Senator ]
wlaczcie sobie polsat. jest tam ten DUPEK PRZEZ KTOREGO OSLOSKOP NIEDZIALAL .
gada bzdury jak zwykle !!1

WolverineX [ Senator ]
...Oglądam FUSHIGI YUGI...nieprzeszkadzać

Flyby [ Outsider ]
No...SirGoldi...nie jest tak zle...

WolverineX [ Senator ]
...JUŻ SKONCZYŁEM OGLĄDAĆ FUSHIGI YUGI :)...
[edit]
upnij kto moj watek,a jeszcze lepiej odpowiedzcie na pytanie :) ktore tam zadalem.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2815736&N=1
dzieki bardzo
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 22:36:22]

SirGoldi [ Gladiator ]
3
Father Michael [ Padre ]
Co bylo na TVN?
gofer [ ]
o co chodzi z tym TVN?

Flyby [ Outsider ]
SirGoldi...to tylko zly dzien byl i dla Wisly i dla Legii
Wolve--->...mam Lite On LDW851S...podobno po zmianie biosu bierze dwuwarstwowe...podobno...bo nie probowalem :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 22:52:07]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
noc zesć zboczeńcy co tma u was?????;)

Flyby [ Outsider ]
zboczenie poczynilo postepy
gofer [ ]
Filet coś pił :)
dobra, godzinną sesyjkę w Baldura czas zacząć

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
jaaaa???? skądże:) gofer jakapostacia grasz???
WolverineX [ Senator ]
o to chodzi z TVN ze lecial pozadny harcorowy pornol ktrory chyba kazdy widzial, tylo nie ty :)
upnijta moj watek , plissssss i odpowiedzta na pytanie jak wieta odpowieta

mortan_battlehammer [ Legend ]
kurwa powiesze sie zaraz przez tego kompa :/ nie dosc ze jutro musze sobie nową musyczna kupic to jeszcze cos sie piersoli i pracuje na wspaialym procku 1100 + bo jak ustawilem na 2500+ to sie skurwiel nie chcial uruchomic. pewnie ten jebany ram co mi dali w serwisie jest dziadowski i sie nie wyrabia, bo przeciez nie zasilacz :) ehhh....
jeszcze mi sie mozilla nie chce właczyc ( jakis wirus pewnie ) i net chodzi jak krew z nosa ide spac bo sie wkurwilem
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 23:18:58]

Father Michael [ Padre ]
Ja bym cos powiedzial... ale sie jednak wstrzymam :)

WolverineX [ Senator ]
a ja tylko powiem to :)
kliknij mnie

Father Michael [ Padre ]
WolverineX -> nie zawracaj gitary :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre mow

Father Michael [ Padre ]
Wiec ja mysle, ze ktos tu za duzo wiatraczkow podlaczyl pod jeden zasilacz :)
mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre ---> wiesz zeby to byla przyczyna moich problemow to by byl spox, bo przynajmniej bym wiedzial o co chodzi, ale tak to mnie zaraz kurwica strzeli, zasilacz nowy markowy chiefteca, chodzi sam geforce 2 mx ( wiec stary jak swiat) plus dyski i naped wiec nie ma mowy i duzej liczbie wiatraczkow :/ no i czego jest wina ze nie moge miec procka na 2500 ? jeszcze sobie kurwa bede musial nowy ram kupic :(
dobra maly updejt - net dziala znosnie, nie jest tym jeszcze tak fatalnie
ps pamieci mam firmy uwaga " good ram" :))) musze sie tego chujowstwa pozbyc jak najsybciej :)
moze ktos chce kupic :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 23:30:34]
piokos [ ]
mortan ==> ja mam goodramy i są to jedne z lepszych na rynku(nieliczę OCZ, GeILi, ani HyperXów)
Father Michael [ Padre ]
mortan -> moze sobie przeskanuj pamiec w poszukiwaniu bledow?
gofer [ ]
wyjaśni ktoś w końcu, co było na tym TVN???
PS
dobranoc

piokos [ ]
no to dobranoc *gasi światło*

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dzień Dobry Bardzo :)

gofer [ ]
zimno i spać się chce :-/

Szenk [ Master of Blaster ]
no tak, po prostu legioniści postanowili solidaryzować się z Krakowem :)
jak to dobrze, że ja tego nie oglądałem :)
dzień dobry w ten piękny, uroczo mglisty, orzeźwiająco chłodny poranek zapowiadający dzień pełen wrażeń :)

gofer [ ]
"piękny, uroczo mglisty, orzeźwiająco chłodny poranek zapowiadający dzień pełen wrażeń "
to że piękny, uroczo mglisty i orzeźwiający, to bym polemizował, ale że zapowiadający dzień pełen wrażeń - z tym się zgadzam w 100% - już trzy razy bylem kiblu dzisiaj a do tego rzygalem...najprawdopodobniej grypa jelitowa...kurwa, to jest pech...czemu nie w poniedzialek, tylko w piatek, kiedy mam w perspektywie dwie imprezy? :/
idę do apteki

Szenk [ Master of Blaster ]
to masz - łagodnie mówiąc - przechlapane

gofer [ ]
Szenk - > nie owijając w bawełnę - mam przesrane...

piokos [ ]
juppi, kaloryfery grzeją

WolverineX [ Senator ]
witam. tych co wstawac nie lubieja :)
btw. lepiej miec przesrane w large size for men pampersy niz w bawelne :)
gofer [ ]
dobra, juz troche lepiej, ide do budy...

Szenk [ Master of Blaster ]
gofer ---> Weź się jeszcze opróżnij przed wyjściem - tak na wszelki wypadek, żeby Cię co w drodze nie naszło :)
Peterrek [ 420 ]
Witam :)
Wreście mam neta, prawie tygodniowa awaria.
Ładnie sobie popisaliście, kiedy ja to wszystko przeczytam.

Szenk [ Master of Blaster ]
Nie marudź, tylko siadaj i czytaj :)

Flyby [ Outsider ]
...Witajcie...sami chorzy...mniej lub wiecej :-) Ja tez przezywam kryzys...wartosci i nie tylko...Smutnosci mnie gnebia...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 12:12:54]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Wstałem

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
szczesciarz a ja tera zmam informe lol wiekiem cofamy sie w rozwoju tu na tych lekcjach... zaczynalismy od logo komeniusza a teraz sie bawimy w robienie folderów:/ "a teraz otworzcie drzewo katalogowe.... Czy pani nas obraża???" :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 11:49:10]
Flyby [ Outsider ]
i po co mortanie...

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
no kurwaaaaa... trzecia klasa gim a tu nauczycielka informy taki tekst" aby zaznaczyć iwecej plikow nalezy albo przytrzymac myszke i pociagnac albo z shiftem wszstkie naraz albo ctrl pojedynczo" no imo wolalem logo komeniusza tam przynajmniej wychodzily smieszn rzeczy( kolega rysowal jakas niesprecyzowana figure z krzyżami a wyszla mu swastyka - autentycznie! )
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 11:52:39]

Flyby [ Outsider ]
Filevandrel...dlaczego uniemozliwiasz zycie cialom pedagogicznym?...One nie sa nastawione na geniuszy...

mortan_battlehammer [ Legend ]
dobra dzwiek mam, ale na 2 glosnikach tylko :(

Peterrek [ 420 ]
Dobra, przeczytane :)
Teraz zabieram się za fora komiksowe.

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Po pierwsze do wszystkich: a podobno to ja jestem zboczona... Perfidne kłamstwo czy wszystkich pozarażałam??!!
Szenk --> Co ja poradzę, że moje skojarzenia tuż po lekturze są odmienne niż twoje po dwóch odległych czytaniach? Może i moje się za jakiś czas zmienią?
A w ogóle to ja się zaczynam Ciebie bać, następnej wymiany książek dokonam chyba korespondencyjnie albo w obecności przyzwoitki ;P
mortan --> Żebym ja na Ciebie czegoś nie zrzuciła... może być worek cementu? :>
Flyby --> Widzę, że pracujesz nad sobą :) Dwa uśmiechy pod rząd, brawo! :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Meghuś ---> tu wszyscy są zboczeni, a powiedz mi za co tym razem mam zginąc smiercią okropna, jaką jest zrzucenie worka cementu na glowe ?

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Jak przyzwotka będzie młoda i ładna, to możecie przyjść obie :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
mortan --> Już nie pamiętasz, jak radziłeś Szenkowi zrzucić na mnie? Winę gwoli jasności ;)
Szenkuś --> Rozumiem, że z braku miejsca posadzisz ją na kolanach? I to nie moich? ;> No dobra, spójrzmy, która koleżanka jest mi winna duuuużą przysługę?... :>

mortan_battlehammer [ Legend ]
Meghan -- > a faktycznie :) cos sobie przypominam :) w ramach przeprosin mam cos dla Ciebie :

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> O co Ty mnie posądzasz? Tak od razu na kolana?

mortan_battlehammer [ Legend ]
piokos ---> oj dzis poleci banan :) Sam wiesz dla kogo :

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
kurna zesrać sie mozna na tej informie:/ dobrze ze chociaz soldata sciagnalem to sie nie zanudzilem na tej informie:/

Flyby [ Outsider ]
moj usmiech dla Meghan...

mortan_battlehammer [ Legend ]
a ja mam taki bo sie jędza nie odezwała wiecej :(

Flyby [ Outsider ]
hmm...przelotny ptak...
...jezeli mortanie przeczytala te twoje porady to sie nie dziwie :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 14:56:00]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> Dziękuję za uśmiech, do twarzy Ci z nim :)
Jaki ptak, gdzie ptak? I co Ci zrobił, że znowuś taki poważny?!
mortan --> Jeszcze masz dla mnie jakieś pieszczotliwe określenia? Powinnam zacząć je zapisywać w pamiętniku :>

Flyby [ Outsider ]
...to przez mortana...
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> To jeszcze nie wiesz, że mortan to młotek? Sam za sztywny, żeby się uśmiechać, z zawiści jeszcze innym przywala jak może ;P
Co do manifestu - już mi się znudził i jestem w trakcie odpisywania na zarzuty, tyle że nie w imieniu ogółu a własnym :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Cześć :)
Tęsknił ktoś?
Ktokolwiek?

piokos [ ]
mortan ==> wątpię :/
a.i.n... ==> cześć, lasu rąk nie widzę :->

Flyby [ Outsider ]
A kogo bys sobie zyczyl...?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
A ja tak tęskniłem :P
Ale, ale widzę znowu 22 punkty u siebie :) Może teraz uda mi się nie stracić - piokos ryzykujesz wpisując się do wątku tego idioty od Simsów :)

piokos [ ]
Przecież pomagam człowiekowi.
Nie wie skąd ściągnąć grę to kulturalnie tłumaczę - to nie łamie faqa.

piokos [ ]
O! JAG na jedynce, z moją ulubioną aktorką.
BTW. Punkty, rzecz nabyta, - łatwo przyszło łatwo poszło.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
piokosiku -> no Ty niby nie, ale autor wątka - jak najbardziej. Jak moderator skasuje wątek, to i Tobie może się oberwać po punkcikach...

Flyby [ Outsider ]
a.i.n...niby gdzie te punkty sa ?...Nie widze ich u siebie...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Flyby -> klyknyj no chlopaku na swą ksywkie :)

piokos [ ]
Soul już mi tłumaczył, że za posty nie łamiące faq w wątkach kasowanych punkty nie są odejmowane. A tak wogóle po co komu te punkty?

Flyby [ Outsider ]
klikam...tam sa posty, stopien...i nic wiecej...znaczy ja jestem bezpunktowiec?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 15:59:09]

piokos [ ]
Flyby ==> na samym dole "ranking na forum +2"
a.i.n... ==> o, znalazłem:
27.08.2004 | 13:46 piokos [ Yosemite Sam ] https://www.nin.net » edytuj post
Soul ==> czy system odejmowania punktów działa poprawnie, usunięto kilka moich postów i dalej mam tyle samo punktów ???Jeśli innym tak odejmuje to coś nie gra.
Odpowiedź Admina: działą poprawnie, renking obejmuje posty łamiące regulamin
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-08-27 14:03:03

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
piokos -> niby tak, ale dopisywanie się do wątku łamiącego faq nie jest łamaniem faq?

Flyby [ Outsider ]
rozumiem...tylko ze moja Mozilla nie pokazuje dolu tabliczki i nigdy nie zobacze tych punktow...ale blamaz...pokazuje
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 16:08:32]

Flyby [ Outsider ]
chyba pojde sie powiesic ze wstydu...
Moze pojdzie ktos ze mna dla towarzystwa ?...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 16:14:37]

piokos [ ]
Parostatkiem piękny rejs, statkiem na parę w piękny rejs,
Krzysiu żondzi ;)
a.i.n... ==> jeśli się dopiszesz do wątku o tytule np. "asgasgdfe ERTNYDCAV A R" i treści " dsf sdfb" to Ci odejmie :). Tu tkwi różnica :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No i po szkole nareszcie luz :) Teraz to sobie po netku poszaleje :)
gofer [ ]
ech...zmęczony życiem i totalnie bez bazy idę zaraz na imprezę, którą kumpel organizuje...na działce...i coś mi się wydaje, że mimo tego że będę ubrany w dwie bluzy i kurtkę, to i tak przemarznę, a wódki pić niestety dziś nie mogę...i chyba skończę na Bezrzeczu...ech, fajnie by było, gdybym chociaż piwo uradził dzisiaj...

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Gofer idzie na impreze a impreza przychodzi do mnie. I kto ma tu lepiej ? Oczywiście że Gofer nie będzie musiał potem zmywać :P
gofer [ ]
mógłbym i pozmywać, gdybym tylko mógł się dzisiaj napić czegoś % bez pewności, że zaraz to zwrócę...

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hehe..... No to masz problem :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Czarna Mamba, Misio, Predator

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
VinEze --> A TY kim chcesz być? ;>

mortan_battlehammer [ Legend ]
oj nie lubie początku roku.....
mała zmiana wypitego alkoholu :
po jednym borwarze na 3 na donry poczatek
pozniej pol litra na 3
skonczylismy 0,7 na 4
i własnie poszlo kolejne 0,4 na 4
a nie ma jeszcze 21 :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 20:48:59]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Meghan--> Nowy

WolverineX [ Senator ]
wlasnie przed chwila skonczylem montowanie nowego nabytku :)
Nagrywarke DVD DL LiteOn SOHW-832S
i
DVD-rom sansung SD-616E
wiec teraz kupie sobie CDA w wersji DVD :)
a wy ?

piokos [ ]
WolverineX ==> wyjaśnij mi proszę po co Ci DVD-ROM mając już nagrywarkę???????????
Czuję się zaszczycony faktem że ten bezczelny szczeniak ''han'' wspomniał mnie w swojej wypowiedzi (w wątku admina), zwłaszcza w tak doborowym gronie :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 21:43:19]

mortan_battlehammer [ Legend ]
piokos --> dorze ze stariles punkty przynajniej nie jestej jedyny z ddw crew :) oczywiscie to tylko na marginesie bo noemalnie no ofennce :) a tak btw co z ddw lego crew :) znowu trzeba wprowadzic aktualizacje :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 21:59:33]
WolverineX [ Senator ]
piokos, jeden do nagrywania o drugie do tylko odtwarzania.
SirGoldi [ Gladiator ]
WolverinieX ---> Kiepski pomysł... ale twój wybór.
I dlaczego Samsung i Lite-On?
Samsungów nie dzierżę od dawna a dwa Lite-On'y szlag trafił w przeciągu kilku miesięcy... :/
Wczoraj kupiłem Asusa i wreszcie wiem że zrobiłem dobrze.

mortan_battlehammer [ Legend ]
Goldi --- > nie umiesz obsługiwac Lite onow, ja juz mam 3 sprzety tej firmy i zaden nie padł

Mazio [ Mr.Offtopic ]
TATRA MOCNE - mocz z charakterem
Wasze zdrowie! dwukropek zamknięty nawias

mortan_battlehammer [ Legend ]
tyskie gronie Twoje zdrowie Mazio :)
WolverineX [ Senator ]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
kuurewskie- 3 strzeliłem:P

Peterrek [ 420 ]
Ja dziś wypiłem tylko jedno piwko :)
Ale zrobiłem kilka innych niegrzecznych rzeczy.
Chce zarezerwowac liczbe 420 :)

WolverineX [ Senator ]
ja rezerwuje sobie 666 liczbe

Mazio [ Mr.Offtopic ]
[rezerwuje miejsce pod stołem]

WolverineX [ Senator ]
no pewnie ze rezerwojesz pod stolem. jak kazdy wprawiony w swoim fachy smakosz fikusnych trunkow :)

piokos [ ]
Mazio ==> a można wiedzieć po co?
mortan ==> łatwo przyszło łatwo poszło :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 23:39:19]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
bo stamtąd można zaglądać pod spódnicę :P
Peterrek [ 420 ]
Ja dlatego 420, bo mógłbym się unosić w chmurach...dymu.

piokos [ ]
uff, dobrze że dziś jestem w spodniach ;D

WolverineX [ Senator ]
a co szkoci dzis robia pranie ??

Father Michael [ Padre ]
Mam ochote na szaszlyczka i ziemniaki pieczone :)
mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre ---> jestes zboczony ;F
btw włąsnie mi sie kumpel zgubil jak pislismy :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> no co? :)

piokos [ ]
Padre ==> w sumie nic, ale jak TO wygląda.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:03:34]

mortan_battlehammer [ Legend ]
normalny student o tej porze nie mysloi o takim wykwintnym jedzeniu, tylko zeby cos jeszcze bylo do picia :) mi zostalo ostatnie piwo i ide spac ;P

piokos [ ]
a ja idę zaliczyć 18 dziurek ..... golfowych. Wam to się zawsze musi kojarzyć. *kręci głową*

Father Michael [ Padre ]
piokos -> Ty to masz bujna wyobraznie
Ide sobie zrobic spaghetti.
WolverineX [ Senator ]
a ja zaraz sobie wezme jaja kielbaske czy cos na ruszt.

Father Michael [ Padre ]
WolverineX -> uwazaj bo zaraz Ci to piokos odpowiednio zinterpretuje
WolverineX [ Senator ]
jestem glodny i tyle.

piokos [ ]
WolverineX ==> wracając do DVD, Będziesz w tym samym czasie oglądać jedno a nagrywać drugie? Bo jeśli nie to strata pieniędzy (dla mnie).
Padre ==> poprosu chłopak zgłodniał, natomiast szaszłyk i ziemniaczki to już inna sprawa :P.
Wygrałem turniej, zarobiłem 150.000$ i idę wygrać w następnym. Kocham tę grę!
WolverineX [ Senator ]
jaka gre ??

piokos [ ]
Tiger Woods PGA Tour 2005
hihi, zarobiłem jeszcze 190.000$
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 00:58:41]

WolverineX [ Senator ]
tytul nic mi nie mowi. rozwin swoja wypowiedz, ale prosze nie podawaj mi linkow do recek bo czytac juz nie moge.

piokos [ ]
Najlepszy symulator golfa na PC!
Jest to kolejna edycja, każda kolejna lepsza, pomimo że ze stajni EA (patrz FIFA) :>.
Na Golu jest info o tej serii :)
Mnie giera wciągnęła za uszy, podobnie jak w poprzednich latach.
To już 3 turniej tego wieczora.
WolverineX [ Senator ]
eeee, jakas slaba grafa .

mortan_battlehammer [ Legend ]
ten chyba troche wytrzezwiałem :)
Padre ---> mam nadzieje ze spisz, a nie robisz zarcie :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
world is yours
al pacino
scarface
ernie znalazłeś pracę :)

piokos [ ]
WolverineX ==> grafika jest b. dobra, skompresowany --->
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 01:35:16]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
piokos - siakaś tam... ale ten dźwięk ;P
brakuje mi klepek - jakieś prooopozycje? :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Mazio --- > polecam jakis nowoczesne panele

piokos [ ]
dźwięk też super, zwłaszcza jak piłeczka uderza w kij chorągiewki przy chipowaniu :P
dobranoc
WolverineX [ Senator ]
co wszyscy spia ? ale kicha

mortan_battlehammer [ Legend ]
ja nie spie :P ale juz ide
nara

WolverineX [ Senator ]
ja tez juz lide spac. bo padam.
dobranoc wszystkim
do rana
dobranoc

Flyby [ Outsider ]
...sznurek sie urwal...nikogo nie ma?...nie szkodzi... zaraz uslysze jek skacowanych...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 08:13:37]

Pencil [ Konsul ]
Witam. :-)
matisf [ X ]
dobry :)

SirGoldi [ Gladiator ]
jw.

Szenk [ Master of Blaster ]
jadłem wczoraj w meksykańskiej knajpie coś na "B" - jakieś buritos, bulitos... coś takiego... więcej nic nie pamiętam :)
tylko głowa mnie nap....
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 09:44:47]

SirGoldi [ Gladiator ]
Szenk ---> Właśnie dlatego lepiej chodzić ze słownikiem danego języka do takich knajp...

Szenk [ Master of Blaster ]
gorzej że i napisy w kibelku były po ichniemu, nie wiedziałem zbytnio który przybytek przeznaczony jest dla pań, a który dla panów - bo rysuneczków żadnych nie było :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> na "B"? hmm... Moze Batona z Benzyna? (by Adela :D)

SirGoldi [ Gladiator ]
Szenk ---> Taa... Szenk bo Ci uwierzymy... ;)
Napewno specjalnie wszedłeś do pań... :>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
głooowa :(

matisf [ X ]
piersi :(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 10:20:19]
Peterrek [ 420 ]
gardło :(
Witam :|

SirGoldi [ Gladiator ]
ucho :(

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a mi już dobrze po trzecim piwie

mortan_battlehammer [ Legend ]
hmm nawet sie dobrze czuje i kolega sie znalazl :) okazalo sie ze zaliczył noc w hotelu...teraz musi zapłacic 230 zł :]

SirGoldi [ Gladiator ]
mortan_battlehammer ---> LOL.

mortan_battlehammer [ Legend ]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Witam misiaczki :P
mortan -> 230??? To gdzie on spał? To mniej-więcej dwójka w ibisie [***]

mortan_battlehammer [ Legend ]
izba wytrzezwien

WolverineX [ Senator ]
widzonko :)
spoxik ze tam harcorowo pozno ale mialem spiecia na glowie massskra roboty i zapitalania po shopach jak wielblad po pustyni i dotego post office zaliczylem.
ale luzikkk juz jestem :)

Flyby [ Outsider ]
...i "poranek" przebiegl tak jak sobie wyobrazilem...dolaczam do tych z bolem gardla...:-)

WolverineX [ Senator ]
mnie tez rano gardelko bolalo,ale na szczescie przestalo. bo gdyby nie to mial bym milczenie owiec :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Miałem zajebisty wieczór, noc i poranek :)
Używki mieliśmy burżujskie - wino i sery :P

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Tak trzymac.

WolverineX [ Senator ]
+1

Flyby [ Outsider ]
a.i.n.--->...czy burzujski kac jest lzejszy od normalnego ?
WolverineX [ Senator ]
...ale za to poserach niezle walic musi :)
WolverineX [ Senator ]
no co wszyscy poszli spac ??

Flyby [ Outsider ]
...pozamykali sie w "wygodkach"...

WolverineX [ Senator ]
zwirek i koweta to lepsze niz kobieta :)

Flyby [ Outsider ]
Wolve...oni sie "czaja"...
WolverineX [ Senator ]
hmmm...ciekawe na co badz kogo ?

Flyby [ Outsider ]
...na piersi...jak zwykle

WolverineX [ Senator ]
no pewnie

WolverineX [ Senator ]
acha nowa czesc
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2823099&N=1