GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Evil Islands - Dwa problemy

30.09.2004
20:18
[1]

Mirim [ Junior ]

Evil Islands - Dwa problemy

Witam, mam dwa problemy z grą Evil Islands.

Mianowicie:
1) Chciałbym grać dłużej niż można to robić w "Singlu", więc chciałbym przejść do "Multi". Jednak nie chcę żegnać się ze statystykami mojej postaci z "Singla". Czy da się w jakichś sposób "Przeżucić" postać, bądź jej statystyki (Przedmioty nie grają roli, mogą być, lub nie) do "Multiplayera"?

2) Z czego się orientuję, to w "Multi" nie można przyspieszać rozgrywki. Mój problem polega na tym, że prawie ciągle (Praktycznie bez przerwy) gram na drugim stopniu prędkości, i do takiego jest przyzwyczajony. Podobno jest do tej gry wiele modów, zmieniają one conieco w grze "Multiplayerowej". Na stronie oficjalnej jest jedynie mod, regulujący nieco poziom rozgrywki. czy istnieje jakikolwiek sposób, by móc przyspieszać rozgrywkę w "Multi?

30.09.2004
20:45
[2]

Mirim [ Junior ]

Up

30.09.2004
20:47
[3]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Z tego co mi wiadamo to nie mozna przyspieszyc rozgrywki w multi

05.10.2004
12:29
[4]

muhabor [ Konsul ]

a gdzie można w to pograć po sieci?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.