Mirim [ Junior ]
Evil Islands - Dwa problemy
Witam, mam dwa problemy z grą Evil Islands.
Mianowicie:
1) Chciałbym grać dłużej niż można to robić w "Singlu", więc chciałbym przejść do "Multi". Jednak nie chcę żegnać się ze statystykami mojej postaci z "Singla". Czy da się w jakichś sposób "Przeżucić" postać, bądź jej statystyki (Przedmioty nie grają roli, mogą być, lub nie) do "Multiplayera"?
2) Z czego się orientuję, to w "Multi" nie można przyspieszać rozgrywki. Mój problem polega na tym, że prawie ciągle (Praktycznie bez przerwy) gram na drugim stopniu prędkości, i do takiego jest przyzwyczajony. Podobno jest do tej gry wiele modów, zmieniają one conieco w grze "Multiplayerowej". Na stronie oficjalnej jest jedynie mod, regulujący nieco poziom rozgrywki. czy istnieje jakikolwiek sposób, by móc przyspieszać rozgrywkę w "Multi?
Mirim [ Junior ]
Up
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Z tego co mi wiadamo to nie mozna przyspieszyc rozgrywki w multi
muhabor [ Konsul ]
a gdzie można w to pograć po sieci?