GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyskakujące okienko w Internet Explorer.

30.09.2004
20:06
smile
[1]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Wyskakujące okienko w Internet Explorer.

Witam.
Korzystam z Avant Browsera i od wczoraj przy włączeniu kompa wyskakuje mi otwierająca się strona w IE.
Można ją wyłączyć ale wtedy się tnie komp i trzeba zrobić reseta, ale jeżeli się jej nie wyłączy to jest ok.

Robiłem skana ale nic nie wykrył.
Ta stronka co się owtiera ( ale się otworzyć nie może ) to:
https://rev0lt.net/index.html

Co mam z tym fantem zrobić ?

btw. załączam screena --->

30.09.2004
20:12
[2]

Sofiksos [ Pretorianin ]

format dobry na wszystko! jezeli inne sposoby nie pomoga :)

30.09.2004
20:19
[3]

Mnieteq [ SimRacer ]

To zrób skana jeszcze raz, a potem jeszcze raz (innym softem). Jak nie pomoże zobacz, może siedzi jakieś gówienko w msconfigu

30.09.2004
20:25
[4]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

wlasnie jestem w trakcie walki z podobnym scierwem.

uzylem firewalla zeby zablokowac wogole IE, bo mi non stop wywalalo takie okno jak przy instalkach, cos w stylu "czy chcesz zainstalowac oprogramowanie firmy xxxyyy, z certyfikatem bla bla bla" TAK - NIE - WIECEJ INF.
klikasz "nie" to wywala "you must click YES to access this page content"... i tak kilka razy pod rzad.

uzywalem juz :

spybot
ad-aware (ad-watch tez)
avast!
kaspersky
mks
CWShredder

..i nic :› to samo. dopiero zablokowanie tak jak wspomnialem wyzej pomoglo. chociaz ten firewall (Kerio 30dni trial) ma wiele innych funkcji ktore np utrudniaja troche prace. np sciagniecie pliku to nie klikniecie w niego, tylko cza prawym i zapisz jako...ale ja jeszcze pogrzebe w nim troche i to naprawie, mam ndzieje :›

pozdr.

30.09.2004
20:26
smile
[5]

mortan_battlehammer [ Legend ]

mozilla, opera, maxthon ....

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:25:00]

30.09.2004
20:46
smile
[6]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


opera!Ja przeszedłem na opere i mam spokój.

01.10.2004
09:58
[7]

Sharky [ Generaďż˝ ]

*...:::JaRo:::...* --> przeskanuj sobie winy Spybotem, Ad-aware i HijackThis (tu trzeba uwazac zeby nie wyciac za duzo)... Najlepiej wszystkimi, pewnie ten syf wladowal Ci sie do rejestru. U mnie pomoglo.

mortan_battlehammer --> Maxthon niestety tez jest oparty na silniku IE, tak samo jak Avant, wiec nic tu nie pomoze. Wiec zostaje Opera i klony netszkapy typu Mozilla.

01.10.2004
11:36
[8]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

chcialem zwrocic honor kaspersky lab.
po upie baz danych virusow, to calkiem odmieniony program. wie o co chodzi to mi sie podoba.
wylapal odrazu smieci na ktore avast! byl najwidoczniej slepy.
a baza w avascie byla upowana automatycznie, co jakis czas pokazywalo sie okienko ze zostala z'upowana. i nic...
jeszcze raz zwracam honor. juz nigdy nie bede smial watpic w zdolnosci ludzi z kaspersky lab.

pozdr.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.