GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bush kontra Kerry - DZISIAJ KONFORNTACJA NA ŻYWO!!!

30.09.2004
19:39
[1]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

Bush kontra Kerry - DZISIAJ KONFORNTACJA NA ŻYWO!!!

UWAGA :) tak jak w temacie!

W USA bedzie leciec konfrontacja Busha i Kerrego na żywo, wie ktoś czy w jakiejś polskiej TV to będzie? (najlepiej z tlumaczeniem)

30.09.2004
19:43
[2]

Zombiek [ Pretorianin ]

tez chetnie bym to obejrzal. Wiem ze CNN ma nadawac na zywo. Wie ktos moze o ktorej dokladnie?
Bede musial sobie nagrac.

A co do polskich stacji, to pewnie nie bedzie transmisji. Jak zwykle.

30.09.2004
19:43
[3]

Vader [ Senator ]

Kulisy:

- Drogi George, czy aby pamietasz o tym, ze masz powiedziec do mnie 'Ty podly jankesie' gdy wspomne o sprawie...
- Alez oczywiscie przyjacielu, mam nadzieje ze i Ty zaznajomiles sie z naszym scenariuszem. Musimy dobrze wypasc
-----

Słowem: Szopka ku uciesze masy ludzkiej :-)

30.09.2004
19:43
[4]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Nie sadzę.
A szkoda...

30.09.2004
19:54
[5]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

Vader

ta "szopka" to miliardy dolarow dla jednego albo dla drugiego

30.09.2004
20:28
smile
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Bush wygra

30.09.2004
20:30
smile
[7]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Jeśli Bush nie wygra przestanę wierzyć w amerykańską wolność oraz demokrację i przyłączę się do zwolenników teorii, że Amerykanie to leniwi idioci nie robiący nic innego poza oglądaniem talk show i jedzeniem pączków...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:29:51]

30.09.2004
20:31
smile
[8]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Miliardy dolarow? To to nie chodzi tylko o wladze nad swiatem?

Bush! Bush! Bush! :)

30.09.2004
20:33
[9]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Wystarczy zeby Bush sie nieskompromitowal

30.09.2004
20:36
[10]

cycu2003 [ Senator ]

czym tu sie podniecac ?
Dwoma ćfokami

30.09.2004
20:37
smile
[11]

r.ADM [ Pretorianin ]


Bush moze jest i ćwokiem, ale nie jest przynajmniej demokrata ;P

30.09.2004
20:38
smile
[12]

mortan_battlehammer [ Legend ]

cycu ---> jeden z tych cwokow przez 5 lat bedzie decydowal o najsilniejszym panstwie na kuli ziemskiej :)

30.09.2004
20:41
smile
[13]

cycu2003 [ Senator ]

dla mnie niedawno amerykanie byli odwaznymi ludzmi,teraz zauwazylem ze zaczeli sie chełpić swoja wielkoscia i sa bardzo zarozumiali

30.09.2004
20:43
smile
[14]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Spoko Cyc.
Ja też wolę Rusków.
Ale tam nie ma tej całej przedwyborczej ekscytacji :(

30.09.2004
20:46
smile
[15]

mortan_battlehammer [ Legend ]

PAszczak ---> racja oni zawsze sa tam niesamowicie zgodni i zawsze jest jeden kandydat :)

30.09.2004
20:52
[16]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Tylko czasami, przez nieuwage ma [ten kandydat] 101% glosow ;)

30.09.2004
23:26
[17]

kiowas [ Legend ]

Szkoda, ze Bush jako polinteligent ma z gory fory od publiki i jesli tylko sie czyms nie skompromituje to wygrana bedzie jego.

Choc za Kerrym tez nie przepadam to i tak kazdy bylby lepszy od glupola z Teksasu.

A debate chetnie bym obejrzal, ale niestety kablem nie dysponuje.

30.09.2004
23:27
smile
[18]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

KONFORNTACJA -- cio to?

30.09.2004
23:31
[19]

adamsko [ Chor��y ]

i tak wygra Bush, po co ta szopka.

30.09.2004
23:31
smile
[20]

kiowas [ Legend ]

Mazio ---> to samo co dysertacja tylko w innej kolejnosci

30.09.2004
23:32
[21]

Kruk [ In Flames ]

Może BBC pokaże tą "battle for domination"?

30.09.2004
23:41
[22]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Ja tylko w kwestii formalnej...

TVN 24 godzina 3.00

01.10.2004
01:01
[23]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

szkoda ze nie mam TVN 24 bo bym sobie tez ogladnal... moze byc ciekawie... mogli by Arnolda wybrac... tzn nie moga bo nie jest rodowitym amerykaninem... ale moze kiedys zmienia konstytucje i Arnie zostanie prezydentem :D a w polsce to skibe proponuje :D o o o albo wiem :)Leppera bedzie smiesznie :) tylko ze najpierw trzeba sie bedzie wyprowadzic z tego kraju :/ ale z zewnatrz to moze smiesznie wygladac...

01.10.2004
01:15
smile
[24]

Ward [ Generaďż˝ ]

mortan_battlehammer - przez jakie 5 lat?
myślisz że zmienili tam konstytucję wczoraj :->
ale na szopkę (jak nazywacie) nie mogę czekać bo jutro muszę wstać- ale rano popatrzę w necie powinny być pierwsze komentarze

01.10.2004
01:34
smile
[25]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Może sobie trochę obejrzę, ale pewnie usnę po pierszej owacji dla Busha, ew. po pierwszym jego przejęzyczenu się. Czyli bardzo szybko ;P

01.10.2004
13:27
smile
[26]

r.ADM [ Pretorianin ]

Obejrzalem ta debate i w sumie mam mieszane uczucia. Z jednej strony, obaj gadali prawie dokladnie to samo co przez ostatnie tyogdnie, ale mimo wszystko ogladalo sie to z zaciekawieniem.

Kwestie obu kandydatow wobec Iraku sa praktycznie identyczne; w sprawie homeland security ich zdanie niby sie rozni, ale to raczej gra przedwyborcza Kerry'ego niz faktycznie odmienne zdanie. Kerry cos wspominal o zabezpieczeniu pozostalosci po radzieckich atomowkach, ze niby to jest najwieksze zagrozenie dla stanow w tej chwili.
Obaj roznia sie znacznie stosunkiem wobec Korei Pn. Bush chce kontynuowac rozmowy wielostronne (co uwazam za logiczne), z kolei Kerry chce powortu do rozmow dwustronnych.


tak na koniec. niby wiadomo, ze to szopka amerykanska, zdania po tej debacie, tez raczej ludzie nie zmienia, ale oglada sie to w miare przyjemnie.

01.10.2004
13:43
[27]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

jka ktos sie dobrze przyjrzy na busza to zobaczy w nim szympansa!

01.10.2004
14:33
[28]

kiowas [ Legend ]

Wedlug najswiezszych sondazy wygral Kerry - i o to chodzilo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.