
marczol [ Konsul ]
Forum CM: Der Untergang
czy ktos widział już Der Untergang??? A może ktos go zassał z sieci i ma do neigo napisy??? Bo patrzyłem po necie i jakoś napisów znaleźć nie mogłem... a z chęcia film bym obejrzał ponoć ŚWIETNY!!!
gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
a czy to wogóle będzie grane w kinach w polsce? bo na stronie multikina nie ma tego w zapowiedziach. czyżby temat tabu?
Marder [ Konsul ]
Też bym z chęcią go obejrzał. W kinach to będzie jak Amerykanie dadzą mu chodź jednego oskara, a jak odpadnie w przedbiegach to tylko jakaś edycja DVD lub VHS pozostanie, ale i to nie wiadomo.

sturmovik [ Legionista ]
ja juz pobralem ten film z sieci na trzech SVCD. Jednak mam problem z pozyskaniem napisow.
marczol [ Konsul ]
też miałem zamiar pobrać, ale nie ma polskich napisów!!! jak ktoś namierzy polskie napisy niech da znać, wtedy se ściągnę film
Giftzwerg [ Konsul ]
na razie w sieci jako Der Untergang chodzą jeno pornole... może nie sprawdziłem wszystkiego, ale jak dotąd nie znalazłem właściwego filmu. Przypouszczam ze trzeba poczekać. A tak w ogóle to raczej obejrzałbym w kinie, ale nie wiem kiedy będzie u nasy grany. Bo że się prędzej czy później pojawi, w to nie wątpię.