GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Der Untergang

30.09.2004
19:11
smile
[1]

marczol [ Konsul ]

Forum CM: Der Untergang

czy ktos widział już Der Untergang??? A może ktos go zassał z sieci i ma do neigo napisy??? Bo patrzyłem po necie i jakoś napisów znaleźć nie mogłem... a z chęcia film bym obejrzał ponoć ŚWIETNY!!!

30.09.2004
19:29
[2]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

a czy to wogóle będzie grane w kinach w polsce? bo na stronie multikina nie ma tego w zapowiedziach. czyżby temat tabu?

03.10.2004
19:35
[3]

Marder [ Konsul ]

Też bym z chęcią go obejrzał. W kinach to będzie jak Amerykanie dadzą mu chodź jednego oskara, a jak odpadnie w przedbiegach to tylko jakaś edycja DVD lub VHS pozostanie, ale i to nie wiadomo.

07.10.2004
14:13
smile
[4]

sturmovik [ Legionista ]

ja juz pobralem ten film z sieci na trzech SVCD. Jednak mam problem z pozyskaniem napisow.

07.10.2004
14:54
[5]

marczol [ Konsul ]

też miałem zamiar pobrać, ale nie ma polskich napisów!!! jak ktoś namierzy polskie napisy niech da znać, wtedy se ściągnę film

07.10.2004
15:26
[6]

Giftzwerg [ Konsul ]


na razie w sieci jako Der Untergang chodzą jeno pornole... może nie sprawdziłem wszystkiego, ale jak dotąd nie znalazłem właściwego filmu. Przypouszczam ze trzeba poczekać. A tak w ogóle to raczej obejrzałbym w kinie, ale nie wiem kiedy będzie u nasy grany. Bo że się prędzej czy później pojawi, w to nie wątpię.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.