GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No i poplynela Wisla :(((

30.09.2004
19:04
smile
[1]

tomirek [ ]

No i poplynela Wisla :(((

Szkoda Wiselki ....
Teoretycznie Wisla byla silniejsza druzyna od gruzinskiego Dynama ale chyba niedocenienie przeciwnika i zbytni luz wislakow zrobil swoje...
Wisla przegrala i pozegnala sie z kaska i faza grupowa ...

30.09.2004
19:05
[2]

White Star [ Soldier ]

brakowalo ogrania z silnymi druzynami...

30.09.2004
19:06
smile
[3]

zbuju [ Generaďż˝ ]

Tak, za to Dynamo Tbilisi mialo to ogranie :D

30.09.2004
19:06
smile
[4]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Wielka szkoda, bo pewnie w kolejnych meczach zagraliby lepiej. Dzisiaj to, co widziałem, było raczej żenujące. Nie udało się, skład się pewnie posypie.. Smutno troszkę..

30.09.2004
19:06
smile
[5]

volvo95 [ Legend ]

Szkoda , szkoda ....

30.09.2004
19:07
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

White Star-->to zadne wytłumaczenie, bo Gruzinom brakowało go o wiele bardziej... a poza tym od kiedy to są silną drużyną, dwa tygodnie temu wszyscy sie spodziewali, że będzie łątwo i przyjemnie.

30.09.2004
19:08
[7]

White Star [ Soldier ]

no tak ale jakby baszczu niedostal czerwonej to kto wie...

30.09.2004
19:08
[8]

volvo95 [ Legend ]

zbuju --> Daj se siana ... Rozumiem że jesteś podekscytowany faktem że umiesz pisać posty , ale jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia to nic nie pisz ...

30.09.2004
19:08
[9]

tomirek [ ]

Wisla byla w dzisiejszym meczu cieniem dla Gruzinow. A jak sie obudzili to juz bylo za pozno....

Nalezy pogratulowac Gruzinom doskonalego przygotowania fizycznego (biegali 3x wiecej niz Wislaki), taktyki i umiejetnosci, ktore wydawaly sie znacznie wieksze niz mistrza Polski.

30.09.2004
19:09
[10]

felomon [ KaeM apel ]

transfery z początku ubiegłego sezonu dają po sobie znaki teraz, mam na mysli sprzedaż Kuźby, kłotnia z Uche, wypożyczenie Kosowskiego, to wszytsko razem się kumuluje dajac takie, a nie inne efekty
Teraz pozostaje trzymać kciuki za Legie

Do boju do boju do boju HEJ LEGIA!!

30.09.2004
19:09
[11]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

no i dobrze sie stalo. slabi powinni odpadac (Wisla byla slabiutka), lepsi przechodzic dalej. Na tym polega sport.

30.09.2004
19:10
[12]

M'q [ Schattenjager ]


Tomirek, tylko teoretycznie, tak jak napisałeś :)

Taką gra szału nie zrobili. Trudno.

30.09.2004
19:10
[13]

tomirek [ ]

teraz trzeba trzymac kciuki za Amice (wlasnie na TVN7 transmisja jest) i Legie.
Musza bronic honoru polskiej pilki

30.09.2004
19:10
[14]

volvo95 [ Legend ]

Trudno - Wisła miała pecha i przegrała mecz ... Ta drużyna to nie byli jacyś frajerzy - co było widać , więc nie można śmiać sie z piłkarzy Wisły i wyzywać od amatorów ...

30.09.2004
19:11
smile
[15]

White Star [ Soldier ]

to idz i zagraj lepiej mistrzu pilki noznej...

30.09.2004
19:11
smile
[16]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Ja bym na waszym miejscu uwazal piszac, zeDynamo to slaby zespol, jeszcze nie jednego rywala odprawia z kwietkiem....

30.09.2004
19:11
[17]

dziku86 [ The Cure ]

ogolnie mowiac to polska pilka to wielka szmata

30.09.2004
19:11
[18]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

tomirek słusznie zauważył, że Gruzini przeciwstawili wiślakom to, czego nie potrafi zaden zespol w polskiej lidze, a przynajmniej nie potrafi na dłuższą metę, bo kilkunastominutow zrywy miała i pogoń i zagłebie. Po prostu biegaja, nie odstepują przeciwnika na krok, walczą na całym boisku.

30.09.2004
19:11
[19]

zbuju [ Generaďż˝ ]

volvo95 - Twoja wypowiedz wniosla calkiem swiezy powiew do tego watku :D

30.09.2004
19:12
[20]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

felomon --> Te zdarzenia to raczej wpływały na poprzednie eliminacje, a nie na te.
Skoro Wiśle się powinęła noga, to szczerze wątpię, żeby Legii się udał awans. Jeśli już jakaś polska drużyna miałaby przejśc dalej, to już prędzej Amica.

30.09.2004
19:12
smile
[21]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

Po raz pierwszy od dawno zgadzam się z komenatorem - Wiśle szkodzi gra w polskiej lidze :(((( Mówiłem to już po 1 meczu :( Coś czuję, że Kasperczaka jutro w klubie nie będzie wraz z niektórymi graczami , a Cupiał się nieźle wkur.....

30.09.2004
19:13
[22]

eJay [ Gladiator ]


Wisła to straszni minimalisci. Mysleli ze Gruzini cofna sie i beda grac na kontre a tu kupa:) Szymkowiak od poczatku nadawal sie do zmiany. Czerwona kartka dla Bazszczynskiego byla konsekwencja fatalnej gry w obronie. Na pochwale zasluguje tylko Majdan i Frankowski.

30.09.2004
19:14
[23]

White Star [ Soldier ]

szalony>>> mam nadzieje ze sie tak niestanie...niec porozmawiaja spokojnie a nie wszystko na goroace nerwy...

30.09.2004
19:14
smile
[24]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Szkoda, szkoda i to brardzo :(

30.09.2004
19:14
[25]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

Zlekceważeniem przeciwnika Wisła nie ma prawa się tłumaczyć - mogła po pierwszym meczu, dzisiaj wiedzieli już z kim grają. Po prostu byli gorsi... Szkoda, bo Krakowianie to jedyna drużyna, dla jakiej widziałem szansę w fazie grupowej PUEFA.

30.09.2004
19:14
smile
[26]

megaabol [ Generaďż˝ ]

SZOK :(:(:(:((: jestem rozczarowany :(:(:(:(:(:(:(

30.09.2004
19:16
[27]

Garbizaur [ CLS ]

Można się było tego spodziewać. :(

30.09.2004
19:16
[28]

tomirek [ ]

Gruzini podeszli POWAZNIE do tego spotkania. Tak naprawde Wisla przegrala ten mecz w Krakowie... Po prostu wydawalo im sie, ze maja patent na ogrywanie zespolow z Gruzji...

A co do wypowiedzi komentatora, to ta o tym, ze gra w lidze tylko szkodzi Wisle to chyba byla jedyna sensowna wypowiedz tego goscia... Komentatorow to TVN nie ma :)

30.09.2004
19:16
smile
[29]

SirGoldi [ Gladiator ]

Z jednej strony jestem zmartwiony gdyż nie będzie dodatkowego miejsca do Ligi Mistrzów... :(
A z drugiej zaś strony my - Legioniści - nie lubimy Wisełki więc się cieszymy... :)

PS. Proszę mnie nie bić za ostatnie zdanie... :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 19:16:17]

30.09.2004
19:17
[30]

volvo95 [ Legend ]

Amica strzeliła bramke do szatni ...

30.09.2004
19:18
smile
[31]

tomirek [ ]

UWAGA!!! MILA INFORMACJA!!!!!!!

Amica strzelila gola do szatni i prowadzi z Ventspilsem 1:0

30.09.2004
19:21
smile
[32]

volvo95 [ Legend ]

Jakoś jak Wisła zagra dobry mecz to nikt sie nie odzywa , ale jak im pójdzie słabiej to już masa debili wpisuje sie do wątku o Wiśle ...

30.09.2004
19:22
smile
[33]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ja wiem, że powinienem teraz płakać nad losem polskiej piłki i wspólczuć Krakusom.

Ale ja nie mogę ! Mnie się po prostu chce śmiać.
TO czarny humor, ale nie jest to przeszkodą do tego, by pokładać się ze śmiechu.

30.09.2004
19:24
[34]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

volvo-->to narzekaj na to w wątku o wiśle :d A poza tym to jak wisła wygrywa to jest nudno i nie ma o czym pisac, a porazka szczególnie z takim przeciwnikiem jest sporym zaskoczeniem i wiele osób chce sie wypowiedziec. A ze niektórzy maja inteligencje na poziomie pierowtniaka to trudnom przeciez i tak 95% ludzkosci to debile.

30.09.2004
19:24
[35]

Mastyl [ Legend ]

No to sie zacznie jechanie po Kasperze.

Imho zeszloroczna porazka z Valerenga byla wiekszym wstydem niz to dzis. Chociaz z drugiej strony skald Wisla ma obecnie nieporownywalnie lepszy niz wtedy.

Szkoda , wciaz nie bedzie drugiego zespolu w LM :(

30.09.2004
19:25
smile
[36]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jedyna nadzieja w Amice, bo Legia nie da rady Austrii...

30.09.2004
19:27
smile
[37]

Dagger [ Legend ]

brzydki potworek ma rację - Wisła przegrała z zespołem lepszym - Dynamo całkowicie zasłużyło na awans i pewnie jeszcze postraszy w fazie grupowej.

BTW dawno nie widziałem (no może za czasów Hugesa w Wiśle) żeby za bramkarza fart bronił -mówie oczywiście o bramkarzu Gruzinów.

30.09.2004
19:29
[38]

Dagger [ Legend ]

==>Mastyl
Zgadza się - chociaż niektórzy pewnie postawią Dynamo obok Valerengi ale tak naprawdę było drużyną o 2 klasy lepszą od Norwegów.

==>Piotrasq
A ja nie przepadam za Legią ale wierze że dalej mają szansę na awans.

30.09.2004
19:31
[39]

Sofiksos [ Pretorianin ]

Piotrasq---> wierze ze Legia da z siebie wszystko i stawi opór austriakom

30.09.2004
19:35
[40]

Mastyl [ Legend ]


Jak zwykle nosa wielkiej Legii i Wisle utrze Amica i przjedzie jako jedyna :P

Ale wypluwam, mam nadzieje ze Legii sie tez uda.

A w ogole to niezla fucha przejsc teraz dalej, bo udzial w grupwoej fazie UEFA oznacza jesli sie nei myle 6 meczow z 3 niezlymi zespolami z Europy. A to nie byle jaki trening. System grupowy w UEFA podoba mi sie znacznie bardziej niz dotychczasowy - pucharowy...

30.09.2004
19:35
[41]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

White Star---->przestan juz w koncu pieprzyc ze ktos tam z forumowiczow mialby lepiej zagrac...co to za pieprzenie w ogole...myslisz czasem tluku?? kurde wisla to zawodowcy a od takich sie wymaga dobrej gry...za to biora hajs i to nie maly...to co ty czasem wypisujesz to zadna argumentacja...to wywalanie z siebie frustracji...ja tez jestem zly ze Wisla nie weszla dalej...ale co mam zrobic??sami sobie na to zasluzyli...zagrali slabo...trudno

30.09.2004
19:36
[42]

Garbizaur [ CLS ]

Piotrasq ---> obyś nie miał racji. :)

Mastyl ---> chyba mimo wszystko dzisiaj Wisła dała bardziej dupy niż wtedy z Valerengą.


A Kacperczak wyleci. Pytanie tylko czy teraz, czy w czasie przerwy zimowej, czy po sezonie.

30.09.2004
19:40
[43]

Dagger [ Legend ]

==>Mastyl
System grupowy jest dobry ale tylko z punktu widzenia polskich druzyn.

Jako kibic wolę jednak prowokujący niespodzianki czysty system pucharowy.

30.09.2004
19:41
[44]

White Star [ Soldier ]

ILEK>>> po to mam klawiature zeby pisac... a zrozum mnie ze jestem kibicem Wisły i jakos sie musialem wyładować...

30.09.2004
19:42
[45]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dagger :::> Mimo wszystko jest to jakieś urozmaicenie, choć na ten przykład w LM przesadzili grubo, więc cieszyłem się jak dziecko, gdy zniesli drugą rundę grupową :o)

30.09.2004
19:43
smile
[46]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Smieszne sa niektore wasze komentarze.
Wisla jest obecnie slabszym zespolem niz mistrz Gruzji i na boisku bylo to wyraznie widac.
To nie ten sam zespol, ktory kilka lat temu ogrywal Inter czy Schalke.
Wisle brakuje skrzydel, pilkarskiego polotu i gry z fantazja.
Poza jednym Zurawskim graja tam sami rzemieslnicy, o bardzo przecietnych umiejetnosciach.
Do tego sa to pilkarze, dla ktorych gra w PUEFA nie jest zadnym wyzwaniem, tylko dodatkowym obciazeniem, stad nie wystepuje u nich wola walki, glod zwyciestw, tak potrzebny do osiagania sukcesow.
Wysokie zwyciestwa w lidze niestety zacieraja zly obraz tego zespolu, tworzac iluzoryczne poczucie o jego wielkosci.
Polska liga jest zalosna, podobnie jak polska reprezentacja, czas najwyzszy, zebyscie to zrozumieli.

Legia i Amica awansuja do fazy grupowej

30.09.2004
19:43
smile
[47]

karollus [ parek v rohliku ]

to idz i zagraj lepiej mistrzu pilki noznej...

White Star --> pieprzysz jak potłuczony..to dlaczego ty nie grałeś ? Może byśmy wygrali !!
mistrzu...

30.09.2004
19:46
[48]

White Star [ Soldier ]

karollus>>> ja napewno bym lepiej nie zagrał...a sam pieprzysz głupoty...

30.09.2004
19:53
[49]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

Dzisiejsza porażka rodzi jeszcze dwa pytania czy Dynamo jest tak silne czy polska liga tak słaba?

I ponadto czy Kasperczak powinnien odejść? Ja osobiście jestem rzadko za zmianą trenera (bronię nawet Janasa choć wielu chciało już go zwolnić po I meczu - z putsego i Samolon nie naleje :P), ale w tym przypadku uważam, że potrzebna jest zmiana trenera. Skończyła się pewna era. Potrzebny jest wstrząs, przy tym to ostatni gwizdek na odmłodzenie kadry i sprzedaż jakby nie patrzeć wiekowych już zawodników (Żurawski, Szymkowiak) za rozsądną cenę.

30.09.2004
19:56
smile
[50]

White Star [ Soldier ]

karollus>>> po to ***** zebys ty pisał te swoje jeszcze bardziej bezwartościowe...

30.09.2004
19:59
smile
[51]

techi [ Legend ]

Kto by się tam Wisłą przejmował :P
Teraz czekamy na zdobycie Mistrostwa Polski przez Pogoń Szczecin :P

30.09.2004
20:00
smile
[52]

karollus [ parek v rohliku ]

No i weź tu gadaj z takim młotkiem :/

30.09.2004
20:00
smile
[53]

zygi4 [ Centurion ]

Wisła jest do kitu i zawsze była.

30.09.2004
20:01
smile
[54]

Dagger [ Legend ]

==>techi
Prognozowana długość życia wzrasta - masz szanse ;>>

30.09.2004
20:03
[55]

White Star [ Soldier ]

sam jestes młotek kretynie...

30.09.2004
20:09
[56]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Wiem,ze "sila" Wisly byla budowana przez kilka lat ale czas chyba przegonic duza czesc tego towarzystwa. Niektorzy poczuli sie juz jak gwiazdy ktore moga pojechac chloptasiow z Gruzji bez zbednego wysilku. A Dynamo zagralo tak jak kiedys Wisla ogrywala innych,ambicja i walka.
A teksty w stylu nic sie nie stalo,mozna sobie w kieszen wsadzic,bo stalo sie i to bardzo duzo...

30.09.2004
20:09
smile
[57]

karollus [ parek v rohliku ]

Idź już spać. Za bardzo się podnieciłeś :)

30.09.2004
20:09
[58]

FAJEK [ CD Projekt ]

zygi4 --> ile twoja druzyna dostala od Wisły? 5, 6, 7 bramek?

co nie zmienia faktu, ze czas zaczac tworzyc nowy zespol - z nowym trenerem, bez Szymkowiaka, Zurawskiego i kilku innych.

30.09.2004
20:10
[59]

TheAnswer [ Quetzal ]


No dokładnie Wisła odpłyneła:D:D:D

30.09.2004
20:12
[60]

White Star [ Soldier ]

karollus>> moze i tak....

30.09.2004
20:12
smile
[61]

volvo95 [ Legend ]

Zarząd podał się do dymisji!!!
- Po meczu w Tbilisi zarząd Wisły Kraków S.S.A podał się do dymisji - poinformował nas telefonicznie prezes "Białej Gwiazdy" Tadeusz Czerwiński. Dymisję z zajmowanych stanowisk złożyli prezes Czerwiński oraz dwaj wiceprezesi Bogdan Basałaj i Zdzisław Kapka.

30.09.2004
20:15
[62]

volvo95 [ Legend ]

Pełne info :

Zarząd podał się do dymisji!!!
(aktual: 20:09) - Po meczu w Tbilisi zarząd Wisły Kraków S.S.A podał się do dymisji - poinformował nas telefonicznie prezes "Białej Gwiazdy" Tadeusz Czerwiński. Dymisję z zajmowanych stanowisk złożyli prezes Czerwiński oraz dwaj wiceprezesi Bogdan Basałaj i Zdzisław Kapka.

Aby decyzja zarządu nabrały mocy, musi zostać zaakceptowana przez radę nadzorczą spółki.

- Jakie mogą być nastroje w drużynie - wszyscy bardzo przeżyli tą porażkę - powiedział Czerwiński w drodze ze stadionu na lotnisko. - Trener Kasperczak jest załamany!.

Wiślacy na lotnisko pojechali bezpośrednio ze stadionu. Na podkrakowskich Balicach spodziewani są około pierwszej w nocy.

30.09.2004
20:19
smile
[63]

karollus [ parek v rohliku ]

White Star --> serio ?

30.09.2004
20:19
smile
[64]

FAJEK [ CD Projekt ]

do dymisji... no pewnie, najłatwiej.
do roboty sie brać a nie kulić ogon!

30.09.2004
20:20
smile
[65]

volvo95 [ Legend ]

No fajnie że Amica przeszła ...

30.09.2004
20:23
smile
[66]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

FAJEK---> spokojnie, oni podali sie do dymisji, zarzad ich znow rozgrzeszy i wszystko rozejdzie sie po kosciach. Reka reke myje.

30.09.2004
20:25
smile
[67]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

szkoda, nie jestem zagorzałym fanem Wisły Kraków ale w tym meczu bardzo liczyłem na zwycięstwo polskiego zespołu :(

30.09.2004
20:29
[68]

tomirek [ ]

Szalony_Pelikan ----->>> I kto na miejsce Kasperczaka? W Polsce jest deficyt dobrych trenerow... Ktos z zagranicy? Ciezka sprawa...
Najbardziej prawdopodobne jest, ze Kasperczak przynajmniej do wiosny uchowa stolek

30.09.2004
20:32
[69]

volvo95 [ Legend ]

Mam nadzieje że Kasperczak zostanie ... Udowodnił już że na piłce sie zna ...

30.09.2004
20:35
smile
[70]

olivier [ unterfeldwebel ]

Ta drużyna pod żadnym pozorem nie powinna grać w Lidze Mistrzów ani za rok ani za dwa, ja rozumiem przegrać z silnym zespołem ale coś takiego?! To wstyd i hańba. A co by było gdyby to była liga mistrzów, piłkarzykom grać się nie chciało, a jak sie grać nie chcę to w LM z jakimś Szachatarem Donieck byłoby 0:8...zgroza.

30.09.2004
20:36
[71]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

tomirek

Polskich w ogóle nie brałem pod uwagę :) Myślę, że należałoby sięgnąć po któregoś z trenerów naszych południowych sąsiadów :)

30.09.2004
20:37
smile
[72]

cycu2003 [ Senator ]

<----podsumaowanie wystepu wisly

30.09.2004
20:39
[73]

Dagger [ Legend ]

Zgadzam sie z Pelikanem - tutaj potrzeba wstrząsu bo juz od paru lat piłkarze w Wiśle mają za wygodnie.


30.09.2004
21:28
smile
[74]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

przykro mi Panowie "poplynela Wiselka a teraz legla Warszawa jedynie Wronki nie odleciały"

30.09.2004
21:29
smile
[75]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Legia niestety tez polegla :(

30.09.2004
21:32
[76]

Kruk [ In Flames ]

Kto by pomyślał, że Amica Wronki jako jedyny polski klub będzie nas reprezentował w 2 rundzie pucharu UEFA. O zgrozo.

30.09.2004
21:33
smile
[77]

Loczek [ Senator ]

Wisła skisła :)

30.09.2004
21:34
[78]

eJay [ Gladiator ]


Po tym meczu Kubicki przestanie byc trenerem Legii. Zarzad Wisły Krakow podal sie juz do dymisji. Nic tylko pogratulowac Amice choc nie wroze jej sukcesu...

30.09.2004
21:35
[79]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jeszcze raz okazało się, że polska piłka to dno. Nie tylko Wisła potrzebuje wstrząsu...

30.09.2004
21:36
smile
[80]

SirGoldi [ Gladiator ]

No to niestety po meczu... :/
Właśnie mamy obraz polskie piłki więc wszyscy włącząć telewizory... przynajmniej Ci którzy do tej pory nie oglądali bo ja już skończyłem. :/

30.09.2004
21:36
[81]

Dagger [ Legend ]

==>Paudyn
Ale o wywalenie Kubickiego wcale nie bedzie się trzeba dopominać.

Może wreszcie wezmą jakiegoś trenera który umie dokonać 3 zmian przed 80 min :>

30.09.2004
21:37
smile
[82]

Loczek [ Senator ]

-WISŁA!!!!!!!!
-co???
-Dinamo Tibilisi!!!


-LEGIA!!!
-co???
-Autria Wiedeń!!!


-LECH!!!
-co???
-orajt!!!!!!!!! :]

30.09.2004
21:38
[83]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dagger ::> Mówiłem po polskiej piłce jako całości :o) Co do zmiany trenera w Legii, już pisałem, że jestem za. Za Kubickiego Legia po prostu stoi w miejscu, czyli rzecz biorąc w szerszej perspektywie, cofa się.

30.09.2004
21:38
smile
[84]

Loczek [ Senator ]

aż sam siebie zadziwiam poziomem swoich wypowiedzi :D

30.09.2004
21:46
[85]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Amica dużo nie zwojuje w następnej rundzie, ale przynajmniej coś się będzie działo na jesieni...

30.09.2004
22:15
smile
[86]

KUCHARES [ Konsul ]

Teraz widać jaka nasz polska liga jest, po prostu Wielkie ZERO. Jedynie amice bedzie mozna teraz oglądać, A nasza wielka wisełka która mozna powiedzieć że jest władcą absolutnym naszej ligi nic nie pokazała, po prostu nie wiem czy mam sie smiac czy płakać, a legia..... heh nie chce mi sie już gadać :[

30.09.2004
22:41
smile
[87]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ale przynajmniej mamy dobrych kibiców i ładne flagi.

30.09.2004
22:57
smile
[88]

Kruk [ In Flames ]

CAŁA POLSKA ŻAŁUJE LEGIA I WISŁA TO CH**E
Hehe :)))

Proponuję zbojkotować siedziby obu klubów. Jeżeli Legię można jeszcze zrozumieć to Wisły już kompletnie nie. Sorkas Wisło, ale gdybym był prezesem PZPN-u dostalibyście karę żeby wam się zachciało grać gwiazdki je***e, od razu motywacji byście nabrali.

A jeszcze dwa lata temu jarałem się występami Wisły w meczach z Scheisse i Spermą. Chora polityka Krakowiaków doprowadziła do tego co widzimy.

30.09.2004
22:58
smile
[89]

Kruk [ In Flames ]

Symbol polskiego futbolu.
Dobranoc.

30.09.2004
23:02
[90]

Fett [ Avatar ]

Brawa dla pana Kruka. Wniósł wiele do tego wątku :/

Kasperczak podał się do dymisji... :(

30.09.2004
23:06
[91]

Kruk [ In Flames ]

Sorry Fett, ale tak będą mówić wszyscy, którzy nie kibicują ani Wiśle, ani Legii w typowych ulicznych albo szkolnych rozmowach. Po co pisać pięknym językiem skoro można jasno przedstawić sytuację jaka jest, jaka nastąpiła. Dla mnie to tragedia.

30.09.2004
23:07
[92]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

i moze teraz ludzie pojda po rozum do glowy i bedzie w tv wiecej innego sportu niz tylko pilka nozna, w ktorej nam ewidetnie nie idzie,
juz zuzel jest lepszy i ten sport bym wolał niz ta pilka gdzie zaden klub sie nie moze zebrac i wygrac

30.09.2004
23:08
[93]

kiowas [ Legend ]

Historia lubi sie powtarzac - Wisla dala ciala po raz drugi z rzedu.
Jak widac nie wystarczy wywalalc kase na nowych pilkarzy, trzeba miec jeszcze jakis pomysl na druzyne.
Nie wiem jednak czy jakiekolwiek zmiany trenera czy zarzadu tu pomoga bo na moje oko, skoro w taki sposob graja dwie najlepsze druzyny Polski, to cos jest bardzo nie halo.
A to znak dla pierdzistolkow z pzpn, ze nalezy w koncu pojsc po rozum do glowy i przemeblowac caly system pilkarski w Polsce. Inaczej nasz oslawiony kryzys bedzie trwal i trwal i trwal...

Ale znajac zycie Listkiewicz i tak znajdzie jakies dobre strony tych porazek.

30.09.2004
23:10
[94]

Dagger [ Legend ]

No i Legia dokonała wydawałoby się niemożliwego - na wyjeździe była zdecydowanie lepsza u siebie nie istniała.

30.09.2004
23:11
smile
[95]

hola' [ koniczynka ]

ludzie stalo sie!! od dawna wiemy ze polska pilka stoi na tak niskim poziomie! pamietam jak volvo tak bardzo przechwalal pilkarzy wisly mowic nie szerz herezji! trzeba spojrzec realnie na to co sie dzieje, jak to wszystko wyglada i powiedziec tym kretynom ze nazwiska i wysokie premie za nich meczu nie wygraja!
powinni inwestowac w mlodziez bo z tym to jest jeszcze gorzej
pozdrawiam

30.09.2004
23:18
smile
[96]

Raziel [ Action Boy ]

hurra !

30.09.2004
23:19
smile
[97]

CHESTER80 [ no legend ]

Ach jak przyjemnie "jechać" sobie po najlepszej drużnie w Polsce, że są do dupy, że gwiazdorzy że to, że tamto... Późno jest i niechce mi się za bardzo pisać ale powiem tylko że powinniśmy się cieszyć że mamy chociaż Wisłę Kraków, bo bez niej Poslka piłka wyglądała by jeszcze gorzej...
Jak chodzi jeszcze o Wisłę, to w sumie cieszą informacje o dymisji zarządu z prezesem Czerwińskim na czele, oczywiście o ile dymisja zostanie przyjęta przez radę nadzorczą. Może rzeczywiście najwyższy czas na zmiany ? Może Kasperczak też powinienn odejść ? Bo nie jest dobrze w Polskiej piłce, co dobitnie pokazały dzisiejsze mecze Wisły i Legii.

Jako optymista dodam jeszcze że "po dobrej grze, przegraliśmy 1:2 (w przypadku Wisły) i 1:3 (w przypadku Legii)" :)

30.09.2004
23:21
[98]

karollus [ parek v rohliku ]

musimy sobie znaleźć jakiś narodowy sport, w którym bylibyśmy niepokonani.....

30.09.2004
23:21
smile
[99]

tomirek [ ]

CHESTER80 --->>> eeeee.... ja jestem optymista ale nie moge powiedziec, ze to byla dobra gra....

30.09.2004
23:21
[100]

Kruk [ In Flames ]

Chodziarstwo jest pasjonujące.

30.09.2004
23:25
smile
[101]

piokos [ ]

mieliśmy chód


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 23:23:59]

30.09.2004
23:29
[102]

kiowas [ Legend ]

Takie male pytanko - czy ta pierdziawa w bramce Legii przypadkiem nie aspiruje do gry w reprezentacji? Ogladalem tylko ostatnie piec minut, ale tak zalosnej gry dawno u bramkarza nie widzialem (fryzury tez:))

30.09.2004
23:30
smile
[103]

CHESTER80 [ no legend ]

karollus ---> Dokładnie ! Chociaż moim zdaniem już mamy taki - narzekanie, jesteśmy nie do pobicia w tej dziedzinie :)

A tak serio, to podobno Polacy są nieźli w Counter Strike'a !

30.09.2004
23:32
[104]

Dagger [ Legend ]

==>kiowas
Boruc zagrał przyzwoicie - choć wiecej zasług w obronie bramki Legii należy przypisać nieudolności Austrii.

Inna sprawa że polityka powoływania bramkarzy do kadry od jakiegoś czasu śmierdzi.

30.09.2004
23:32
[105]

donzoolo [ Senator ]

zmlucli nas jak chcieli... Polacy nie potrafia grac w pilke. Koniec, kropka.

30.09.2004
23:37
smile
[106]

kiowas [ Legend ]

Dagger ---> jak mowie, widzialem tylko ostatnie 5min. Na tej podstawie stanowczo i zdecydowanie musze stwierdzic, ze slowo 'przyzwoicie' to bezczelne mijanie sie z prawda.

Zwlaszcza podobalo mi sie podanie do austriackiego napastnika.

30.09.2004
23:43
[107]

Mastyl [ Legend ]


Do Boruca akurat tez zarzutow nie mam. Wybicie przy 3 bramce... tu zawinil ale tez znow pytanie, gdzie oborncy?

donzoolo - to "nas" oznacza ze nioe nalezysz raczje do licznej rzeszy mieszkancow Wronek ? :P

Kiedy losowanie grup ? O 12 jutro ?

30.09.2004
23:44
[108]

Dagger [ Legend ]

==>kiowas
Boruc i tak nie prowadził w klasyfikacji "podań kluczowych" do zawodników Austri :>

01.10.2004
00:03
[109]

Mróz [ Centurion ]

za www.gazeta.pl

"W Wiśle Kraków będzie zmiana trenera. Verner Liczka zastąpi w grudniu Henryka Kasperczaka. Cały zarząd Wisły podał się do dymisji już w czwartek wieczorem. To efekt porażki w I rundzie Pucharu UEFA z Dinamo Tbilisi.

Wisła znowu skompromitowała się w Pucharze UEFA. Przed rokiem pożegnała się w II rundzie rozgrywek ulegając Vaalarendze Oslo. Tym razem mistrzowie Polski przegrali z trzecią drużyną Gruzji.

W grudniu Wisłę przejmie Czech Verner Liczka, a Henryk Kasperczak po dwóch i pół roku pracy w Krakowie najprawdopodobniej już w piątek poda się do dymisji. W tej sytuacji do końca rundy zespół poprowadzi dotychczasowy drugi trener Jerzy Kowalik bądź Franciszek Smuda, który od trzech dni nie pracuje już w Omonii Nikozja.

- Jak na ligę jest to zespół mocno przeinwestowany - przestrzegali przedsatwiciele rady nadzorczej Wisły SSA gdy mistrzowie Polski odpadli z Ligi Mistrzów. W tej sytuacji zanosi się też na zmiany w kadrze zespołu. Na listę transferową trafią najpewniej Mirosław Szymkowiak, Mariusz Kukiełka, Tomasz Kłos, Nikola Mijailović, a nawet Maciej Żurawski. Ich miejsce zajmą lechici Michał Goliński, Łukasz Madej, albo Radosław Sobolewski z Groclinu.

Nowy zarząd Wisły, bądź stary (jeśli rada nadzorcza nie przyjmie dymisji) będzie musiał załatać dziurę budżetową, gdy nie będzie wpływów z praw telewizyjnych transmisji, transzy od sponsora - Ery za awans do fazy grupowej Pucharu UEFA. Gruzińska klęska oznacza rewolucję w klubie, a więc być może koniec marzeń o awansie do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Dla Gazety

Bogdan Basałaj

wiceprezes Wisły SSA

- Przegraliśmy mecz, który trzeba było wygrać. To "Vaalerenga 2". Oddaliśmy się do dyspozycji rady nadzorczej i właściciela. Czujemy się współodpowiedzialni za to , co się stało. Decyzję podjęliśmy kolegialnie. Nie ma żadnego znaczenia, że to nie my biegaliśmy po boisku. Klub jest jeden i tworzą go wszyscy - od piłkarza, poprzez członków zarządu."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.