GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 141

30.09.2004
18:43
[1]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 141

WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)



Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :



-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.

1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualna punktacja :

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 234 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 57 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, noname89, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

poprzednia część :

30.09.2004
18:44
[2]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Raczej łatwe >

30.09.2004
18:45
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hard Truck: 18 Wheels of Steel

30.09.2004
18:46
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

albo King of the Road

30.09.2004
18:47
[5]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Hard Truck 2 znany także jako King of the Road :] Stasio +1 :]

30.09.2004
18:50
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 57 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, noname89, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

tytul + podtytul

30.09.2004
18:50
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

za duze bylo

30.09.2004
18:52
smile
[8]

noname89 [ Pretorianin ]

blood 2

30.09.2004
18:54
[9]

noname89 [ Pretorianin ]

blood 2 nightmare chyba

30.09.2004
18:54
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

podtytul...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 18:53:11]

30.09.2004
18:56
[11]

noname89 [ Pretorianin ]

blood 2: the choosen ?

30.09.2004
18:57
smile
[12]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Blood II: The Chosen

30.09.2004
18:58
[13]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

noname89 --> no zalicze

30.09.2004
18:58
[14]

noname89 [ Pretorianin ]

sorka miało być the chosen

30.09.2004
18:59
[15]

noname89 [ Pretorianin ]

mógłby ktoś za mnie dać screena bo wychodzę teraz ?

30.09.2004
18:59
[16]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Stasiek dajesz czy ja mam szukać czegoś ? :D

30.09.2004
19:29
[17]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

30.09.2004
19:30
[18]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

A no i lista.....

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 57 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

30.09.2004
19:39
[19]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Red Storm Rising.

30.09.2004
19:39
smile
[20]

Game Over [ Generaďż˝ ]

silent hunter

30.09.2004
19:42
[21]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Zgadnijcie kto zgadł :P

Impaler +1 :]

30.09.2004
19:49
[22]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Niech ktoś da za mnie screena.

30.09.2004
19:52
smile
[23]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Kto da?

30.09.2004
19:53
[24]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

jeju, ja dam, moment

30.09.2004
19:54
[25]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

30.09.2004
19:55
[26]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Anno 1602 ??

30.09.2004
19:56
smile
[27]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Anno 1602:tworzenie nowego świata ewentualnie

30.09.2004
19:57
[28]

Gonsiur [ Angel of Death ]

I ewentualnie tak dla pewności
Anno 1503 :P

30.09.2004
19:57
[29]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Gonsiur +1

30.09.2004
19:58
smile
[30]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Anno 1602 jakby co....

30.09.2004
19:59
[31]

Gonsiur [ Angel of Death ]

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over, Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
---------------------------
Prościzna a więc Tytuł+podtytuł
BTW: Jak ja nie lubię zmieniać numerków :P

30.09.2004
20:00
[32]

Game Over [ Generaďż˝ ]

wcielo obrazek

30.09.2004
20:00
smile
[33]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Kurna zapomniałem dać obrazka :P
LOL :P

30.09.2004
20:01
[34]

Game Over [ Generaďż˝ ]

dune?

30.09.2004
20:02
[35]

Game Over [ Generaďż˝ ]

dune 2 the building of dynasty?

30.09.2004
20:03
[36]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Czytaj czego wymagam

30.09.2004
20:03
smile
[37]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Gameover +1 pkt

30.09.2004
20:03
[38]

Sir klesk [ Sazillon ]

Dune 2000

30.09.2004
20:06
smile
[39]

Game Over [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

30.09.2004
20:06
[40]

Sir klesk [ Sazillon ]

Freedom Force

30.09.2004
20:07
smile
[41]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Sir klesk +1

30.09.2004
20:07
[42]

Sir klesk [ Sazillon ]

lub:
freedom force vs the third reich

30.09.2004
20:09
[43]

Sir klesk [ Sazillon ]

Buehehe juz 2 raz zdobywam pkt. za ta gre :>

Hahah Ksysio is back in bussines!

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. Sir klesk, peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

Screen zaraz. Musze poszukac :)

30.09.2004
20:12
smile
[44]

Sir klesk [ Sazillon ]

Mam nadzieje, ze bedzie trudne :D

edit

CYFERKA + PODTYTUL!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:11:59]

30.09.2004
20:13
[45]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

No chyba nie ,Silent Hunter 2 :] (nie powiększałem :P)

30.09.2004
20:13
[46]

Game Over [ Generaďż˝ ]

flashpoint?

30.09.2004
20:13
[47]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

haha to nie to :] (powiększyłem) Deer Hunter ;]

30.09.2004
20:14
[48]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Strzał
Field & Stream: Trophy Buck

30.09.2004
20:14
[49]

Sir klesk [ Sazillon ]

Nie,
Nie,
Nie


Powiem wam, ze ta gra ma dosyc dziwna tematyke ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:13:30]

30.09.2004
20:16
[50]

Gonsiur [ Angel of Death ]

ale to jest o polowaniu ??

30.09.2004
20:17
smile
[51]

Sir klesk [ Sazillon ]

A moze mam podac odrazu jakis wyraz z tytulu gry? :D

30.09.2004
20:17
smile
[52]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

tak :P

30.09.2004
20:17
[53]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Najlepiej a może
Field & Stream: Trophy Buck'n buss 2 ;p

30.09.2004
20:18
[54]

Sir klesk [ Sazillon ]

Gonsiur -- Nie ;]

Ok, gra jest o polowaniu... nie bede wam zabieral wiecej czasu. :)

30.09.2004
20:19
[55]

Game Over [ Generaďż˝ ]

polowanie na kaczki

30.09.2004
20:20
[56]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Cabela's Grand Slam Hunting: North American 29 ? ;p

30.09.2004
20:21
[57]

Sir klesk [ Sazillon ]

Jak wpisalem caly tytul na google grafika to znalazlem chyba 1-2 screeny :) Na GOL'u nie ma screenow z tej gry.
Cyferka i podtytul moze wam sprawic klopoty

[edit]

Paw--> Goraco ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:20:32]

30.09.2004
20:21
[58]

Gonsiur [ Angel of Death ]

a może
3D Hunting: Trophy Whitetail

30.09.2004
20:24
[59]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Może
Cabela's Big Game Hunter 2005 Adventures

30.09.2004
20:26
smile
[60]

Gonsiur [ Angel of Death ]

a tam a może
hunting unlimited

30.09.2004
20:26
smile
[61]

Sir klesk [ Sazillon ]

Strzelacie w bardzo dobrym kierunku, ale i tak nie trafiacie! Probowac!

30.09.2004
20:29
smile
[62]

Gonsiur [ Angel of Death ]

a możeCabela's Big Game Hunter 2004 season ??

30.09.2004
20:29
[63]

noname89 [ Pretorianin ]

deer hunter ?

30.09.2004
20:30
smile
[64]

Gonsiur [ Angel of Death ]

a może
Cabela's Big Game Hunter Special Permit

30.09.2004
20:30
smile
[65]

Sir klesk [ Sazillon ]

Gonsiur --> Robi mi sie Ciebie przykro :)))))))

30.09.2004
20:30
[66]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Cabela's GrandSlam Hunting: 2004 Trophies ??

30.09.2004
20:31
[67]

Gonsiur [ Angel of Death ]

a może po prostu
Cabela's Big Game Hunter

30.09.2004
20:32
[68]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Jakaś podpowiedź ? ;/

30.09.2004
20:32
smile
[69]

Sir klesk [ Sazillon ]

HAHAHAHA nawet nie wiedzialem, ze ta gra ma tyle czesci! :)

30.09.2004
20:33
smile
[70]

noname89 [ Pretorianin ]

to musi być deer hunter :P

30.09.2004
20:33
smile
[71]

Gonsiur [ Angel of Death ]

AAAAA ja oszaleje

30.09.2004
20:34
smile
[72]

Sir klesk [ Sazillon ]

Cabela's Big Game Hunter: Y XXX XXXX XXXXXXXX

No nie wiem jak wiecej mam wam powiedziec.

Y-cyferka
xxx-podtytul :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:33:38]

30.09.2004
20:35
[73]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Cabela's Big Game Hunter II: Open Season

30.09.2004
20:36
[74]

Sir klesk [ Sazillon ]

nie

30.09.2004
20:37
[75]

noname89 [ Pretorianin ]

Cabela's Big Game Hunter: the next adventure ?

30.09.2004
20:37
[76]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Cabela's Big Game Hunter III: The Next Harvest

30.09.2004
20:37
smile
[77]

Sir klesk [ Sazillon ]

noname89-->
No ok. Uznaje Ci chociaz zapomniales o cyferce "4" ;)

Ale ok +1pkt.

30.09.2004
20:39
smile
[78]

Gonsiur [ Angel of Death ]

ŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE to ja miałem to zgadnąć idę się powiesić nieeeeeee

30.09.2004
20:40
smile
[79]

Sir klesk [ Sazillon ]

Gonsiur --> Oj wiem co to nzaczy ;) mialem tak samo ze 40 czesci temu ze Strangerem :) Myslalem, ze padne

30.09.2004
20:40
[80]

noname89 [ Pretorianin ]

Odgadnijcie to ------------>

30.09.2004
20:42
[81]

Gonsiur [ Angel of Death ]

1. Lista
2. To jest ma pc

30.09.2004
20:43
smile
[82]

Gonsiur [ Angel of Death ]

EEEEEEEE
DOOM 3

30.09.2004
20:44
[83]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Noname89 zapomniałeś o liście :/ X_X

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. Sir klesk, peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

30.09.2004
20:44
smile
[84]

noname89 [ Pretorianin ]

nie, to nie doom 3 :P

30.09.2004
20:45
[85]

noname89 [ Pretorianin ]

Sorry, totalnie zapomniałem o tej liście

30.09.2004
20:46
smile
[86]

techi [ Legend ]

Kao kangurek w wersji żeńskiej :P

30.09.2004
20:46
[87]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Może jakaś podpowiedź

30.09.2004
20:47
[88]

noname89 [ Pretorianin ]

no, raczej nie

30.09.2004
20:48
[89]

Gonsiur [ Angel of Death ]

ale co nie
Podpowiedź, czy nie kao

30.09.2004
20:48
[90]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ka`Roo ?

30.09.2004
20:48
smile
[91]

noname89 [ Pretorianin ]

Duża podpowiedź
"Tito the _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _"

30.09.2004
20:49
[92]

noname89 [ Pretorianin ]

Liczba tych pasków odpowiada liczbie liter

30.09.2004
20:50
[93]

Sir klesk [ Sazillon ]

Tito – the Bouncing Alien

30.09.2004
20:50
[94]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Tito the bouncing alien

30.09.2004
20:50
[95]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Tito the Bouncing Alien?

30.09.2004
20:51
smile
[96]

techi [ Legend ]

Tito zwariowany przywódca :P

30.09.2004
20:51
smile
[97]

noname89 [ Pretorianin ]

Sir klesk -----> zaliczam mimo tych dziwnych znaków :P

30.09.2004
20:51
[98]

techi [ Legend ]

albo Tito$Stick :P

30.09.2004
20:53
[99]

Sir klesk [ Sazillon ]

hehe dzieki ;) Skopiowalem z jakiejs stronki i byl taki wkadracik pomiedzy Tito a dalsza czescia ;) GOL nie przyjal tego kwadracika :P

01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk, Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

30.09.2004
20:55
smile
[100]

Sir klesk [ Sazillon ]

Prosze... Mam przeczucie, ze to juz kiedys bylo :P --->

30.09.2004
20:55
[101]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

silver ;]

30.09.2004
20:56
smile
[102]

Sir klesk [ Sazillon ]

Paw --> No fajnie :D +1pkt.

Daj no cos na refleks teraz! :D Cos co zgadne :D

30.09.2004
21:01
[103]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk, Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt


Wiem, że fajnie :]

Proszę o rozwinięcie tytułu :D >

30.09.2004
21:04
[104]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Nie wiem jeszcze co to jest, ale grafika rzuca na kolana :)

30.09.2004
21:05
smile
[105]

noname89 [ Pretorianin ]

no grafika jest spoko !

30.09.2004
21:07
[106]

noname89 [ Pretorianin ]

A może jakaś podpowiedź ???

30.09.2004
21:07
[107]

Sir klesk [ Sazillon ]

rok prosze.

30.09.2004
21:09
[108]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Rok 1994 :]

30.09.2004
21:14
smile
[109]

Sir klesk [ Sazillon ]

wydawca albo producent :D

30.09.2004
21:15
[110]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

A nie 1984? :)

30.09.2004
21:16
smile
[111]

Sir klesk [ Sazillon ]

buehehe ›;->

Ancient Domains of Mystery

30.09.2004
21:16
smile
[112]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Sparrhawk - wg mobygames to 1994 ;] na mobygames dostało 3.6 na 5 ;]

30.09.2004
21:23
[113]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ksysio +1 :]

30.09.2004
21:24
[114]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Jasio - skąd wziąłeś screena? Na mobygames nie mieli..

30.09.2004
21:27
smile
[115]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Sparrhawk - no ,na mobygames nie mieli ,ale jest google :]

30.09.2004
21:29
[116]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Myślałem, że jest jeszcze jakiś dobry serwis ze screenami :)

30.09.2004
21:31
[117]

Sir klesk [ Sazillon ]

Ej... nie wiem jak mam uaktualnic liste :) Zrobi to ktos za mnie? Bo jakos skaplikowaliscie strasznie system.

A oto screen. Na refleks bo nie chce mi sie szukac ------->>

30.09.2004
21:33
[118]

Game Over [ Generaďż˝ ]

thief deadly shadows?

30.09.2004
21:33
[119]

Sir klesk [ Sazillon ]

yhy

Dodaj pkt. sobie i jeszcze mi :)

30.09.2004
21:34
[120]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Thief II: The Metal Age?

30.09.2004
21:36
[121]

Game Over [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
za chwile dodam screena

30.09.2004
21:40
smile
[122]

Game Over [ Generaďż˝ ]

refleks

30.09.2004
21:42
[123]

Dbest [ Generaďż˝ ]

duke 3d?

30.09.2004
21:42
smile
[124]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Dbest +1

30.09.2004
21:43
smile
[125]

Dbest [ Generaďż˝ ]

sorki.. z przyzwyczajenia skrót... Duke Nukem 3D

30.09.2004
21:43
[126]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

duke nukem 3d ;]

30.09.2004
21:47
[127]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Od razu mała podpowiedź. W tym symulatorze można było zasiadać w miejscu pilota lub nawigatora.

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 51 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
za chwile dodam screena

30.09.2004
21:50
[128]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Zaponiałem... oczywiście pełny tytuł :)

30.09.2004
21:51
[129]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

heheh, czekałem aż ktoś da screena z Adoma :)


btw. wie ktoś skąd można ściągnąć wersję na Ipaq'a? miałem kiedyś tą gierke na palma a teraz nie moge ni cholery znaleźć :(

30.09.2004
22:22
[130]

Sir klesk [ Sazillon ]

Ej zle jest lista zrobiona. Sa dwa miejsca 13

30.09.2004
22:29
[131]

Dbest [ Generaďż˝ ]

poprawiona lista:

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 51 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt


podpowiedź: było tego 3 części

30.09.2004
22:36
smile
[132]

Sir klesk [ Sazillon ]

Jak ja nienawidze symulatorow... wszystkie sa identyczne!
Ide spac :/

30.09.2004
22:58
[133]

peners [ SuperNova ]

F22 Total war??

30.09.2004
23:00
[134]

Dbest [ Generaďż˝ ]

nie

30.09.2004
23:01
smile
[135]

peners [ SuperNova ]

F16 Agresor??

30.09.2004
23:01
[136]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

TFX?

30.09.2004
23:02
[137]

Dbest [ Generaďż˝ ]

wciąż pudła

30.09.2004
23:03
[138]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

EF 2000?

30.09.2004
23:06
[139]

Dbest [ Generaďż˝ ]

nie

30.09.2004
23:14
[140]

Dbest [ Generaďż˝ ]

kolejna podpowiedź: na screenie jest tyułowy samolot :)

30.09.2004
23:15
[141]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

F-14 Tomcat

30.09.2004
23:21
[142]

Dbest [ Generaďż˝ ]

gladius ---> nie, to na pewno nie jest F-14
ostatni screen z tej gry... więcej już nie ma na mobygames... rok 1993

30.09.2004
23:23
[143]

kamilwrc [ Centurion ]

F-15 Eagle ?

30.09.2004
23:26
[144]

Dbest [ Generaďż˝ ]

kamilwrc ---> blisko
przypomina, że wymagam pełnego tytułu

30.09.2004
23:28
[145]

kamilwrc [ Centurion ]

f15 strike eagle :D

30.09.2004
23:42
[146]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

F-15 Strike Eagle III

30.09.2004
23:45
smile
[147]

Dbest [ Generaďż˝ ]

ufff.....w końcu, Xazaxus +1

30.09.2004
23:50
[148]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 51 pkt
12. Xazaxus ---> 49 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt

Screen będzie zaraz.

30.09.2004
23:52
[149]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Interesuje mnie taki tytuł, jaki jest na GOLu, w języku angielskim bądź polskim.

30.09.2004
23:55
[150]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Stronghold

30.09.2004
23:55
[151]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Dbest +1

30.09.2004
23:59
[152]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Gra ktoś jeszcze oprócz mnie i Xazaxusa, czy wszyscy poszli spać?
aktualna lista:

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 52 pkt
12. Xazaxus ---> 49 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt

01.10.2004
10:32
smile
[153]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Zaczynamy zgadywanie....

01.10.2004
11:06
[154]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Insane (1nsane)

01.10.2004
11:22
[155]

pajkul [ Konsul ]

star wars?

01.10.2004
11:28
[156]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Pajkul -> Piłeś? :)

Jestem na 95% pewien, że to Insane, ale tego screena nie mogę znaleźć. :/ Jakbyś Dbest potwierdził to napisz mi na GG, bo idę grać. ;]

01.10.2004
11:33
[157]

pajkul [ Konsul ]

Larry Ragland's 4x4 Challenge

01.10.2004
11:37
[158]

pajkul [ Konsul ]

xazaxus -> masz racje, wygrasz 1 pkt.

01.10.2004
11:38
[159]

pajkul [ Konsul ]

no 200 mam postów, hej, hej!!

01.10.2004
11:45
[160]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 52 pkt
12. Xazaxus ---> 50 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt

Screen z linka jest chyba wystarczającym dowodem, wystarczy porównać interface.
Jakby co to najwyżej odejmie mi się punkta.

Ja poproszę pełny tytuł, czyli razem z podtytułem (niekonieczny numerek). Muszę wyjść, ten screen jest na mobygames jakby co.

01.10.2004
11:52
[161]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Potwierdzam, Xazaxus zgadł

01.10.2004
12:02
[162]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hmm, Populous: The beginning?

01.10.2004
12:06
[163]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Xanat0s +1

01.10.2004
12:17
[164]

xanat0s [ Wind of Change ]

01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 52 pkt
12. Xazaxus ---> 50 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius, xanat0s ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt

Sorry, ze tak dlugo ale pisze podczas informy :)

Tytul + podtytul.

01.10.2004
12:19
[165]

xanat0s [ Wind of Change ]

Niestety informa sie konczy, wiec ja nie potwierdze... :( Licze na kogos innego.

01.10.2004
12:37
[166]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Pewnie Cossacks: European Wars, ale może chodzić o jakiś dodatek..

01.10.2004
12:41
smile
[167]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Xazaxus ---> od pół godziny szukam co to za dodatek i podobnego screena dla potwierdzenia :)

01.10.2004
12:44
[168]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Szukałem tylko 10 minut, ale ani tu, ani na mobygames takiego screena nie widziałem. :) I dalej nie wiem czy to Back to War czy The Art of War..

01.10.2004
12:58
[169]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Dobra idę do szkoły, strzelę sobie jeszcze raz: Cossacks: The Art of War. Jakbym przypadkiem odgadł, to daj ktoś screena za mnie. ;p Do zobaczenia. ;]

01.10.2004
13:04
[170]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Cossacks European Wars?

01.10.2004
13:04
[171]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Xazaxus ---> zgadłeś, to jest Cossacks: European Wars

01.10.2004
13:08
[172]

Game Over [ Generaďż˝ ]

to ja moze dodam screena za Xazaxusa a jest jeszcze ktos oprocz mnie i Dbesta

01.10.2004
13:11
[173]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ja jestem ,ale proponuję nowy wątek ,bo ten muli.

01.10.2004
13:12
[174]

Game Over [ Generaďż˝ ]

to w nowym watku dodam

01.10.2004
13:15
[175]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

NEXT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.