PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 141
WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)
Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :
-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.
1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualna punktacja :
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 234 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 57 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, noname89, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
poprzednia część :
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Raczej łatwe >
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hard Truck: 18 Wheels of Steel
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
albo King of the Road
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Hard Truck 2 znany także jako King of the Road :] Stasio +1 :]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 57 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, noname89, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
tytul + podtytul
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
za duze bylo

noname89 [ Pretorianin ]
blood 2
noname89 [ Pretorianin ]
blood 2 nightmare chyba
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
podtytul...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 18:53:11]
noname89 [ Pretorianin ]
blood 2: the choosen ?

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Blood II: The Chosen
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
noname89 --> no zalicze
noname89 [ Pretorianin ]
sorka miało być the chosen
noname89 [ Pretorianin ]
mógłby ktoś za mnie dać screena bo wychodzę teraz ?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Stasiek dajesz czy ja mam szukać czegoś ? :D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
A no i lista.....
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 57 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Red Storm Rising.

Game Over [ Generaďż˝ ]
silent hunter
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Zgadnijcie kto zgadł :P
Impaler +1 :]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Niech ktoś da za mnie screena.

Gonsiur [ Angel of Death ]
Kto da?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
jeju, ja dam, moment
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over --->27 pkt
20. Gonsiur --> 26 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
Gonsiur [ Angel of Death ]
Anno 1602 ??

Gonsiur [ Angel of Death ]
Anno 1602:tworzenie nowego świata ewentualnie
Gonsiur [ Angel of Death ]
I ewentualnie tak dla pewności
Anno 1503 :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Gonsiur +1

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Anno 1602 jakby co....
Gonsiur [ Angel of Death ]
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis ---> 28 pkt
19. Game Over, Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
---------------------------
Prościzna a więc Tytuł+podtytuł
BTW: Jak ja nie lubię zmieniać numerków :P
Game Over [ Generaďż˝ ]
wcielo obrazek

Gonsiur [ Angel of Death ]
Kurna zapomniałem dać obrazka :P
LOL :P
Game Over [ Generaďż˝ ]
dune?
Game Over [ Generaďż˝ ]
dune 2 the building of dynasty?
Gonsiur [ Angel of Death ]
Czytaj czego wymagam

Gonsiur [ Angel of Death ]
Gameover +1 pkt
Sir klesk [ Sazillon ]
Dune 2000

Game Over [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. Sir klesk, DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
Sir klesk [ Sazillon ]
Freedom Force

Game Over [ Generaďż˝ ]
Sir klesk +1
Sir klesk [ Sazillon ]
lub:
freedom force vs the third reich
Sir klesk [ Sazillon ]
Buehehe juz 2 raz zdobywam pkt. za ta gre :>
Hahah Ksysio is back in bussines!
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. Sir klesk, peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius,noname89 ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
Screen zaraz. Musze poszukac :)

Sir klesk [ Sazillon ]
Mam nadzieje, ze bedzie trudne :D
edit
CYFERKA + PODTYTUL!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:11:59]
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
No chyba nie ,Silent Hunter 2 :] (nie powiększałem :P)
Game Over [ Generaďż˝ ]
flashpoint?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
haha to nie to :] (powiększyłem) Deer Hunter ;]
Gonsiur [ Angel of Death ]
Strzał
Field & Stream: Trophy Buck
Sir klesk [ Sazillon ]
Nie,
Nie,
Nie
Powiem wam, ze ta gra ma dosyc dziwna tematyke ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:13:30]
Gonsiur [ Angel of Death ]
ale to jest o polowaniu ??

Sir klesk [ Sazillon ]
A moze mam podac odrazu jakis wyraz z tytulu gry? :D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
tak :P
Gonsiur [ Angel of Death ]
Najlepiej a może
Field & Stream: Trophy Buck'n buss 2 ;p
Sir klesk [ Sazillon ]
Gonsiur -- Nie ;]
Ok, gra jest o polowaniu... nie bede wam zabieral wiecej czasu. :)
Game Over [ Generaďż˝ ]
polowanie na kaczki
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Cabela's Grand Slam Hunting: North American 29 ? ;p
Sir klesk [ Sazillon ]
Jak wpisalem caly tytul na google grafika to znalazlem chyba 1-2 screeny :) Na GOL'u nie ma screenow z tej gry.
Cyferka i podtytul moze wam sprawic klopoty
[edit]
Paw--> Goraco ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:20:32]
Gonsiur [ Angel of Death ]
a może
3D Hunting: Trophy Whitetail
Gonsiur [ Angel of Death ]
Może
Cabela's Big Game Hunter 2005 Adventures

Gonsiur [ Angel of Death ]
a tam a może
hunting unlimited

Sir klesk [ Sazillon ]
Strzelacie w bardzo dobrym kierunku, ale i tak nie trafiacie! Probowac!

Gonsiur [ Angel of Death ]
a możeCabela's Big Game Hunter 2004 season ??
noname89 [ Pretorianin ]
deer hunter ?

Gonsiur [ Angel of Death ]
a może
Cabela's Big Game Hunter Special Permit

Sir klesk [ Sazillon ]
Gonsiur --> Robi mi sie Ciebie przykro :)))))))
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Cabela's GrandSlam Hunting: 2004 Trophies ??
Gonsiur [ Angel of Death ]
a może po prostu
Cabela's Big Game Hunter
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Jakaś podpowiedź ? ;/

Sir klesk [ Sazillon ]
HAHAHAHA nawet nie wiedzialem, ze ta gra ma tyle czesci! :)

noname89 [ Pretorianin ]
to musi być deer hunter :P

Gonsiur [ Angel of Death ]
AAAAA ja oszaleje

Sir klesk [ Sazillon ]
Cabela's Big Game Hunter: Y XXX XXXX XXXXXXXX
No nie wiem jak wiecej mam wam powiedziec.
Y-cyferka
xxx-podtytul :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:33:38]
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Cabela's Big Game Hunter II: Open Season
Sir klesk [ Sazillon ]
nie
noname89 [ Pretorianin ]
Cabela's Big Game Hunter: the next adventure ?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Cabela's Big Game Hunter III: The Next Harvest

Sir klesk [ Sazillon ]
noname89-->
No ok. Uznaje Ci chociaz zapomniales o cyferce "4" ;)
Ale ok +1pkt.

Gonsiur [ Angel of Death ]
ŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE to ja miałem to zgadnąć idę się powiesić nieeeeeee

Sir klesk [ Sazillon ]
Gonsiur --> Oj wiem co to nzaczy ;) mialem tak samo ze 40 czesci temu ze Strangerem :) Myslalem, ze padne
noname89 [ Pretorianin ]
Odgadnijcie to ------------>
Gonsiur [ Angel of Death ]
1. Lista
2. To jest ma pc

Gonsiur [ Angel of Death ]
EEEEEEEE
DOOM 3
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Noname89 zapomniałeś o liście :/ X_X
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
14. Sir klesk, peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

noname89 [ Pretorianin ]
nie, to nie doom 3 :P
noname89 [ Pretorianin ]
Sorry, totalnie zapomniałem o tej liście

techi [ Legend ]
Kao kangurek w wersji żeńskiej :P
Gonsiur [ Angel of Death ]
Może jakaś podpowiedź
noname89 [ Pretorianin ]
no, raczej nie
Gonsiur [ Angel of Death ]
ale co nie
Podpowiedź, czy nie kao
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ka`Roo ?

noname89 [ Pretorianin ]
Duża podpowiedź
"Tito the _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _"
noname89 [ Pretorianin ]
Liczba tych pasków odpowiada liczbie liter
Sir klesk [ Sazillon ]
Tito – the Bouncing Alien
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Tito the bouncing alien
Dbest [ Generaďż˝ ]
Tito the Bouncing Alien?

techi [ Legend ]
Tito zwariowany przywódca :P

noname89 [ Pretorianin ]
Sir klesk -----> zaliczam mimo tych dziwnych znaków :P
techi [ Legend ]
albo Tito$Stick :P
Sir klesk [ Sazillon ]
hehe dzieki ;) Skopiowalem z jakiejs stronki i byl taki wkadracik pomiedzy Tito a dalsza czescia ;) GOL nie przyjal tego kwadracika :P
01. PAW666THESATAN---> 273 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk, Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt

Sir klesk [ Sazillon ]
Prosze... Mam przeczucie, ze to juz kiedys bylo :P --->
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
silver ;]

Sir klesk [ Sazillon ]
Paw --> No fajnie :D +1pkt.
Daj no cos na refleks teraz! :D Cos co zgadne :D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk, Hadriel ---> 38 pkt
14. peners ---> 37
15. DavHend---> 36 pkt
16. Klecha ---> 33 pkt
17. ssummoner ---> 29 pkt
18. Regis, Game Over ---> 28 pkt
19. Gonsiur --->27 pkt
20. Conroy---> 24 pkt
21. Techi, ---> 23 pkt
22. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
23. zarith ---> 21 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
36. Pvt. Creak ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
Wiem, że fajnie :]
Proszę o rozwinięcie tytułu :D >
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Nie wiem jeszcze co to jest, ale grafika rzuca na kolana :)

noname89 [ Pretorianin ]
no grafika jest spoko !
noname89 [ Pretorianin ]
A może jakaś podpowiedź ???
Sir klesk [ Sazillon ]
rok prosze.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Rok 1994 :]

Sir klesk [ Sazillon ]
wydawca albo producent :D
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
A nie 1984? :)

Sir klesk [ Sazillon ]
buehehe ;->
Ancient Domains of Mystery

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Sparrhawk - wg mobygames to 1994 ;] na mobygames dostało 3.6 na 5 ;]
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ksysio +1 :]
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Jasio - skąd wziąłeś screena? Na mobygames nie mieli..

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Sparrhawk - no ,na mobygames nie mieli ,ale jest google :]
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Myślałem, że jest jeszcze jakiś dobry serwis ze screenami :)
Sir klesk [ Sazillon ]
Ej... nie wiem jak mam uaktualnic liste :) Zrobi to ktos za mnie? Bo jakos skaplikowaliscie strasznie system.
A oto screen. Na refleks bo nie chce mi sie szukac ------->>
Game Over [ Generaďż˝ ]
thief deadly shadows?
Sir klesk [ Sazillon ]
yhy
Dodaj pkt. sobie i jeszcze mi :)
Dbest [ Generaďż˝ ]
Thief II: The Metal Age?
Game Over [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 50 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
za chwile dodam screena

Game Over [ Generaďż˝ ]
refleks
Dbest [ Generaďż˝ ]
duke 3d?

Game Over [ Generaďż˝ ]
Dbest +1

Dbest [ Generaďż˝ ]
sorki.. z przyzwyczajenia skrót... Duke Nukem 3D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
duke nukem 3d ;]
Dbest [ Generaďż˝ ]
Od razu mała podpowiedź. W tym symulatorze można było zasiadać w miejscu pilota lub nawigatora.
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 51 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
13. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111---> 1 pkt
za chwile dodam screena
Dbest [ Generaďż˝ ]
Zaponiałem... oczywiście pełny tytuł :)
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
heheh, czekałem aż ktoś da screena z Adoma :)
btw. wie ktoś skąd można ściągnąć wersję na Ipaq'a? miałem kiedyś tą gierke na palma a teraz nie moge ni cholery znaleźć :(
Sir klesk [ Sazillon ]
Ej zle jest lista zrobiona. Sa dwa miejsca 13
Dbest [ Generaďż˝ ]
poprawiona lista:
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 51 pkt
12. Xazaxus ---> 48 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt
podpowiedź: było tego 3 części

Sir klesk [ Sazillon ]
Jak ja nienawidze symulatorow... wszystkie sa identyczne!
Ide spac :/
peners [ SuperNova ]
F22 Total war??
Dbest [ Generaďż˝ ]
nie

peners [ SuperNova ]
F16 Agresor??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
TFX?
Dbest [ Generaďż˝ ]
wciąż pudła
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
EF 2000?
Dbest [ Generaďż˝ ]
nie
Dbest [ Generaďż˝ ]
kolejna podpowiedź: na screenie jest tyułowy samolot :)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
F-14 Tomcat
Dbest [ Generaďż˝ ]
gladius ---> nie, to na pewno nie jest F-14
ostatni screen z tej gry... więcej już nie ma na mobygames... rok 1993
kamilwrc [ Centurion ]
F-15 Eagle ?
Dbest [ Generaďż˝ ]
kamilwrc ---> blisko
przypomina, że wymagam pełnego tytułu
kamilwrc [ Centurion ]
f15 strike eagle :D
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
F-15 Strike Eagle III

Dbest [ Generaďż˝ ]
ufff.....w końcu, Xazaxus +1
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 51 pkt
12. Xazaxus ---> 49 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt
Screen będzie zaraz.
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Interesuje mnie taki tytuł, jaki jest na GOLu, w języku angielskim bądź polskim.
Dbest [ Generaďż˝ ]
Stronghold
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Dbest +1
Dbest [ Generaďż˝ ]
Gra ktoś jeszcze oprócz mnie i Xazaxusa, czy wszyscy poszli spać?
aktualna lista:
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 52 pkt
12. Xazaxus ---> 49 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt

Dbest [ Generaďż˝ ]
Zaczynamy zgadywanie....
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Insane (1nsane)
pajkul [ Konsul ]
star wars?
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Pajkul -> Piłeś? :)
Jestem na 95% pewien, że to Insane, ale tego screena nie mogę znaleźć. :/ Jakbyś Dbest potwierdził to napisz mi na GG, bo idę grać. ;]
pajkul [ Konsul ]
Larry Ragland's 4x4 Challenge
pajkul [ Konsul ]
xazaxus -> masz racje, wygrasz 1 pkt.
pajkul [ Konsul ]
no 200 mam postów, hej, hej!!
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 52 pkt
12. Xazaxus ---> 50 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, xanat0s, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt
Screen z linka jest chyba wystarczającym dowodem, wystarczy porównać interface.
Jakby co to najwyżej odejmie mi się punkta.
Ja poproszę pełny tytuł, czyli razem z podtytułem (niekonieczny numerek). Muszę wyjść, ten screen jest na mobygames jakby co.
Dbest [ Generaďż˝ ]
Potwierdzam, Xazaxus zgadł
xanat0s [ Wind of Change ]
Hmm, Populous: The beginning?
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Xanat0s +1
xanat0s [ Wind of Change ]
01. PAW666THESATAN---> 274 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 235 pkt
03. azarothen ---> 163 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler --> 58 pkt
10. ^Piotrek^, ---> 53 pkt
11. Dbest ---> 52 pkt
12. Xazaxus ---> 50 pkt
13. Sir klesk --->39 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. ssummoner,Game Over ---> 29 pkt
19. Regis ---> 28 pkt
20. Gonsiur --->27 pkt
21. Conroy---> 24 pkt
22. Techi, ---> 23 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. zarith ---> 21 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
28. eJay ---> 15 pkt
29. Bili ---> 14,5 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan, Asmodeusz ---> 8 pkt
36. vien, Trzepiskor, Khelben ---> 7 pkt
37. Pvt. Creak ---> 6 pkt
38. Genzo9, LukeS, SirGoldi ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89 ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, squallu, Sabathius, xanat0s ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111 ---> 1 pkt
Sorry, ze tak dlugo ale pisze podczas informy :)
Tytul + podtytul.
xanat0s [ Wind of Change ]
Niestety informa sie konczy, wiec ja nie potwierdze... :( Licze na kogos innego.
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Pewnie Cossacks: European Wars, ale może chodzić o jakiś dodatek..

Dbest [ Generaďż˝ ]
Xazaxus ---> od pół godziny szukam co to za dodatek i podobnego screena dla potwierdzenia :)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Szukałem tylko 10 minut, ale ani tu, ani na mobygames takiego screena nie widziałem. :) I dalej nie wiem czy to Back to War czy The Art of War..
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Dobra idę do szkoły, strzelę sobie jeszcze raz: Cossacks: The Art of War. Jakbym przypadkiem odgadł, to daj ktoś screena za mnie. ;p Do zobaczenia. ;]
Game Over [ Generaďż˝ ]
Cossacks European Wars?
Dbest [ Generaďż˝ ]
Xazaxus ---> zgadłeś, to jest Cossacks: European Wars
Game Over [ Generaďż˝ ]
to ja moze dodam screena za Xazaxusa a jest jeszcze ktos oprocz mnie i Dbesta
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ja jestem ,ale proponuję nowy wątek ,bo ten muli.
Game Over [ Generaďż˝ ]
to w nowym watku dodam
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
NEXT